В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку елітної нерухомості в світі за 2023 рік. Розглянуто наступне: середньорічна зміна на ринках PIRI 100 у 2023 році, ріст індексу за типом локації, продажі елітної нерухомості у Лондоні, Нью-Йорку, Дубаї, Сінгапурі, Гонконгу та Сіднеї у 2023 році порівняно із попереднім роком, середньорічна зміна за регіонами світу та типом економіки, скільки квадратних метрів першокласної нерухомості купує 1 млн доларів США на обраних ринках.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку нерухомості бізнес-класу в Україні. Розглянуто наступне: пріоритети та поведінка покупця нерухомості, кому належить ініціатива на первинному ринку, ціни на первинці в Києві, прогноз Нацбанку щодо попиту на на житло бізнес-класу, хто купує житло в бізнес-класі, узагальнюючий портрет інвестора, модель поведінки інвесторів, роль відкладеного попиту.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку елітної нерухомості у Києві. Розглянуто: коментар експерта щодо стану та основних трендів розвитку ринку елітної житлової нерухомості в Україні, фактори, що впливають на цінники на елітну нерухомість, розцінки на елітну нерухомість, перспективи ринку.

У публікації представлені аналітичні відомості щодо ринку елітної нерухомості Києва на 2020 рік. Розглянуто: стан та тенденції розвитку столичної елітної нерухомості, прогнози за цінами на елітну нерухомість у 2020 році, загальні продажі в класах premium та business у 2019 році, пропозиція в класах premium та business на 31.12.19 до АППГ.

В огляді представлені аналітичні відомості щодо ринку таунхаузів Києва. Розглянуто: стан та тенденції розвитку сегменту таунхаузів навколо столиці, кількість запропонованих об'єктів, їх характеристика та вартість, коментарі експертів з ринку таунхаузів, інструменти залучення клієнтів.

У матеріалі представлені дані щодо ринку котеджів Києва за підсумками 1 півріччя 2019 року. Розглянуто: структура пропозиції котеджних містечок районами Києва, структура пропозиції котеджів у передмісті столиці, рейтинг містечок Київської області за кількістю забудов, середня вартість об'єкту у Києві та передмісті.

У звіті представлені дані щодо ринку апартаментів Києва. Розглянуто: структура пропозиції апартаментів у Києві, мінімальна вартість апартаментів, структура пропозиції апартаментів у Києві та області.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку преміум котеджних містечок під Києвом. Розглянуто: стан та тенденції розвитку сегменту преміум котеджів, споживчі переваги на ринку, огляд найкращих преміум котеджів.

У цьому огляді наведено аналітичні відомості щодо ринку елітної нерухомості Києва за підсумком травня 2019 року. Розглянуто: динаміка середньої вартості 1- кімнатної квартири (введеної в експлуатацію, на стадії будівництва) у Києві з червня 2018 по травень 2019 рр., динаміка активних продажів у Києві, особливості споживчої переваги на ринку, топ найдорожчих районів у Києві, короткі висновки .

В огляді представлені відомості щодо ринку новобудов бізнес-класу у центрі Києва. Розглянуто: топ-5 найбільших забудов бізнес-класу у центрі столиці, їх характеристика, переваги, ціни та альтернативи.

В огляді представлені аналітичні відомості щодо ринку VIP нерухомості в Києві за жовтень 2018 р. Розглянуто: топ-5 об'єктів елітної нерухомості на продаж, топ-5 об'єктів елітної нерухомості для оренди в Києві за жовтень у розрізі кількості кімнат.

В огляді представлена інформація щодо ринку нерухомості у Шевченківському масиві. Розглянуто: топ-10 комфортних мікрорайонів Києва на липень 2018 р. з акцентом на Шевченківський р-н, кількість кімнат, мінімальні/максимальні ціни на квартири в масиві, середні ціни на квартири різних типів, інформація про представлені ЖК в районі.

В даному огляді розглянуто аналітичну інформацію щодо ринку нерухомості комфорт-класу в Києві в серпні 2018 р. Розглянуто: ціна на кв. метр у новобудовах, що зводяться на правому березі Києва комфорт-класу, вартість квадратного метра в новобудовах, що зводяться, комфорт-класу на правобережжі Києва (відомості на 07.08.2018), локація новобудов на правому березі Києва.

В огляді представлена інформація щодо ринку нерухомості в масиві Оболонь. Розглянуто: топ-10 комфортних мікрорайонів Києва на липень 2018 р., кількість кімнат, мінімальні/максимальні ціни на квартири в масиві, середні ціни на квартири різних типів, інформація про представлені ЖК на Оболоні.

В даному огляді розглянуто аналітичну інформацію щодо ринку елітної нерухомості Києва в серпні 2018 р. Розглянуто: ціна на кв. метр у новобудовах на правому березі Києва преміум класу, вартість квадратного метра в новобудовах бізнес-класу на правобережжі Києва (відомості на 17.08.2018), локація новобудов на правому березі Києва.

У матеріалі представлені звітні відомості щодо ринку елітної нерухомості Києва за підсумками 1 кварталу 2018 року, розглянуто: кількість проданих квартир в елітних новобудовах за 1 кв. 2017/2018 рр., приріст показника поточного року до попереднього, загальна сума укладених угод у сегменті, середні площі квартир, що продаються, загальний обсяг пропозиції на ринку, очікування експертів з розвитку ринку до кінця 2018 року.

У матеріалі представлена статистична інформація про підсумки елітного ринку житлової нерухомості у Києві за 2017 рік. Розглянуто: динаміка середньої вартості квартир, загальна площа, середня вартість 1 м.2, кількість угод у сегментах преміум та бізнес, представлена інформація про комплекси у цих сегментах, а також представлені прогнози щодо даного ринку на 2018 рік.

Звіт містить аналітичні відомості щодо ринку елітної нерухомості Києва за підсумками 2017 року. Розглянуто: стан та основні тенденції ринку преміального житла, динаміка якісної пропозиції за рік, назва, девелопер, клас, кількість квартир та обсяг нової пропозиції на ринку, динаміка та індекс зміни ціни на квартири Premium та Business класів з січня 2017 року, темпи продажів елітної нерухомості в розрізі Преміум та Бізнес сегментів, прогнози на 2018 рік.

В даному огляді представлені аналітичні відомості щодо ринку елітної нерухомості Києва за підсумками 2016 року та тенденції на 2017 р. А саме: ключові драйвери зростання продажів нерухомості елітного сегмента, головні тенденції 2016 року, основи причини, які вплинули на зміну цін на ринку, кількість проданих квартир у звітному році в цілому та по сегментах, споживчі переваги при виборі об'єкту житлової нерухомості, короткі очікування по ринку на 2017 рік.

Звіт містить аналітичні дані щодо ринку елітної нерухомості Києва за підсумками жовтня 2016 року, розглядається: сума капіталовкладень у київську елітну нерухомість, порівняння капіталовкладень у жовтні з вересневим показником, структура ринку елітної нерухомості у розрізі об'єктів, коротка характеристика попиту на них, коментар експерта тенденціям.

Зв'язатися з нами