В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку готельної нерухомості в Києві та області станом на квітень 2024 року. Розглянуто наступне: кількість оголошень з продажу готелів у Київській області на онлайн-платформі продажу та оренди нерухомості за січень – квітень 2024 року, статистика продажів готелів в Україні в регіональному розрізі за січень-квітень 2024 року порівняно із 2023 роком, середня заповненість готелів Києва, Одеси та Львова за 2023 рік порівняно із 2022 роком, ціни у київських готелях у 2023 році, дохідність з номера у 2023 році порівняно із 2021 роком, завантаження, середня ціна за номер і дохідність на номер у готелях Києва у 2021 – I кв. 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку готельної нерухомості в Україні за 2024 рік. Розглянуто наступне: основні проблеми та складнощі в роботі гравців ринку, найбільші зруйновані чи пошкоджені готелі протягом 2022 - 1 квартал 2024 рр, як змінюються формати готельної нерухомості в умовах воєнного часу в Україні, динаміка середнього рівня заповнюваності на готельному ринку Києва, Львова, Одеси та Буковеля за 2021 - 9м. 2023 рр., динаміка середньої вартості номера на готельному ринку Києва, Львова, Одеси та Буковеля за 2021 - 9м. 2023 рр., динаміка показника середньої дохідності на номер на готельному ринку Києва, Львова, Одеси та Буковеля за 2021 - 9м. 2023 рр., які об'єкти готуються до здачі в 2024 році.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку інвестиційної нерухомості в Україні. Розглянуто наступне: кількість інвестиційних угод на ринку первинної нерухомості в Україні за 2024 рік порівняно до довоєнних показників, що відбувається на ринку інвестиційної нерухомості в Україні в 2024 році, мінімальна сума інвестиції в апарт-готелі та вимоги інвесторів, чого чекати інвесторам в 2024 році.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку апарт-готелів в Україні станом на березень 2024 року. Розглянуто наступне: чому інвестори обирають апарт-готелі, структура попиту на апарт-готелі, що впливає на ціноутворення, діапазон цін на апартаменти в апарт-готелях.

В матеріалі міститься аналітична інформаціяпо ринку елітних готелів в світі за 2023 рік. Розглянуто наступне: лідери сектору брендових резиденцій: окремі бренди та холдингові компанії, динаміка розвитку брендових резиденцій 1965-2022 рр., не готельні бренди та колаборації, ліцензійні збори люксових готелів, головні критерії при оцінці потенційного проєкту для партнерства, на якому етапі для розробника оптимально взаємодіяти з потенційними партнерами бренду, головні тренди в Азії, різниця в середніх цінах у Дубаї за районами, вплив брендів на туристичні дестинації, фактори, що зумовлюють цінову премію над вартістю небрендового житла, розподіл преміум готелів Чорногорії за місцем розташування та типами курортів, структура типового проекту брендової резиденції, нлітна нерухомість у постпандемічному світі.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку готельної нерухомості в Україні за 2023 рік. Розглянуто наступне: схематична еволюція та модель трансформації прибуткової нерухомості в Україні, розвиток брендованих сервісних апартаментів/кондоготелів у світі за 1985-2022 рр., класифікація прибуткової нерухомості, динаміка кількості іноземних туристів в Україні за 2006-2023 рр., топ-40 країн світу за кількістю іноземних туристів за 2007-2019 рр., надходження туристичного збору до бюджету за регіонами України за 2020- 2 кв 2023 рр., регіони України за кількістю розміщених осіб в готелях за 2012-2020 рр., пасажирообіг транспортних компаній України 2013-2021 рр., наявні рекреаційні та готельні комплекси Львівської, Одеської, Івано-Франківської областей за 2011-2020 рр., наявні рекреаційні та готельні комплекси Києва за 2011-2020 рр., наявні міжнародні та національні мережеві готельні оператори, реалізовані проєкти в Україні, анонсовані та перспективні проєкти в Україні, наявні тенденції, зміни в продукті, цільова аудиторія, яка інвестує в кондоготелі, базові KPI діяльності готелів, типові характеристики готелів міжнародних операторів, порівняння вартості спорудження деяких міжнародних готелів, динаміка опосередкованої вартості спорудження житла в Україні.

