В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку зоомагазинів в Україні за 2024 рік. Розглянуто наступне: топ-10 зоомагазинів за кількістю товарних пропозицій, кількістю акцій, додатковими пропозиціями, представленістю на ринку, відсотком позитивних відгуків, позитивними та негативними згадуваннями у ЗМІ, за досвідом роботи на ринку, співпраця з ЗСУ та наявність нагород.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку ветеринарних клінік в Києві за 2024 рік. Розглянуто наступне: рейтинг найкращих ветеринарних клінік Києва, топ-15 ветеринарних клінік Києва за кількістю послуг та представленістю, за кількістю акцій та спеціальних пропозицій для клієнтів, кількість позитивних та негативних згадувань у ЗМІ, відсоток позитивних відгуків та пошукових запитів в Google та досвід роботи на ринку топ-15 ветеринарних клінік Києва, відсоток позитивних відгуків та кількість співробітників у ветеринарних клініках з рейтингу.

Цей матеріал представляє аналіз ринку ветеринарних препаратів в Україні. Розглянуто: основні характеристики та параметри ринку ветеринарних препаратів в Україні, загальний обсяг ринку та його особливості, структура ринку, його поділ на різні сегменти за видами та походженням продукції, фактори, що мають найбільший вплив на ринок ветеринарних препаратів в Україні.

Огляд містить інформацію щодо перспектив ведення ветеринарного бізнесу в Україні. Розглянуто наступне: перспективи відкриття ветеринарних клінік в Україні, необхідні документи для відкриття ветеринарної клініки в Україні, вимоги до приміщення, обладнання та персоналу, питання щодо вартості відкриття ветеринарної клініки, ризиків цього бізнесу, його прибутковості та методів залучення клієнтів.

У звіті подано аналітичну інформацію щодо ринку ветеринарних препаратів в Україні. Розглянуто: стан і перспективи розвитку ринку, динаміка виробництва національних ветеринарних лікарських препаратів для лікування грибкових захворювань шкіри тварин, структура загального ринку ветеринарних препаратів, кормових добавок, готових кормів та преміксів, визначення їх частки на ринку.

У звіті подано аналітичну інформацію щодо ринку ритейлу ветеринарних імунобіологічних препаратів на українському ринку ветеринарних вакцин. Розглянуто: індикатори особливостей ринку ветеринарних препаратів, рівень насиченості та відповідного забезпечення сектору сільськогосподарських тварин ветеринарними препаратами, стан та тенденції ринку зареєстрованих імунобіологічних препаратів за лікарськими формами, частки ринку фармацевтичних фірм-власників реєстраційних посвідчень (українських та зарубіжних) та фірм-виробників зарубіжних) цієї продукції, залежність асортименту використовуваних вакцин для птахів від найчастіших хвороб у цьому господарстві та загальної епізоотичної ситуації в регіоні.

У матеріалі подано аналітичну інформацію щодо державного регулювання ринку ветеринарних препаратів в Україні. Розглянуто: сучасний стан вітчизняного законодавчого забезпечення питань державного регулювання у сфері ліцензування діяльності суб'єктів підприємництва у сфері виробництва ветеринарних лікарських засобів.

У матеріалі представлено перелік виробників харчової продукції, на яких здійснюватиметься державний ветеринарно-санітарний контроль.

В даному матеріалі представлена статистика за кількістю офіційних лікарів ветеринарів по областях України, кількість операторів ринку, підприємств з виробництва м'яса птиці, підприємств з виробництва м'яса копитних, інших видів м'яса, кількість експортерів продукції.

Огляд містить аналітичні відомості щодо ринку ветеринарного бізнесу в Україні. Розглянуто: стан та тенденції розвитку ветеринарного бізнесу в Україні, найбільш затребувані послуги ветеринарного бізнесу, рекомендації експертів з відкриття бізнесу, сума та структура інвестицій для початку бізнесу, основні ветеринарні послуги, структура операційних витрат ветеринарної клініки.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ветеринарного бізнесу в Україні. Розглянуто: стан та тенденції ринку, кількість домашніх тварин в Україні, найпопулярніші послуги ветеринарного сегменту, сума інвестицій для відкриття ветеринарної клініки, термін окупності та рентабельність проекту.

