В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку протимікробних засобів в офтальмології та отології в Україні за перший квартал 2024 року. Розглянуто наступне: частка протимікробних засобів у загальній структурі аптечного продажу препаратів від загальних обсягів реалізованих в аптеках за підсумками І кв. 2024 р., загальний обсяг реалізованих лікарських засобів АТС-груп S01A, S02A, S03A за підсумками І кв. 2024 р. у порівнянні із аналогічним періодом 2023 року, наймопулярніші препарати серед українців за міжнародними непатентованими назвами та брендами.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку протигрибкових засобів в Україні за підсумками першого кварталу 2024 року. Розглянуто наступне: обсяг реалізованих на українському ринку лікарських засобів АТС-групи J02A за підсумками І кв. 2024 р., лідерами серед брендів за обсягами аптечного продажу протигрибкових препаратів за І кв. 2024 р.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку антибіотиків в Україні за перший квартал 2024 року. Розглянуто наступне: обсяги роздрібної реалізації препаратів АТС-групи J01 за підсумками І кв. 2024 р. порівняно з аналогічним періодом 2023 р., топ-5 за обсягами продажу в упаковках в розрізі міжнародних непатентованих назв лікарських засобів, лідери за обсягами продажу серед брендів.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку препаратів для лікування кислотозалежних захворювань в Україні за 2023 рік. Розглянуто наступне: обсяг реалізованих на українському фармринку препаратів для лікування кислотозалежних захворювань за 2023 рік порівняно із 2022 роком, лідери за обсягами аптечного продажу серед міжнародних непатентованих назв ліків за 2023 рік, найпопулярніші серед українців бренди.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку препаратів на рослинній основі при біліарній патології в Україні за 2023 року. Розглянуто наступне: обсяги роздрібної реалізації препаратів А05А за підсумками 2023 р., частка препаратів рослинного походження від загального сегменту А05А, найбільш популярні серед українців бренди рослинних препаратів АТС-групи А05А.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку антибіотиків в Україні за 2023 рік. Розглянуто наступне: кількість призначень антибіотиків лікарями за підсумками 2023 р., лідери за кількістю призначень, обсяг реалізованих антибіотиків в аптеках у 2023 р., антибіотики-лідери за обсягами аптечного продажу у 2023 році.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку психоаналептиків в Україні за 2023 рік. Розглянуто наступне: обсяг реалізованих упаковок лікарських засобів групи N06 за підсумками 2023 р., лідери сегменту за обсягами продажу у 2023 році.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку мінеральних добавок та заспокійливих засобів в Україні за 2023 рік. Розглянуто наступне: споживання лікарських засобів групи АТС-класифікації А12 «Мінеральні добавки» у 2023 році в Україні порівняно із 2022 роком, лідери за обсягами аптечного продажу в упаковках у розрізі міжнародних непатентованих найменувань та брендів серед лікарських засобів групи АТС-класифікації А12 «Мінеральні добавки», загальні обсяги роздрібної реалізації ліків АТС-групи N05 «Психолептичні засоби» у 2023 році у порівнянні із 2022 роком, лідери серед психолептичних засобів за обсягами аптечного продажу у розрізі брендів.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку ліків проти грипу та ГРВІ. Розглянуто наступне: інтенсивний показник захворюваності на грип і ГРВІ, за даними ЦГЗ, топ-5 АТС-груп лікарських засобів за кількістю згадувань лікарів щодо призначення при грипі за підсумками 2023 р., топ-5 МНН лікарських засобів за кількістю згадувань лікарів щодо призначення при грипі за підсумками 2023 р., топ-5 АТС-груп лікарських засобів за кількістю згадувань лікарів щодо призначення при ГРВІ за підсумками 2023 р., динаміка продажу топ-5 МНН рецептурних препаратів АТС-групи J05 за період із січня 2023 до січня 2024 р. в грошовому вираженні, динаміка продажу топ-5 АТС-груп 5-го рівня жаро­знижувальних препаратів за період із січня 2023 до січня 2024 р. в грошовому вираженні, динаміка продажу топ-5 МНН препаратів АТС-групи R05 за період із січня 2023 до січня 2024 р. в грошовому вираженні, динаміка продажу топ-5 МНН препаратів АТС-групи R01 за період із січня 2023 до січня 2024 р. в грошовому вираженні, динаміка продажу топ-5 МНН препаратів АТС-групи R02 за період із січня 2023 до січня 2024 р. в грошовому вираженні.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку лікарських засобів в Україні за 2023 рік. Розглянуто наступне: продажі ліків в Україні у 2023 році порівняно із 2022 роком, кількість аптек у 2023 році порівняно із 2022 роком, вартість придбаних українцями в 2023 році протизапальних та протиревматичних засобів, продажі засобів проти хвороб порожнини носа у 2023 році порівняно із 2022 роком, експорт ліків у 2023 році порівняно з 2022 роком, головні покупці українських ліків, імпорт ліків в Україну у 2023 році порівняно з 2022 роком, найбільші експортери ліків до України.

