В матеріалі міститься інформація по ринку матраців в Україні. Розглянуто наступне: рейтинг найпопулярніших матраців в Україні, технічні характеристики товарів, ціни на запропоновані варіанти.

Звіт містить результати голосування щодо вибору ортопедичного матраца серед споживачів України за результатами 4 кварталу 2021 року.

Матеріал містить результати голосування щодо вибору ортопедичного матраца серед споживачів України за результатами 3 кварталу 2021 року.

Огляд містить результати голосування щодо вибору ортопедичного матраца серед споживачів України за результатами 2 кварталу 2021 року.

У матеріалі представлені результати голосування щодо вибору ортопедичного матраца серед споживачів України за результатами 1 кварталу 2021 року.

В огляді представлені результати голосування щодо вибору ортопедичного матраца серед споживачів України за результатами 1 кварталу 2020 року

В огляді представлений рейтинг брендів матраців в Україні 2018-2019 рр., інформація щодо кожної з представлених моделей із топ-5.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку матраців України. Розглянуто: стан та тенденції вітчизняного ринку матраців, виробники, представлені на ринку, переваги матраців українського виробництва та зарубіжного.

Матеріал містить результати голосування щодо вибору ортопедичного матраца серед споживачів України за результатами 3 кварталу 2019 року.

Огляд містить результати голосування щодо вибору ортопедичного матраца серед споживачів України за результатами 2 кварталу 2019 року.

В огляді представлені результати голосування щодо вибору ортопедичного матраца серед споживачів України за результатами 1 кварталу 2019 року.

У матеріалі представлено аналітичну інформацію щодо ринку епіляторів в Україні. Розглянуто: Топ-8 найкращих спальних мішків, місце бренду у рейтингу, найменування, характеристика у рейтингу.

Матеріал містить аналітичні відомості щодо ринку матраців України за підсумками 2017-2018 років. Розглянуто: стан та тенденції розвитку матрацного ринку України, динаміка ринку та експорту матраців, фактори, що впливають на динаміку розвитку, динаміка матрацного виробництва в Україні з 2015 - 2017 рр., короткі висновки.

Огляд містить підсумкові результати голосування у категорії ортопедичні матраци серед споживачів, експертів, знаменитостей України за підсумками 2018 року.

В огляді представлені аналітичні відомості щодо ринку матраців України. Розглянуто таке: особливість українського ринку матраців, структура експорту ортопедичних матраців у розрізі пружинних та полімерних матеріалів, обсяги та динаміка експорту продукції за 3 останні роки, короткі висновки.

В огляді представлені відомості щодо ринку матраців України. Розглянуто: стан та тенденції розвитку українського ринку матраців, структура виробництва матраців за видами в Україні у 2014 та 2017 рр., обсяги та динаміка виробництва ортопедичних матраців з 2015-2017 рр., сегментація виробництва ортопедичних матраців по регіонах України.

У матеріалі представлені підсумкові результати голосування у категорії ортопедичні матраци серед споживачів, експертів, знаменитостей України за підсумками 2017 року.

У публікації представлені підсумкові результати голосування у категорії ортопедичні матраци серед споживачів, експертів, знаменитостей України за підсумками 2016 року.

Цей огляд містить інформацію щодо ситуації на українському ринку матраців. Розглядається таке: основні тенденції розвитку ринку матраців в Україні, темпи зростання на українському ринку матраців, фактори впливу на ринок матраців, зростання обсягу ринку матраців у порівнянні з 2010 роком, короткі перспективи розвитку ринку матраців в Україні.

Матеріал, представлений у цьому огляді, містить інформацію щодо ринку матраців України за 2015 рік. А саме: обсяг зростання цін порівняно з аналогічним періодом 2014 року представлений рейтинг матраців у 2015 році, ціни на різні види матраців.

Зв'язатися з нами