В огляді представлена аналітична інформація по ринку житлової нерухомості Києва. Розглянуто: цінові тенденції ринку нерухомості, прогнози по приросту цін на житло протягом 2021 року, коментарі експертів по ринку і їх прогнози цін.

У матеріалі представлена аналітична інформація по ринку житлової нерухомості Києва. Розглянуто: стан і тенденції ринку житлової нерухомості, середня і мінімальна ціна на квартири в Києві з червня по травень 2021 року, стан попиту і пропозиції на ринку, динаміка кількості проектів з січня-травень 2021 р., іпотека на ринку, висновки і прогнози.

В огляді представлена аналітична інформація по ринку житлової нерухомості Києва за підсумком травня 2021 року. Розглянуто: середня ціна на квартири в новобудовах Києва, середня вартість 1 кв. м в квартирах в новобудовах Києва, медіанна ціна квадратного метра, райони з приростом цін в травні, зміна цін за класами первинної нерухомості, загальні тенденції ринку первинної нерухомості.

Огляд містить аналітичну інформацію по ринку житлової нерухомості Києва навесні 2021 року. Розглянуто: мінімальна вартість однокімнатної квартири навесні 2021 року, зростання цін на нерухомість Києва в березні 2021 року коментар експерта по ринку нерухомості, найдешевша / найдорожча нерухомість столиці, ціни на 1-кімнатні квартири по районам Києва.

В огляді представлена аналітична інформація по ринку оренди житлової нерухомості Києва в квітні 2021 року. Розглянуто: медіанна ціна оренди житлової нерухомості в Києві в квітні 2021 року приріст до АППГ, орендні ставки на житло за кількістю кімнат, медіанна вартість оренди по районах Києва в квітні 2021, медіанна вартість оренди квартир в Києві з розбивкою на кімнати в квітні 2021 р ., структура попиту і пропозиції, коментарі експертів.

Матеріал містить аналітичну інформацію по вторинному ринку житлової нерухомості Києва за підсумком квітня 2021 року. Розглянуто: стан і тенденції ринку вторинної житлової нерухомості, середня ціна на ринку в квітні по районам, приріст до АППГ, динаміка цін на столичному ринку за кількістю кімнат (квітень / березень), структура попиту по вартості квартир, структура попиту за кількістю кімнат, по площі квартир, короткі висновки.

У публікації представлена ​​аналітична інформація по ринку первинної житлової нерухомості Києва за підсумками квітня 2021 року. Розглянуто: стан і тенденції ринку первинної житлової нерухомості, середня ціна на ринку первинної житлової нерухомості Києва в квітні, приріст до АППГ, динаміка цін на столичному ринку за кількістю кімнат (квітень / березень), ціни пропозиції по районам Києва, структура попиту по вартості квартир , структура попиту за кількістю кімнат, за площею квартир, характеристика попиту по районам Києва, структура попиту на первинну / вторинну нерухомість, коментар експерта, короткі висновки.

У публікації представлена аналітична інформація по ринку оренди житлової нерухомості Києва в березні 2021 року. Розглянуто: медіанна ціна оренди житлової нерухомості в Києві в березні 2021 року приріст до АППГ, орендні ставки на житло за кількістю кімнат, медіанна вартість оренди по районах Києва в березні 2021, медіанна вартість оренди квартир в Києві з розбивкою на кімнати в березні 2021 р., структура попиту і пропозиції, коментарі експертів.

Звіт містить аналітичну інформацію по вторинному ринку житлової нерухомості Києва за підсумком 1 кварталу 2021 року. Розглянуто: стан і тенденції ринку вторинної житлової нерухомості, середня ціна на ринку в березні по районам, приріст до АППГ, динаміка цін на столичному ринку за кількістю кімнат (лютий / березень), структура попиту по вартості квартир, структура попиту за кількістю кімнат, по площі квартир, короткі висновки.