Огляд розглядає вплив військової ситуації на туризм та готельний бізнес в Україні, особливо на півдні та заході країни. Розглянуто: очікування готельєрів від майбутнього літнього туристичного сезону та порівнює їх із даними про завантаження готелів минулого року, бізнес-сегмент та корпоративні заходи як чинники, що впливають на туристичну індустрію, як впливає військова ситуація на туризм та завантаження готелів в Україні, особливо на півдні та заході країни, очікування у готельєрів від літнього туристичного сезону 2023 року, показники завантаження готелів у минулому літньому сезоні і як вони співвідносяться з поточною ситуацією, плани та прогнози у готельєрів для літнього сезону 2023 року.

Матеріал містить аналітичну інформацію щодо рівня заповнюваності готелів у Києві у першому півріччі 2023 року та обговорює фактори, що впливають на цю динаміку, а також порівнює показники середньої заповнюваності з іншими регіонами України. Розглянуто таке: рівень завантаження готельного ринку Києва в першому півріччі 2023 року, та в чому його особливості, фактори, які впливають на рівень завантаження готелів у Києві та які регіони України мають більш високу заповнюваність готелями, заходи та події, що впливають на рівень завантаження готелів у Києві, та які готелі справляються з цим найкраще, сегменти готельного ринку Києва, які мають вищу заповнюваність, перспективи розвитку готельного ринку Києва з урахуванням поточної ситуації та очікувань на майбутнє.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку готельної нерухомості в Україні. Розглянуто коментар учасників готельного ринку, робота готельної нерухомості під час війни, зміна сегментації бізнесу під час війни, зміна попиту на послуги готельного бізнесу під час війни, оптимізаційні процеси бізнесу, робота команди та перспективи подальшого розвитку готельного бізнесу.

У звіті подано аналітичну інформацію щодо ринку готельної нерухомості в Україні за підсумками 2022 року. Розглянуто: основні показники ринку готельної нерухомості в Україні за підсумками року, основні фази розвитку ринку, коментарі експертів, попит на послуги по регіонах, динаміка середнього рівня заповнюваності фази розвитку готельного ринку Києва, Львова, Буковеля, основні виклики готельного ринку, статистика готельних послуг Україні, динаміка зміни середньої вартості номера у Києві та Львові, динаміка зміни середньої прибутковості номера, робота готелів у нових умовах, найбільш зруйновані чи пошкоджені готелі протягом 2022 р., найвідкритіші готелі протягом 2022 р., прогнози експертів з ринку.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку готельної нерухомості в Україні в 2022 р. Розглянуто: підсумки роботи готельного бізнесу України під час війни, коментарі гравців готельного ринку про його стан, про підсумки та основні завдання, що стояли перед ними минулого року.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку готельної нерухомості в Україні у 2022 році. Розглянуто: надходження до держбюджету від туристичної галузі, приріст сплаченого податку, області, в яких зафіксовано зростання податкових надходжень.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку готельної нерухомості в Україні. Розглянуто: вплив війни на готельний ринок України, основна мета операторів готельного ринку, тимчасове перенасичення попиту через різку хвилю міграції зі східної та центральної частин країни, зміна структури попиту на ринку, частка готелів, які припинили роботу, короткі висновки.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо готельного ринку в Україні. Розглянуто: зміну ситуації на готельному ринку з лютого, коментарі та короткі очікування експертів щодо подальшого розвитку ринку, щорічна динаміка ринку готельної нерухомості в Україні до війни, вплив війни на готельну індустрію України, інвестиційна привабливість готелів.

У статті представлена аналітична інформація щодо готельного бізнесу в Україні. Розглянуто: стан та тенденції готельного бізнесу в Україні, середня дохідність готельної нерухомості, інвестиційна привабливість готельного бізнесу у довоєнний період, вплив війни на готелі, топ провідних областей України за рівнем завантаженості, короткі висновки, поновлення роботи готелів в Україні.

У публікації представлена аналітична інформація щодо готельного ринку України. Розглянуто: стан і тенденції готельного ринку України, середня дохідність готельної нерухомості України до війни, показник відмови бронювання в центральній, південній та східній частинах країни з початку війни, сезонність ринку, завантаження готелів по регіонах, думка експертів щодо відновлення ринку, інвестиційна привабливість індустрії.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо основних результатів готельного ринку України за підсумками червня 2022 року. Розглянуто: середня заповнюваність у львівських об'єктах на червень 2022 р., середня заповнюваність у Буковелі, Одесі, Києві, середня вартість проданого номера на день (ADR) у готелях Львова, Києва, Буковеля, Одеси, середній дохід на доступний номер об'єктах Львова, Одеси, Києва, Буковеля.

Зв'язатися з нами