В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку шафівництва в Україні за 2023 рік. Розглянуто наступне: структура продажів металевих конструктивів у 2023 році в натуральних показниках, структура українського ринку корпусних систем у 2023 році, огляд різних торгових марок шаф та сейфів, обсяг світового ринку шаф та стійок для ЦОД у 2022 році та очікуваний обсяг до 2027 року, очікуваний обсяг середньорічного приросту до 2027 року.

В матеріалі міститься інформація по ринку сейфів в Україні. Розглянуто наступне: найпопулярніщі серед покупців види сейфів, технічні характеристики продукту, ціни на запропоновані варіанти.

У матеріалі представлено аналітичну інформацію щодо ринку послуг оренди банківських сейфів в Україні. Розглянуто: коментар учасника ринку щодо попиту на послуги оренди банківських сейфів в Україні під час війни, вартість оренди сейфів у банку, вплив війни на оренду банківських осередків, короткі висновки експерта.

В даному матеріалі представлена інформація щодо попиту на оренду сейфів в Україні влітку 2020 року. Розглянуто: коментар експерта ринку з попиту на оренду індивідуальних банківських сейфів в Україні в літній період звітного року.

Цей звіт містить інформацію щодо українського ринку сейфів. Розглядається таке: ситуація та основні тенденції ринку сейфів України, обсяг українського ринку сейфів для дому та офісних сейфів, за винятком банківських, обсяги імпорту сейфів в Україну, структура реалізації сейфів за ціновими сегментами, частка вітчизняної продукції на ринку сейфів, динаміка обсягів експорту сейфів України країнами, перспективи українського ринку сейфів.

Огляд містить інформацію щодо ринку вогнетривких шаф в Україні. Розглядається ситуація на ринку, а також кількість підприємств, присутніх у даному сегменті, обсяги експорту та імпорту у грошовому вираженні.

У цьому огляді наведено інформацію щодо ринку сейфів в Україні, а саме: обсяги виробництва сейфів, ящиків для зберігання грошей та документів, броньованих або армованих, а також обсяги імпорту та експорту.

Бум покупок домашніх сейфів восени не збільшив загальний виторг торговців і виробників сейфів — в офісному та банківському сегментах продаж впав у кілька разів. У 2008 році обсяг ринку сейфів збережеться на рівні 2007-го або навіть трохи зменшиться. Осіннє зростання продажів домашніх сейфів (за різними оцінками на 15–20% проти запланованого) компенсувало падіння попиту на офісні та банківські сейфи, на які припадає більше половини грошового обігу ринку.

Останні кілька років ринок сейфів в Україні (і в Харкові — зокрема) значно розширився як у представленому асортименті, так і за кількістю торгових точок. Це й не дивно. В наш час, крім традиційних об'єктів зберігання (дорогоцінностей, грошей, документів та зброї), з'явилися абсолютно нові цінності, які також потребують спеціального зберігання. У тому числі, різного роду носії інформації: диски, касети, плівки та ін. Враховуючи зміну вимог споживача, виробники постійно розширюють спектр продукції, що випускається. З'явилися спеціальні сейфи: для зберігання магнітних носіїв (одно- і багатоосередкові), оснащені пломбіраторами; депозитарії на різну кількість осередків; ключниці; архівні шафи та багато інших металоконструкцій, що виготовляються індивідуально.

Товар, що реалізується на ринку, — сейфи, сховища та двері для них. Обсяг продажів у 2002 році (прогноз) – $16 – 18 млн. (у роздрібних цінах). Кількість операторів – близько 60 компаній, з них 10 – 15 – спеціалізовані. Співвідношення вітчизняного та імпортного товару – до 5% – імпортний та до 95% – вітчизняний товар (у кількісному співвідношенні).

Зв'язатися з нами