В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку комерційної нерухомості в Україні за 2024 рік. Розглянуто наступне: оборот роздрібної торгівлі в Україні за підсумками 2023 року порівняно із 2022 роком, очікуваний оборот роздрібної торгівлі України у 2024 році, які приміщення в оренду шукає бізнес в 2024 році, вакантність та ставки оренди стріт-рітейлу в Києві в 2024 році, термін окупності комерції порівняно із житловою нерухомістю, ціни на торговельну нерухомість в Києві та Львові, очікувані ціни на комерційні площі для торгівлі в Україні до кінця 2024 року, середня вакантність та ставки оренди на ринку офісів Києва до кінця 2023 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку комерційної нерухомості в Києві та Львові за лютий 2024 року. Розглянуто наступне: попит на комерційну нерухомість впродовж 2023 року та перших місяців 2024 у Києві, оголошення про продаж МАФів та приміщень вільного призначення протягом 2023 року, пропозиція комерційної нерухомості у Києві та Львові станом на лютий 2024 року порівняно із попереднім роком, топ категорій за зростанням ціни у Києві та Львові.

В матеріалі міститься аналітична інформація по рику торгової нерухомості в Україні. Розглянуто наступне: сукупний товарообіг ТРЦ за 9 місяців 2023, фактори, що найбільше вплиуи на оперативну діяльність ТРЦ, середньодобова відвідуваність торгових центрів в Україні у розрізі форматів 2011-2023 рр., динаміка споживчих витрат домогосподарств 2010-2021 рр., вакантність в торговельних центрах Києва 2011-2023 рр. та в розрізі форматів, середня відвідуваність ТРЦ на кінець 2023 рік, функціонуючі обсяги торгових площ на початок 2024 року, перспективна пропозиція та зростання конкурентних загроз, типові ставки оренди у торгових центрах України, середня вартість оренди у ТРЦ України.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку Київа за друге півріччя 2023 року. Розглянуто наступне: середня заробітна плата та індекс споживчих цін в Києві, основні міжнародні бренди, які вийшли на ринок у 2023, загальна пропозиція на початок року та нова пропозиція у Києві, 2023-2024П, орендні ставки на найкращі торгові приміщення в Києві, забезпеченість якісними торговими площами та загальна пропозиція в найбільших містах України, майбутня пропозиція ТРЦ в регіональних містах України на 2024 рік.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку торгової нерухомості в Києві за 2023 рік. Розглянуто наступне: найбільш активні орендарі на київському ринку у 2023 році, причини росту частки українських брендів у складі орендарів професійних ТРЦ, кількість нових брендів, що вийшли на ринок Києва у 2023 році, загальний обсяг конкурентної пропозиції торгових центрів у 2023 році, обсяг сучасних торгівельних площ, які перебувають на різних стадіях завершення будівництва станом на кінець 2023 року, середній рівень вакантності на ринку Києва станом на кінець 2023 року, очікування на ринку торгової нерухомості в Києві на 2024 рік.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку торгової нерухомості в Україні за 2023 рік. Розглянуто наступне: нові тренди в споживанні, індекс самопочуття ритейлу в 2023 році в порівнянні із 2022 та 2020 роком, відвідуваність малих, середніх та великих ТЦ, середній приріст товарообігу в 2023 році, заповнюваність ТЦ в 2023 році, середня ставка оренди на ліквідні вакантні лоти в 2023 році, сукупна пропозиція на ринку торговельної нерухомості Києва, сукупна пропозиція, включно із замороженими і заявленими до запуску на ринку торгової нерухомості в Одесі та Дніпрі, Хмельницькому, Запоріжжі та Ужгороді у 2023 році.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку комерційної нерухомості в Україні. Розглянуто наступне: загальна площа виконаних концепцій нерухомості у 2023 році, частка комерційної нерухомості від загального обсягу запроектованих площ, частка соціальної інфраструктури від загального обсягу запроектованих площ, частка житла та офісів від загального обсягу запроектованих площ, географія виконаних робіт, що шукають девелопери.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку комерційної нерухомості в Україні. Розглянуто наступне: динаміка відвідуваності у торгових центрах Києва 2021-2023 рр., середньодобова відвідуваність торгових центрів Києва для формату Average foot-fall, для торгових центрів Regional format у 2022-2023 роках, середньоринковий показник відвідуваності до початку 2022 року, в середині 2022 року та на грудень 2023 року, прогноз експертів на 2024 рік.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку ТЦ/ТРЦ України. Розглянуто наступне: плани відкриття проектів та реалізація його протягом наступних років, деталі по магазинах та брендах, які будуть представлені на різних рівнях будівлі, інші торгові центри, що відкриються в Україні у 2024 році, тенденції у розвитку торгових центрів, зростання інтересу девелоперів та інвесторів до реалізації проектів комерційної нерухомості у західних областях України, зміна ситуації у західних областях щодо наявності якісних торгових площ, зростання інтересу міжнародних брендів та розвиток національних торгових операторів.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку торгової нерухомості Києва. Розглянуто наступне: як вплинула війна на ринок торгівельної нерухомості, нові проекти торгових об'єктів з'явилися в Києві під час війни, іноземні мережі ретейлу, які відновили роботу в Україні після війни, а хто залишився закритим, тенденції, що спостерігаються на ринку оренди торгової нерухомості у Києві, зокрема, за орендними ставками, заходи, які були вжиті для збільшення трафіку та відвідуваності торгових центрів після закінчення комендантської години, зміна вакантності торгової нерухомості у Києві після війни та як це позначилося на ринку.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку торгової нерухомості в Україні. Розглянуто: великі торговельно-розважальні центри, що з'явилися у південних регіонах України, включаючи АР Крим, компанії, які є власниками та операторами цих великих торгових центрів, концепції та особливості великих торговельно-розважальних об'єктів у південних регіонах України, мережеві магазини та розважальні заклади, які присутні у цих торгових центрах, які компанії активно розвивають ці торгові центри та здійснюють оренду приміщень, розмір великих регіональних торгово-розважальних центрів у південних регіонах України, особливості у розвитку та структурі таких торгових центрів у порівнянні з іншими регіонами України, виклики та перспективи у майбутньому цих торгових об'єктів.

