Цей матеріал представляє аналіз ринку медичних тестів у сегменті "алергічна панель" в Україні. основні статистичні дані та динаміка ринку медичних тестів у сегменті "алергічна панель" в Україні за період з 2019 по 2022 роки, фактори, що впливають на ринок медичних тестів у сегменті "алергічна панель" в Україні, тенденції його розвитку, обсяг імпорту та експорту товарів на ринку медичних тестів у сегменті "алергічна панель" в Україні.

У цій статті представлена аналітична інформація щодо ринку протезів в Україні. Розглянуто таке: динаміка числа українців, які звернулися за допомогою за протезами за останні півроку, аналіз статистики та фактори, які могли вплинути на це зростання.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку компресорних та ультразвукових небулайзерів в Україні. Розглянуто: аналіз асортиментної та фірмової структур компресорних та ультразвукових небулайзерів, найбільші постачальники ринку.

В огляді представлена ​​аналітична інформація щодо ринку медичних та спеціальних рукавичок України. Розглянуто: стан та тенденції ринку медичних та спеціальних рукавичок, загальні показники ринку, розрахунок ємності ринку за 1 статью. 2021 року, динаміка ємності ринку спеціалізованих рукавичок в Україні в 1-2 кв. 2020 – 1-2 кв. 2021 рр., сегментування ринку медичних та спеціалізованих рукавичок в Україні, динаміка експорту медичних рукавичок з України до 1-2 кв. 2020 – 1-2 кв. 2021 рр., динаміка імпорту медичних рукавичок в Україну в 1-2 кв. 2020 – 1-2 кв. 2021 рр., основні   причини зростання ринку медичних рукавичок у 2021 році, короткі висновки.

В огляді представлено аналітичну інформацію щодо ринку медичних товарів в Україні. Розглянуто: ключовий експортер медичних виробів світу за підсумками 2020 року, приріст світової торгівлі масками для обличчя, апаратами штучної вентиляції легень, стерилізаторами, ультразвуковими сканерами, приріст у сфері торгівлі засобами для діагностики, імпорт та експорт медтоварів у 2020 році.

В огляді представлена ​​аналітична інформація щодо ринку медичного обладнання. Розглянуто: стан і тенденції ринку; та можливості, вплив пандемії COVID-19 на галузь, інновації та технологічні досягнення.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку M&A угод на ринку медтехніки у світі. Розглянуто: 5 найбільших злиттів та поглинань у сфері медичної техніки, оголошених у 2020 році.

В огляді наведено аналітичні відомості щодо ринку медичних виробів в Україні. Розглянуто: нові можливості, що з'явилися завдяки змінам алгоритму у сфері публічних закупівель, коментарі експертів з прогнозів фармацевтичного ринку, роздрібний ринок медвиробів, портрет в інтер'єрі пандемії, перспективи та очікування операторів ринку медичних виробів, спрощена закупівля та PROZORRO MARKET.

Огляд містить аналітичні відомості щодо ринку тестів на COVID-19 в Україні. Розглянуто: інфраструктура ринку тестів на COVID-19 в Україні, стан та тенденції ринку, ціна на ПЛР-тести, порівняння цін аналізів на коронавірус у деяких лабораторіях України, структура ринку тестів у розрізі лабораторій (приватних та державних), Топ-7 приватних лабораторій з виручки від продажу ПЛР-тестів, ТОП-7 приватних лабораторій з виручки від продажу ІФА-тестів.

Огляд містить аналітичні відомості щодо ринку медичних масок в Україні. Розглянуто: стан та тенденції ринку медичних масок у період карантину, середня забезпеченість лікарень обладнанням, працюють з COVID-19, обсяги світового імпорту рукавичок, виробничі потужності України, закупівельні ціни на медичні рукавички та маски, обсяги світового імпорту апаратів для озонотерапії, повітряної терапії, аерозольної терапії, обладнання для штучного дихання, найбільші виробники апаратів штучної вентиляції легень у світі, обсяги закупівель.

У матеріалі представлені аналітичні відомості щодо ринку масок України. Розглянуто: стан та тенденції торгівлі в медичному сегменті, категорії з найбільшим зростанням продажів, динаміка середньої ціни на медичну маску на Prozorro у 2019 та 2020 роках, динаміка кількості закупівель державних масок з січня по березень у 2019 та 2020 роках, середній бюджет тендеру у медза у 2019/2020 рр., темп скорочення часу торгів, короткі висновки експерта.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку масок України. Розглянуто: стан та новини щодо ринку масок України, державне регулювання ринку, рівень аптечної націнки на маски, ціни великих рітейлерів, коментар експерта через брак масок в аптеках, короткі висновки.

В огляді подано аналітичні відомості щодо ринку медичних масок України. Розглянуто: ціни на медичні маски на Prozoroo з 01.01.2020 – 28.03.2020 рр., топ-5 постачальників медичних масок, коментарі експертів з ринку, короткі висновки.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо ринку медичних масок України. Розглянуто: стан та тенденції галузі, перелік асортименту, який має бути присутнім на підприємствах, короткі висновки експертів галузі.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо виробництва апаратів ШВЛ в Україні. Розглянуто: кількість апаратів ШВЛ в Україні, кількість обладнаних ліжок для інфекційних хворих, виробник апаратів ШВЛ в Україні, потужність підприємства, основні проблеми, короткі висновки.

У матеріалі представлені аналітичні відомості щодо ринку медичних масок України. Розглянуто огляд пропозицій медичних масок на маркетплейсах України, причини підвищення цін на медичні маски, фактори, що впливають на вартість продукції, денна потреба українського ринку в масках, рівень забезпечення потреби українськими виробниками.

В огляді представлені аналітичні відомості щодо ринку медичних виробів України у 2019 році. Розглянуто: стан та основні тенденції ринку медичних виробів України, державне регулювання сегменту медичного приладдя, короткі висновки.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку медичного обладнання в Україні. Розглянуто: загальний обсяг місцевого виробництва медичного обладнання, експорту, імпорту, обсяг імпорту зі США, обсяг ринку медичного обладнання з 2016 - 2019 рр., згідно з прогнозами, державне регулювання ринку, новини щодо нього, основні постачальники медичного обладнання в Україну, кількість компаній, зайнятих у виробництві мед. обладнання, провідні підсектори.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку найкращих тонометрів в Україні на 2018 рік. Розглянуто: Топ-10 найкращих виробників тонометрів, місце бренду у рейтингу, найменування, характеристика у рейтингу.

В огляді представлені аналітичні відомості щодо ринку медичних рукавичок України. Розглянуто: тренди українського ринку медичних та спеціалізованих рукавичок, структура споживання медичних рукавичок у розрізі найбільших медичних установ-споживачів, фактори збільшення ємності ринку, рукавичок (спеціалізованих та медичних), динаміка світових товарних цін на латексний каучук за 9 місяців 2018 р.

Зв'язатися з нами