В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку центрів лабораторної діагностики в Україні за 2024 рік. Розглянуто наступне: ТОП-10 центрів лабораторної діагностики України у 2024 році по кількості відкритих філіалів, за кількістю аналізів, які можна здати у лабораторіях, за кількістю спеціалістів, за пропозиціями В2В та додатковими послугами, лідери у сфері благодійності серед лабораторій, представленість в соцмережах, кількість нагород, ліцензій та сертифікатів.

Цей матеріал представляє аналіз ринку медичних послуг у сфері психологічної реабілітації в Україні. Розглянуто: модель функціонування ринку медичних послуг у сфері психологічної реабілітації в Україні, питання державного регулювання цієї сфери медицини, закони, ліцензування та інші аспекти, що впливають на діяльність на цьому ринку, фактори, що впливають на ринок медичних послуг у сфері психологічної реабілітації в Україні , тенденції його розвитку, фактори попиту, пропозиції та інші економічні та соціальні аспекти, оцінка ємності ринку медичних послуг у даній сфері, потенціал ринку для майбутнього зростання.

Матеріал містить аналітичну інформацію про перспективи відкриття стоматологічної клініки в Україні та охоплює наступні етапи цього процесу: аналіз ринку стоматологічних послуг та аудиторії, розробку концепції клініки, складання бізнес-плану, оформлення необхідних документів, вибір відповідного приміщення, формування списку обладнання для стоматологічного кабінету, підбір персоналу, впровадження автоматизації в роботу клініки, фінанси та ризики, пов'язані з бізнесом, та завершується узагальненням основних моментів.

У даному матеріалі представлено аналітичну інформацію щодо ринку медичного туризму в Україні. Розглянуто таке: перспективи медичного туризму в Україні, питання, скільки сусідні країни заробляють на цьому виді туризму, а також як бізнес може допомогти українській медицині створити світовий бренд, значимість медичного туризму для розвитку країни не лише з фінансового боку, а й щодо покращення репутації. , інтеграції із зарубіжними партнерами та підвищення рівня життя, тенденції медичного туризму в Україні, огляд медичного туризму в інших країнах, статистика медичного туризму Польщі, Угорщини, Чехії.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку приватної лабораторної медицини в Україні. Розглянуто: стан та тенденції ринку лабораторної медицини в Україні, динаміка ринку приватних медичних та лабораторних послуг за останні 10 років, кількість аналізів у 2020 до 2019-го, кількість проведених медичних досліджень в Україні на кінець 2020 року, стратегія лікування.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо розвитку ринку лабораторних послуг в Україні у 2023 році. Розглянуто: коментар експерта про особливості розвитку сектору лабораторних послуг та франчайзингової моделі бізнесу.

У публікації представлено аналітичну інформацію щодо ринку медичних послуг в Україні. Розглянуто: основні тенденції українського ринку медичних послуг, характерні для нього у довоєнний час, їх тенденцій ринку з початку широкомасштабних бойових дій та оголошення в країні військового стану, програма медичних гарантій у 2020 р., структура споживання ліків на ринку медичних послуг та фармацевтики в Україні .

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку медичного страхування в Україні та світі. Розглянуто: стан та новини ринку медичного страхування, державне регулювання ринку, основні моделі медичного страхування у світі, короткі висновки.

В огляді представлені результати державної програми з лікування українців за кордоном. Розглянуто: бюджетна програма лікування громадян України за кордоном сума виділених коштів на лікування українців за кордоном з витрат на охорону здоров'я, підходи до планування, виконання та аналізу виконання програми лікування за кордоном, альтернатива лікуванню та операціям українських громадян, загальновживані підходи для вирішення проблеми необхідності лікування громадян за кордоном та який підхід обирати Україні.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо ринку приватної медицини України. Розглянуто: короткий огляд та новини ринку приватної медицини України, ключові гравці ринку приватної медицини в Україні, M&A угоди у сфері приватної медицини в Україні та Європі, мультиплікатори публічних компаній у сфері приватної медицини, міжнародний гравець в Україні, угоди у сфері медицини.

В огляді представлена аналітична інформація щодо медичного бізнесу в Україні. Розглянуто: умови та тенденції розвитку медичного бізнесу в Україні, умови роботи медичного бізнесу в Україні, складності та проблеми ринку.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку медичних послуг України. Розглянуто: структура запиту лікарів в інтернеті, портрет користувача інтернет медичних послуг у розрізі віку та статі, міста з найбільшою кількістю пошукових запитів, середня вартість консультації по Києву, час замовлень.

В огляді представлено аналітичну інформацію щодо ринку пластичної хірургії в Україні. Розглянуто: напрямки пластики, які найчастіше шукають українці в Інтернеті, онлайн-освіта сфери пластичної хірургії, топ популярних запитів щодо послуги пластичної хірургії, вплив COVID на пошукову поведінку користувачів в онлайні.

У матеріалі представлено перелік медичних послуг України, які з квітня 2020 року будуть безкоштовними, у розрізі п'яти основних напрямів, пов'язаних із тривалістю життя в Україні.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку приватних клінік в Україні. Розглянуто: результати оцінки рівня приватних багатопрофільних медичних закладів, рейтинг найкращих багатопрофільних медичних закладів 2019 року, проблеми зростання приватної медицини, попит та пропозиція на ринку, цінова політика, вартість страховки, зворотний зв'язок.

У матеріалі представлена інформація щодо ринку медичних послуг в Україні та досвід інших країн. Розглянуто: стан та тенденції медичного ринку країни, витрати держави та населення на медицину в США, Великій Британії, Франції, Грузії та Україні на людину у 2016 році, розподіл витрат з різних джерел на охорону здоров'я у США, Великій Британії, Франції, Грузії та Україні, приклади систем фінансування медицини, огляд медицини у межах країн, короткі висновки.

В огляді подано аналітичні відомості щодо ринку приватної медицини України. Розглянуто стан та динаміка ринку послуг приватної медицини в Україні, медична реформа в країні, драйвери розвитку ринку, короткі висновки.

В огляді представлені аналітичні відомості щодо ринку стоматологічних послуг України. Розглянуто: стан та тенденції розвитку ринку стоматологічних послуг в Україні, фактори впливу на вибір стоматології, частка задоволених пацієнтів стоматологічних послуг України.

В огляді подано аналітичні відомості щодо розвитку ринку приватної медицини в Україні. Розглянуто: стан та тенденції ринку, кількість закладів у сегменті приватної медицини в Україні, галузева структура ринку приватних медичних послуг в Україні за 2016 та 2018 рр., середній штат співробітників, короткі висновки.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо ринку медичного туризму в Україні. Розглянуто: стан та тенденції медичного туризму в Україні, основні напрямки та ніші розвитку, види послуг, що надають в Україні для іноземних туристів, кількість туристів, які приїжджають з метою медичного туризму, витрати іноземців на лікування, переваги українських клінік та їхній імідж загалом, короткі висновки.

Зв'язатися з нами