Огляд розглядає можливий продаж торгово-розважального центру в Києві та аналізує фактори, які можуть вплинути на цей процес, включаючи вартість об'єкта та інтерес з боку інвесторів. Розглянуто: вплив поточної військової ситуації на оцінку вартості та потенційні ризики для інвесторів, фактори, які впливають на можливість продажу торгово-розважального центру, оцінка вартості даного об'єкта нерухомості у зв'язку з військовою ситуацією в Україні.

Матеріал містить аналітичну інформацію щодо ринку торгової нерухомості Києва. Розглянуто: стан ринку торгової нерухомості у Києві на початку 2023 року в контексті військової ситуації, виклики та труднощі, з якими стикаються сектори торговельної нерухомості та роздрібної торгівлі, динаміка розвитку ринку та заходи, що вживаються для адаптації та відновлення.

Цей матеріал описує вплив факторів війни на ринок комерційної нерухомості в Ужгороді. Розглянуто: зростання попиту на комерційні приміщення для компаній, що переселяються з інших регіонів України, ціни на купівлю та оренду комерційної нерухомості в Ужгороді, найбільш популярні об'єкти на ринку комерційної нерухомості в 2022 році, сегментація за класами будівництва, прогнози на найближче майбутнє.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку комерційної нерухомості в Україні. Розглянуто: аналіз стану ринку комерційної нерухомості та питань, пов'язаних зі збитком та пошкодженням майна, методи та інструменти фіксації збитків при пошкодженні або знищенні комерційної нерухомості.

Цей матеріал надає огляд ринку торгівельної нерухомості в Україні за перше півріччя 2023 року, аналізуючи його стан, динаміку та тренди. Розглянуто таке: тренди ринку торгівельної нерухомості України за підсумками 2022 року, тренди 2023-го, зміцнення українських брендів та інші тренди, основні показники ринку, коментарі учасників ринку, динаміка RWBI, сценарії подальшого розвитку ринку.

Ця стаття надає огляд ситуації на комерційному ринку нерухомості України в умовах воєнного конфлікту. Ось ключові аспекти, охоплені цією статтею: вплив військових дій на різні сегменти комерційного ринку нерухомості в Україні та виявляє деякі тенденції та перспективи на період конфлікту, вплив військових дій на ринок офісної нерухомості, поведінка корпоративного сектору, тенденції на ринку офісів, ринок ритейлу, ринок складів та логістики.

Цей матеріал містить інтерв'ю з експертом ринку, де обговорюється рівень вакансій у торгових центрах Києва. У статті аналізується: можливе досягнення рівня вакансій до кінця 2024 року розглядаються фактори, що впливають на цей процес, а також його вплив на ринок комерційної нерухомості.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо конкуренції серед торгових центрів у Києві. Стаття аналізує: очікуване зниження орендних ставок у торгових центрах у зв'язку зі збільшенням конкуренції та вигідними умовами для орендарів, вплив цієї тенденції на рентабельність площ та загальний профіль ринку нерухомості.

Зв'язатися з нами