В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку меблів в Україні за 2023 рік. Розглянуто наступне: обсяг меблевого ринку в Україні станом на 2023 рік порівняно із довоєнними показниками, обсяг імпорту меблів за 2021-2023 рр., тенденції ринку за період війни в розрізі виробників та географії.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку меблів в Україні за 2023 рік. Розгялнуто наступне: сумарний дохід ТОП 10 найбільших виробників меблів в Україні за 2023, структура меблевої галузі Україні за 2023 рік, розміщення діючих підприємств меблевої галузі в Україні, динаміка продажів меблевиків за 2023 у порівнянні до 2022 та 2021 років, особливості 2023 року для меблевої галузі, динаміка імпорту ДСП, МДФ та фанери до України в розрізі країн партнерів за 2021-2023 рр., основні постачальники МДФ до України, основні товарні групи експорту України за 2023 рік, динаміка і структура експорту України за країнами партнерами, розміщення експортерів меблевої галузі в Україні, виклики перед меблевиками та шляхи їх подолання.

В матеріалі міститься інформація по ринку меблів в Україні. Розглянуто наступне: обсяг внутрішнього ринку меблів до та після повномасштабного вторгнення, частка вітчизняняних виробників на внутрішньому ринку, обсяг імпорту меблів, виторг меблевих ритейлерів, частка онлайн-продажів меблів, категорії меблів на які найбільше впав попит.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку меблів в Україні. Розглянуто наступне: експорт меблевої галузі в Україні, меблеві фабрики.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку меблів в Україні. Розглянуто наступне: кількість підприємств меблевої галузі в Україні станом на кінець 2022 р.; сума капітальних інвестицій за 2022 рік в меблеву галузь; питома вага капітальних інвестицій деревообробної та меблевої галузей в загальному обсязі капітальних інвестицій в Україні; особливості внутрішнього ринку меблів в Україні, зокрема: доля онлайн продажів меблів, питома вага внутрішнього ринку меблів в грошовому еквіваленті, обсяг імпорту меблів, оцінка попиту на внутрішньому ринку; експортний потенціал меблевої галузі.

В матеріалі міститься аналітична інформація по особливостям ринку меблів в Україні. Розглянуто наступне: експорт меблів в Україні за січень-листопад 2023 року, порівняння обсягів закупівлі одного з гравців на ринку в Україні у 2023 році, питома вага експорту меблів у загальному обсязі експорту товарів з України, структура експорту за країнами-партнерами.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку меблів в Україні. Розглянуто: експорт меблів з України одного з операторів ринку у квітні 2023 року, порівняння з показником квітня 2022 року, обсяг закупівель товарів в Україні, основні підсумки роботи оператора.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо меблевого виробництва на Закарпатті. Розглянуто: стан та тенденції меблевого виробництва, обсяг торішнього експорту меблевої продукції, порівняння з обсягом експорту у 2020 році, Топ-10 країн, в яких зараз найбільше купують українські меблі, коментар учасника ринку, релокація бізнесу, робота місцевих виробників.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку меблів в Україні за підсумками 2022 року та на 2023 рік. Розглянуто: обсяг експорту меблів українських виробників за 2022 рік, порівняння з показником 2021 року, середньорічний темп приросту експорту за останні шість років, десятка країн, які купували у 2022 році українські меблі, динаміка експорту/імпорту українських меблів, фактори, що вплинули та експорт, короткі висновки експерта.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку меблів України. Розглянуто: стан та тенденції ринку продажів меблів в Україні, причини падіння ринку меблів у 2021 році, обсяг ринку меблів в Україні у 2021 р., порівняння з показником обсягу ринку у 2014 р., причини скорочення ринку, динаміка та структура продажів меблів у 2021 р. 

В огляді представлена ​​аналітична інформація щодо ринку меблів в Україні. Розглянуто: приріст меблевого експорту за останні 5 років, до нападу Росії на Україну, приріст експорту меблевої галузі України в 2021 до АППГ, приріст експорту меблів з України за січень-лютий 2022 до АППГ, стан та тенденції меблевої промисловості на поточний період, проблеми меблевої індустрії України, кількість країн, в які поставляються українські меблі, короткі висновки, проблеми доставки меблів в Україну, імпорт сировини для меблів в Україну.

У статті представлена інформація щодо ринку меблів України. Розглянуто: ціна на меблі IKEA у 2022 році, фактори, що вплинули на зростання цін на меблі, очікування учасників ринку за цінами на меблі.

У матеріалі представлена ​​аналітична інформація щодо ринку рітейлу меблів в Україні за підсумками 2021 року. Розглянуто: загальний тренди ринку, приріст середнього чека в онлайн-офлайн, приріст частоти покупок протягом місяця, приріст відсотка українців, які купують меблі онлайн, частка українців, які вважають, що наявність знижок впливає на їхнє рішення купити меблі та товари для дому онлайн , частка українців, які порекомендують бренд меблів та товарів для дому, який їм сподобався, вплив бренду товару на вибір покупців і імпульсивність здійснення покупок.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку меблів в Україні за підсумками 2021 року. Розглянуто: стан та тенденції меблевого ринку України, зростання попиту на ринку, тренди в сегменті корпусних меблів, попит на аксесуари, нові форми сервісу під час карантину.

У публікації представлена інформація щодо ринку меблевої індустрії України. Розглянуто: коментарі учасників ринку з меблевої індустрії в Україні, статистика меблевої галузі України (обсяг експорту українських меблів у 2021 р., приріст експорту меблів у 2021 до 2020-го, динаміка зростання експорту меблів з 2021-2030 рр., згідно з прогнозами, країн світу, в які поставляються українські меблі), необхідні заходи для розвитку ринку.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо ринку меблів в Україні за підсумками 2021 року. Розглянуто: обсяг експорту українських меблів за підсумками 2021 року, приріст до показника АПГ, щорічний темп зростання ринку за останні 6 років, ключові показники результатів меблевої промисловості України за 2021 рік, динаміка експорту меблів за групами, структура експорту за видами меблів у 2021 році. , структура поставок меблів у географічному розрізі, сильні сторони української меблевої галузі, обсяги заготовленої деревини в Україні у 2021 році, динаміка експорту/імпорту окремих позицій групи деревини та вироби з деревини у 2020-2021 рр., короткі висновки.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку меблів України за підсумками 11 місяців 2021 року. Розглянуто: сума експорту українських меблів за підсумками 11 місяців 2021 року, приріст до показника АППГ, кількість країн світу, в які постачають українські меблі, частка продукції, відвантаженої в країни ЄС, частка постачання українських меблів до Польщі, Німеччини, Данії, Австрії, Бельгії , короткі висновки експерта

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку меблів України. Розглянуто: темп скорочення ринку меблів в Україні за останні 7 років, обсяг ринку меблів України за підсумками 2021 року, згідно з оцінкою, фактори, що вплинули на скорочення ринку меблів, частка доходу українців на меблі, ціни на меблі, структуру ринку меблів за видами меблів.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо ринку меблів України на травень 2021 року. Розглянуто: обсяг покупок товарів і послуг через Інтернет за підсумками 2020 року, частка ринкових продажів онлайн у 2019 р., динаміка офлайн та онлайн продажів меблів в Україні з початку коронакризи, частка продажів диванів онлайн у 2019 та 2020 рр., динаміка онлайн-оффлайн покупок диванів в Україні у травні 2019 - травні 2021 рр., коментар експертів з ринку, динаміка зміни переваг за кольором меблів за 2019-2021 рр., портрет покупця меблів, короткі висновки та прогнози.

Зв'язатися з нами