У звіті представлена ​​аналітична інформація по ринку первинної житлової нерухомості Києва за підсумками 1 кварталу 2021 року. Розглянуто: стан і тенденції ринку первинної житлової нерухомості, середня ціна на ринку первинної житлової нерухомості Києва в березні, приріст до АППГ, динаміка цін на столичному ринку за кількістю кімнат (лютий / березень), ціни пропозиції по районам Києва, структура попиту по вартості квартир , структура попиту за кількістю кімнат, за площею квартир, характеристика попиту по районам Києва, структура попиту на первинну / вторинну нерухомість, коментар експерта, короткі висновки.

Огляд містить аналітичну інформацію по ринку будівництва нерухомості Києва. Розглянуто: топ ключових забудовників нових квартир столиці, кількість побудованих квартир в 2020 році.

В огляді представлена аналітична інформація по ринку будівництва нерухомості Києва. Розглянуто: ключовий забудовник нових квартир столиці.

Матеріал містить аналітичну інформацію по ринку житлової нерухомості Києва. Розглянуто: динаміка цін на нерухомість в Києві в 2020 році, динаміка на початок 2021 року коментарі експертів щодо підвищення цін на житло, динаміка банківських вкладень українців у 2020 році, попит на житло бізнес класу.

В огляді представлена аналітична інформація по ринку житлової нерухомості Києва. Розглянуто: стан і тенденції ринку житлової нерухомості Києва, динаміка цін на квартири на первинному ринку, цінові тренди початку 2021 року короткі висновки.

У матеріалі представлена аналітична інформація по ринку житлової нерухомості в Києві на березень 2021 року. Розглянуто: динаміка зміни середньої ціни на квартири в новобудовах в г. Киев, динаміка цін на квартири в новобудовах по районам, динаміка цін за типами житла.

У матеріалі представлена аналітична інформація по ринку житлової нерухомості Києва. Розглянуто: стан і тенденції ринку оренди житла в Україні, вплив локдауна на ціни і попит, області, які постраждали найбільше, короткі висновки експертів.

Матеріал містить аналітичні відомості по ринку новобудов Києва за березень 2021 року. Розглянуто: стан і тенденції ринку, динаміка середньої ціни пропозиції квартир в новобудовах Києва з березня 2020 року, середні ціни пропозиції квартир в новобудовах по районам, середня вартість квартир у новобудовах Києва за класами і кількості кімнат, динаміка пропозиції новобудов на первинному ринку житла столиці, короткі висновки.

Огляд містить аналітичні відомості по ринку новобудов Києва за лютий 2021 року. Розглянуто: стан і тенденції ринку, динаміка середньої ціни пропозиції квартир в новобудовах Києва з лютого 2020 року, середні ціни пропозиції квартир в новобудовах по районам, середня вартість квартир у новобудовах Києва за класами і кількості кімнат, динаміка пропозиції новобудов на первинному ринку житла столиці, короткі висновки.

В огляді представлені аналітичні відомості по ринку новобудов Києва за січень 2021 року. Розглянуто: стан і тенденції ринку, динаміка середньої ціни пропозиції квартир в новобудовах Києва з січня 2020 року, середні ціни пропозиції квартир в новобудовах по районам, середня вартість квартир у новобудовах Києва за класами і кількості кімнат, динаміка пропозиції новобудов на первинному ринку житла столиці, короткі висновки.

У публікації представлені відомості по ринку житлової нерухомості Києва за березень 2021 р Розглянуто: динаміка середньої ціни пропозиції квартир на вторинному ринку житла Києва з березня 2020 року, динаміка вартості 1 кв. м «дешевого» і «дорогого» житла на вторинному ринку житлової нерухомості Києва середні ціни представлених до продажу квартир по розташуванню і кількості кімнат в березні 2021 р середні ціни представлених до продажу квартир на вторинному ринку житлової нерухомості Києва на звітний період, загальна статистика ринку нерухомості, структура представлених до продажу квартир на вторинному ринку житла.

Зв'язатися з нами