В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку оптики в Україні та світі за 2023 рік. Розглянуто наступне: свiтoві лiдери з вирoбництва oправ i сoнцезахисних oкулярiв, обсяг українськoгo ринку oптики, обсяги збуту імпортної продукції оптики за 2021-2023 рр., обсяг експорту оптики з України у 2023 році порівняно із 2021 роком.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку оптики України. Розглянуто: стан та тенденції галузі, розвиток та проблеми мережі оптик «Оптика 1st», обсяг українського ринку оптики, згідно оцінки експертів, компанії лідери ринку, топ-3 українських мереж компаній оптики, короткі висновки.

У публікації представлена аналітична інформація щодо ринку оптики в Україні. Розглянуто: історія розвитку мережі оптики Оптика 1st, інвестиції в галузь, коментар експерта, франшиза в галузі, обсяг ринку оптики України у 2020 та 2021 рр., згідно з прогнозами, топ-3 українських мереж магазинів оптики України (виручка, частка у грошовому вираженні, кількість магазинів), короткі висновки.

У матеріалі представлені аналітичні відомості щодо ринку зубних імплантів в Україні. Розглянуто: огляд стан та трендів ринку, найбільші гравці ринку зубних імплантів України, їх особливості, потенційні споживачі зубних імплантів, приріст імпорту зубних імплантів в Україну за 1 половину 2018 р. до АППГ, частка поставок імплантів з Кореї, перелік бюджетних операторів ринку зубних імплантів , драйвери ринку.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку оптики України. Розглянуто: частка жінок/чоловіків, які носять окуляри, частка жінок/чоловіків, які носять лінзи, інвестиції в рекламу гравців ринку оптики, портрет користувача (окуляри/оптика), основні тенденції українського ринку корекції зору в Україні.

Огляд містить аналітичні відомості щодо ринку вакутайнерів України. Розглянуто стан вітчизняного ринку вакутайнерів, характеристика продукту, ключові країни-постачальники вакутайнерів на ринок України, основні тенденції розвитку ринку вакутайнерів України в період за 2016-9 місяців 2017р.

У цьому огляді наведено аналітичні відомості щодо ринку контактної корекції зору в Україні. Розглянуто: історія розвитку ринку та основні зміни, що сформували ринок останніх років, зміна у пропонованій продукції та пропозиціях фірм-виробників, огляд одного з гравців ринку.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку імплантів України. Розглянуто: стан та основні тенденції вітчизняного ринку імплатнів, обсяг українського ринку імплантів для зубів з 2013-2017 рр., динаміка ємності ринку імплантів у натуральному вираженні з 2013-2017 рр., топ компаній українського ринку зубних імплантів, частка топ-5 компаній на ринку, короткі висновки та прогнози.

У даному матеріалі представлені відомості щодо ринку сонцезахисних окулярів України за підсумками 2016 року, розглядається наступне: причини інвестиційної привабливості бізнесу, обсяг ринку у 2006 році, щорічний темп зростання ринку, проблеми ринку, причини його скорочення, рентабельність салонів оптики люксового сегменту та середнього.

В огляді представлена ​​аналітична інформація щодо тенденцій на ринку оптики України. Розглянуто: сучасний стан оптичного ринку України та світу, проблеми, тенденції та перспективи розвитку даного ринку, найбільші виробники оптичної продукції у світі та дистриб'ютори України, аналіз тенденцій у сегментах (захисні окуляри, оправи та контактні лінзи), класифікація очок на властивостями, українська продукція та лідери ринку, основні експортери та імпортери оптичної продукції на світовому ринку, динаміка товарообігу світового оптичного ринку, порівняння продажів очок і контактних лінз, потреби на ринку корекції зору та інше.

Огляд містить інформацію щодо українського ринку оптики. Розглядається таке: ситуація на ринку, кількість вітчизняних та зарубіжних компаній представлених на ринку засобів корекції зору України, основні виробники на ринку засобів корекції зору в Україні, основні закордонні оператори ринку засобів корекції зору в Україні, потенціал розвитку ринку контактних засобів корекції зору, асортимент продукції , представлений на ринку м'яких контактних лінз України, найбільші світові виробники засобів корекції зору

Матеріал, представлений у цьому огляді, містить інформацію щодо українського ринку оптики. Розглядається таке: ситуація на ринку, частка населення, які використовують засоби корекції зору, частка населення, що використовують МКО, окуляри та об'єднує лінзи та окуляри, частка населення, що користуються сонцезахисними окулярами, лідери на ринку сонцезахисних окулярів серед впізнаваності брендів, оператори на київському ринку з продажу засобів корекції зору.

У цьому огляді наведено інформацію щодо ринку очок в Україні. Розглядається таке: ситуація на ринку, основні тенденції українського ринку очок, а також ємність київського ринку оптики, фактори, що впливають на ринок оптики України, середній чек на купівлю очок в Україні, оператори ринку оптики в Україні, площа магазинів оптики, темпи зростання ринку та інше.

Сьогодні проблеми із зором має 50% населення України, а в 2008 році, за прогнозами експертів, ця частка збільшиться до 55%. Ринок оптики в Україні насичений не більше ніж на 50% і активно розвиватиметься ще кілька років. Ринок оптики має свою специфіку: з одного боку, він тісно пов'язаний із сучасними медичними технологіями в галузі офтальмології, з іншого – зі світом моди. Особливо яскраво ця тенденція простежується у сегменті сонцезахисних окулярів, велика частка якого належить провідним Будинкам моди. У той же час вони самі не займаються виробництвом окулярів - всі замовлення на виготовлення розміщують у відомих виробників оптики. Кількість брендів, що завозяться в країну, за останні 2 роки збільшилася на 50% і налічує понад 300 марок і брендів.

Тільки на столичному ринку діє з десяток великих мереж оптичних салонів: "Люкс оптика", "Призма", "Лікон", "Прозорість-зiр", "Медтехніка" та інші. Своє місце під сонцем посіли також близько сотні одиночних салонів оптик - створених окремо або існуючих при аптеках та торгових центрах.

Оптика підлягає ретельній перевірці якості. Процедура обов'язкової сертифікації тепер проходитиме по-новому: Держспоживстандарт видав черговий наказ, який визначає список товарів, якість яких потрібно підтверджувати. Серед нових позицій у ньому є оптика, сидіння для пасажирських автобусів і автомобільні шини. Але якщо продавці останніх двох не висловлюють особливого обурення ініціативою чиновників, то оптики готові до крайніх заходів.

На сьогоднішній день на ринку оптики налічується до двох десятків великих трейдерів, які займаються імпортом медичної оптики: оправ, лінз, що коригують, сонцезахисних окулярів, контактних лінз. Серед лідерів ринку міцно зайняли свої місця такі компанії, як "Платон" (Київ), "Київ-Трейд", "Еталон-Оптік" (Дніпропетровськ), "Медікал-Лінс" (Сімферополь), "Політехмед" (Київ), " Дако-Імпекс” (Київ), “Совер-К” та ін.

Зв'язатися з нами