В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку паркінгу в Україні за березень 2024 року. Розглянуто наступне: середня вартість гаража та місця на паркінгу у Києві, Дніпрі, Львові, Одесі та Харкові у березні 2024 року порівняно із аналогічним періодом 2023 року, середня вартість оренди гаража та місця на паркінгу у Києві, Дніпрі, Львові, Одесі таХаркові у березні 2024 року порівняно із аналогічним періодом 2023 року.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо проблеми паркової в Києві та питання його вигідності для бізнесу та інвесторів. Основні питання, що розглядаються: проблеми паркування в Києві, дефіцит паркувальних місць та пробки, приклади двох паркінгів, що реалізуються муніципалітетом, аналіз успішності паркінгів, як зробити паркування прибутковим бізнесом та залучити інвесторів, думки експертів та пропозиції щодо реформування паркувальної політики у місті, важливість покарання за порушення паркувальних правил для забезпечення успіху паркінгового бізнесу; аналіз витрат та доходів від паркінгу біля зоопарку; рекомендації для бізнесу.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку гаражів у Києві. Розглянуто таке: аналітична інформація про те, скільки коштує найдорожчий та бюджетний варіанти гаражів у столиці.

У статті представлена аналітична інформація щодо ринку паркінгу в Україні. Розглянуто таке: інвестиційна привабливість ЖК із паркінгом, причини інвестиційної привабливості житла з паркомісцями, статистика наявності особистого транспорту в українців, термін окупності вкладень у паркомісце.

У цьому огляді представлена аналітична інформація щодо ринку паркінгів у Києві. Розглянуто таке: частка ЖК Києва, в яких є паркінги, основні новини та плани щодо розширення кількості парковок, кількість наземних та підземних паркінгів у житлових комплексах Києва, як вони розподілені по місту, що це означає для міста.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку паркінгу у Києві. Розглянуто: ціна простою паркінгу, вартість паркування в Києві за зонами, доходи до бюджету від платних парковок, потенціал доходів.

У публікації представлена аналітична інформація щодо ринку паркувань в Україні та деяких країнах світу у 2021 році. Розглянуто: вартість автомобільних паркувань у 48 столицях і великих містах світу, пільги на паркування для жителів тієї чи іншої зони.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо ринку підземних парковок у Києві. Розглянуто: кількість машин на 1 підземне паркувальне місце у новобудовах Києва.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ТОП-30 ЖК Києва, де найлегше запаркувати авто. Розглянуто: перелік за назвою ЖК, девелопер, кількість місць для паркування на квартиру, кількість в ЖК паркомісць/квартир, адреса.

Огляд містить аналітичні відомості щодо ринку паркувань у Києві. Розглянуто: стан та тенденції ринку, державне регулювання ринку паркувань та їхню думку щодо будівництва нових паркувань, сума штрафу за стоянку у забороненому місці.

У матеріалі представлені аналітичні відомості щодо ринку автоматичного паркування України на початок 2020 року. Розглянуто: огляд роторного паркування, кількість місць, на які воно розраховане, вартість години паркування, інші новини щодо ринку паркування України.

У матеріалі представлені аналітичні відомості щодо ринку паркінгу. Розглянуто: стан та тенденції розвитку паркінгу, проблеми будівництва паркінгу, інвестиції та період окупності будівництва парковок, реальне покриття парковками по Києву, напрямки розвитку парковок.

У матеріалі представлені аналітичні відомості щодо ринку багаторівневого паркування аеропорту Бориспіль. Розглянуто: підсумки роботи багаторівневого паркування аеропорту за підсумком 5 місяців роботи, середній чек паркування та середній час перебування авто, плата за розміщення авто по поверхах, найбільш завантажений день.

В огляді представлено карту паркувань у Києві та тарифи на паркування у різних районах столиці по зонах (1, 2, 3), карту кордонів територіальних зон платного паркування у Києві.

У матеріалі представлена карта паркувань у Києві та тарифи на паркування у різних районах столиці по зонах (1, 2, 3).

У даному матеріалі представлені аналітичні відомості щодо ринку паркувань в Україні. Розглянуто: фактори, що впливають на будову паркінгу, будівельні норми, що діють, в Україні.

Огляд містить аналітичні відомості щодо велоінфрастуктури в сегменті офісної нерухомості в Україні та світі. Розглянуто: стан та тренди становлення велоінфраструктури, топ країн Європи за кількістю велосипедів, огляд переваг, огляд велоінфрастурктури міста Києва, обладнання в офісній нерухомості, універсальні рекомендації для велопарків, мапа велодоріжок міста Києва.

Огляд містить засади архітектурно-планованої організації будівництва багатоповерхового паркінгу в Україні. Розглянуто: тенденції формування багатоповерхового паркінгу, принципи архітектурно-планованої організації будівництва, рекомендації з проектування, короткі висновки.

В огляді представлені аналітичні відомості щодо ринку паркувань в Україні. А саме: стан та основні тренди паркування в країні, інтерес забудовників до підземного паркінгу, статистика продажів паркомісця в Україні, коментар експерта з ринку та тенденцій поведінки споживачів, необхідна кількість забудованих місць, політика забудовників, динаміка цін та ціноутворення на паркомісце .

Зв'язатися з нами