В огляді міститься перелік кормових добавок, преміксів, готових кормів та ветеринарних препаратів в Україні у розрізі ТМ, країни-виробника, найменування виробника, власника, форми випуску, країни власника на кінець червня 2018 р.

В даному огляді наведено перелік ветеринарних імунобіологічних препаратів, зареєстрованих в Україні станом на 21.06.2018 р., включаючи дані за назвою препарату, власника реєстраційного посвідчення, країна, виробник препарату, країни в яких препарат випускається.

У цьому огляді наведено аналітичні відомості щодо ветеренарних препаратів для птахів України, розглянуто: затребуваність ветеренарних препаратів для птахів, державне регулювання галузі, частка імпортних препаратів на внутрішньому ринку, особливості ринку медичних препаратів України.

Матеріал, представлений у цьому огляді, містить інформацію щодо ситуації на українському ринку ветеринарних послуг. Розглядається таке: тенденції розвитку ринку ветеринарних послуг в Україні, кількість чинних ліцензій на ветеринарну практику в Україні наприкінці 2014 року, види ветеринарних послуг на українському ринку, площі ветеринарного кабінету, найбільші гравці на ринку ветеринарних послуг в Україні, кількість осіб у сім'ї на одного домашньої тварини, кількість домашніх тварин в Україні, витрати на ветеринарне обслуговування однієї тварини, обсяг ринку ветеринарних послуг в Україні, кількість зареєстрованих бездомних домашніх тварин, темпи зростання ринку ветеринарних послуг в Україні, найпопулярніші послуги у ветеринарних клініках України, обсяг ринку ветеринарних послуг США , кількість клінік та домашніх тварин у США, обсяг ринку кормів для домашніх тварин у США

Обсяг інвестицій у відкриття ветеринарної клініки залежить від обраного формату. Це може бути служба дзвінка, кабінет або клініка. Перший варіант найпростіший, він передбачає укладання договорів з кількома лікарями та наймання диспетчера, який прийматиме дзвінки і направлятиме лікарів на виклики. Такий формат роботи передбачає, що лікар отримує 50% вартості виклику. Інвестиції у відкриття ветеринарного кабінету не перевищують

На сьогоднішній день у Києві працюють до сотні ветеринарних клінік та невеликих кабінетів. У кожному районі функціонують муніципальні лікарні, крім того, налічується кілька десятків приватних закладів. Серед найбільших (мають у своєму розпорядженні стаціонаром, лабораторією, операційними) експерти називають "Фауну-сервіс", "Алден Вет", "Лессі", "Юкка", а також муніципальну лікарню на вулиці Волинській. За останні два-три роки в столиці з'явилися щонайменше два десятки невеликих кабінетів, які пропонують лише послуги двох-трьох лікарів, які працюють на найпростішому обладнанні. В умовах зростаючого ринку (ветеринари констатували щорічне збільшення оборотів на

Ціни на лікування улюбленців (саму послугу, препарати) не стоять на місці та зростають разом з інфляцією (з початку року – на 10-15%). Середні офіційні витрати лише за одне відвідування ветклініки сьогодні становлять від $50: 10% любителів домашньої фауни за останній такий візит виклали до

Сьогодні в Україні хіміко-фармацевтичні препарати для ветеринарної медицини виробляють корпорація "Укрзооветпромпостач" (Київ), виробничо-наукове спільне українсько-німецьке підприємство "Брово-Фарма", держпідприємство "Укрветлромпостач" (Бровари, Київська обл.), Харківська та Дніпропетровська біо. Крім того, їх випускають деякі приватні компанії, наприклад "Віта" (Бершадь, Вінницька обл.), а також фірми у Кіровограді, Запоріжжі та

Зв'язатися з нами