В матеріалі міститься аналітична інформація по експорту ліків з України за 2023 рік. Розглянуто наступне: структура експорту фармацевтичної продукції за 2021-2023 рік, топ-10 напрямів експорту фармацевтичної продукції з України у 2023.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку ліків в Україні за 2023 рік. Розглянуто наступне: 10 груп ліків, які найбільше купували у 2023 році, за АТС-класифікацією 2-го рівня у порівнянні із 2022 роком.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку лікарських засобів в Україні. Розглянуто наступне: вартість закуплених препаратів та медичних пристроїв і обладнання за 2023 рік, обсяг отриманих компенсацій аптеками за підсумками 2023 року, частка госпітального сегмента в загальному обсязі споживання лікарських засобів за підсумками 2023 року, споживання препаратів у грошовому та натуральному вираженні за підсумками 2023 року порівняно з 2022 роком, обсяги поставок у госпітальному та роздрібному сегменті за результатами 2023 року, загальний обсяг поставок лікарських засобів для лікувально-профілактичних закладів та приватних клінік за підсумками 2023 року, обсяги проведених тендерів, за результатами 2023 року, кількість тендерів у регіональних закупівлях у 2023 році порівняно з 2022 роком, плани по закупівлям лікарських засобів на 2024 рік.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку лікарських засобів в Україні. Розгялнуто наступне: продаж ліків у грошовому вираженні в першому півріччі 2023-го, роздрібні продажі у натуральному вираженні, динаміка загального продажу ліків, обсяг аптечного продажу, кількість аптек в Україні, найбільші фармкомпанії в Україні, обсяги продажів лідерів ринку, частка вітчизняних ліків на ринку в грошах, частка вітчизняних ліків в упаковках, структура ринку за виробниками, імпорт ліків за перші 6 місяців 2023-го, імпорт фрмацевтичної продукції за січень 2021 - червень 2023 року, найбільші напрями імпорту, обсяги експорту продукції, найбільші напрямки експорту продукції з України.

В матеріалі міститься інформація по ринку антидеприсантів в Україні. Розглянуто наступне: кількість українців, що стикнулася з симптомами різних психічних розладів, споживання антипсихотичних препаратів, антидепресантів та заспокійливих в Україні в 2023 році, споживання транквілізаторів, кількості продажів антидеприсантів, кількість проданих одиниць лікувальних засобів, що діють на нервову систему, структура продажів антидеприсантів за діючою речовиною, споживання рецептурних психотропних ліків у перерахунку на 1000 осіб населення, загальна характеристика роздрібного ринку лікарських засобів, причини змін на ринку, середня зміна цін на антидеприсанти та на ліки в цілому, середня ціна добової дози для психотропних засобів, ціна середньої добової дози для транквілізаторів, порівняння вживання психотропних ліків в Україні та світі, частка імпортних антидепресантів, вітчизняне виробництво антидепресантів, об‘єм українського ринку антидепресантів.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку лікарських засобів в Україні. Розглянуто таке: проблема відмови у постачанні ліків дистриб'юторам, які виробники та імпортери лікарських засобів відмовляють у укладанні або продовженні договорів з дистриб'юторами, причини для відмови у постачаннях, ринкова концентрація, наслідки, які може мати висока концентрація ринку на діяльність інших дистриб'юторів, потенційні наслідки для конкуренції та цін на ліки, можливі наслідки від обмеження можливостей для інших дистриб'юторів, як це може вплинути на ціни на ліки для населення.

У цьому огляді представлено аналітичну інформацію щодо ринку медичного канабісу в Україні. Розглянуто таке: рентабельність вирощування технічної коноплі в Україні, правовий статус вирощування технічної коноплі в Україні та необхідність ліцензування, перспективи розвитку ринку медичного каннабісу в Україні, питання рентабельності вирощування технічної коноплі, світові тенденції у легалізації каннабісу, законопроект, спрямований на регулювання використання конопель в Україні.

У даному матеріалі представлено аналітичну інформацію щодо ринку лікарських препаратів в Україні на 6 жовтня 2023 року. Розглянуто: динаміка ринку лікарських засобів в Україні, обсяги продажів в аптеках, прогнозоване зростання ринку лікарських засобів у національній валюті, зростання попиту на препарати для лікування захворювань верхніх дихальних шляхів, включаючи препарати для носа, зміни в обмінному курсі гривні та його вплив на ціни на ліки, стабільність цін на ліки в Україні, середній рівень зростання цін та індекс інфляції у сфері лікарських засобів.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо госпітального ринку ЛЗ України за підсумками 7 місяців 2023 року. Розглянуто: стан системи охорони здоров'я в Україні та забезпечення медичних закладів лікарськими засобами, частка державного сектору у загальному споживанні лікарських засобів та тенденції до збільшення фінансування та розширення програм забезпечення населення ліками, обсяги госпітальних поставок лікарських засобів за 7 місяців 2023 року у розрізі джерел фінансування ( місцеві та державні бюджети, приватні клініки), рейтинг брендів та препаратів за обсягами поставок до лікувально-профілактичних установ (ЛПЗ) у розрізі джерел фінансування, рейтинг лікарських засобів з міжнародних непатентованих найменувань (МПН) та маркетингових організацій у ЛПЗ у розрізі джерел фінансування, аналіз акцептованих тендерів із закупівель лікарських засобів та їх обсягів за сім місяців 2023 року, порівняльний аналіз цін у тендерних закупівлях та граничних оптово-відпускних цін на лікарські засоби, закупівлі лікарських засобів, плани МОЗ на 2024 рік, включаючи укладання трирічних договорів на закупівлі за централізованими програмами та розвиток логістичних можливостей.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку фармацевтики в Україні на 01.09.2023 р. Розглянуто таке: стабілізація українського фармацевтичного ринку та очікування щодо зниження обсягів роздрібного продажу ліків у найближчому майбутньому, загальне зростання ринку фармацевтичних товарів у поточному році та фактори, що впливають на зростання, динаміка роздрібних продажів ліків, що відображає збільшення продажів у грошовому та натуральному вираженні на 1 вересня; аналіз стабільності темпів зростання продажів ліків, включаючи дані за останній тиждень; , стабільність цін на ліки у 2023 році, індекс інфляції та середнє зростання цін на 10 популярних товарів в аптеках протягом року.

Зв'язатися з нами