В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку деревини та пиломатеріалів в Україні за 2024 рік. Розглянуто наступне: динаміка закупівель деревини для фортифікацій на Харківщині, вартість контрактів на поставку деревини приватних та державних підприємств лісозаготівлі, вартість деревини по України за квітень 2023-2024 років приватних та державних операторів ринку.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку деревини в Україні за 2023 рік. Розглянуто наступне: кількість учасників та обсягів продажу необробленої деревини у 2023 році порівняно з 2022 роком, загальна кількість біржових аукціонів за напрямком "Необроблена деревина та пиломатеріали" у 2023 році, обсяги продажів необробленої деревини та пиломатеріалів у 2023 році, загальна вартість та обсяг реалізованої необробленої деревини та пиломатеріалів за 2023 рік, додатковий дохід лісових господарств під час аукціонів.

В матеріалі міститьсяаналітична інформація по ринку необробленої деревини в Україні за 04 - 08 березня 2024 року. Розглянуто наступне: виставлений обсяг необробленої деревини за 04 - 08 березня 2024 року, обсяг реалізованої необробленої деревини за 04 - 08 березня 2024 року, вартість продажу деревини за 04 - 08 березня 2024 року, проданий обсяг та загальна вартість реалізації за областями, проданий обсяг та загальна вартість реалізації за породами, структура проданих пород необробленої деревини по областях, зростання від стартової ціни на аукціонах з необробленої деревини, індекс середньозважених цін на лісоматеріали, за 04 - 08 березня 2024 року, індекс середньозважених цін на деревину дров’яну, за 04 - 08 березня 2024 року.

В матеріалі міститьсяаналітична інформація по ринку необробленої деревини в Україні за лютий 2024 року. Розглянуто наступне: виставлений обсяг необробленої деревини за лютий 2024 року, обсяг реалізованої необробленої деревини за лютий 2024 року, вартість продажу деревини за лютий 2024 року, проданий обсяг та загальна вартість реалізації за областями, проданий обсяг та загальна вартість реалізації за породами, структура проданих пород необробленої деревини по областях, зростання від стартової ціни на аукціонах з необробленої деревини, індекс середньозважених цін на лісоматеріали, за лютий 2024 року, індекс середньозважених цін на деревину дров’яну за лютий 2024 року, порівняння біржових індексів цін на необроблену деревину з індексами польської біржі E-drewno.

В матеріалі міститьсяаналітична інформація по ринку необробленої деревини в Україні за 26 лютого - 1 березня 2024 року. Розглянуто наступне: виставлений обсяг необробленої деревини за 26 лютого - 1 березня 2024 року, обсяг реалізованої необробленої деревини за 26 лютого - 1 березня 2024 року, вартість продажу деревини за 26 лютого - 1 березня 2024 року, проданий обсяг та загальна вартість реалізації за областями, проданий обсяг та загальна вартість реалізації за породами, структура проданих пород необробленої деревини по областях, зростання від стартової ціни на аукціонах з необробленої деревини, індекс середньозважених цін на лісоматеріали, за період 26 лютого - 1 березня 2024 року, індекс середньозважених цін на деревину дров’яну, за період 26 лютого - 1 березня 2024 року.

В матеріалі міститьсяаналітична інформація по ринку необробленої деревини в Україні за 19 - 23 лютого 2024 року. Розглянуто наступне: виставлений обсяг необробленої деревини за 19 - 23 лютого 2024 року, обсяг реалізованої необробленої деревини за 19 - 23 лютого 2024 року, вартість продажу деревини за 19 - 23 лютого 2024 року, проданий обсяг та загальна вартість реалізації за областями, проданий обсяг та загальна вартість реалізації за породами, структура проданих пород необробленої деревини по областях, зростання від стартової ціни на аукціонах з необробленої деревини, індекс середньозважених цін на лісоматеріали, за період 19 - 23 лютого 2024 року, індекс середньозважених цін на деревину дров’яну, за період 19 - 23 лютого 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку деревини в Україні. Розглянуто наступне: обсяг відвантаженої деревини станом до 7 лютого 2024 року у порівнянні із аналогічним періодом 2023 року, обсяг законтрактованої деревини на торгах першого кварталу, сума контрактів з початку 2024 року до лютого 2024 року у порівнянні із аналогічним періодом 2023 року, середня ціна реалізації кубометру деревини у лютому 2024 року у порівнянні із четвертим кварталом минулого року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку деревини в Україні. Розглянуто наступне: обсяг виставленої на продаж деревини у січні 2024 року, коментарі експертів стосовно попиту на деревину, перспектив ринку деревини у 2024 році, необхідні кроки для оптимізації процесів та фінансової складової на ринку для гравців.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку лісозаготівлі в Україні. Розглянуто наступне: особливості ринку лісозаготівлі в Україні, вплив широкомасштабного військового вторгнення на економіку лісогосподарської та деревообробної галузей України, обсяги реалізації деревини за видами лісової продукції в 2019-2023 рр. у вартісному вираженні, ключові тенденції на ринку лісозаготівлі, кількість лісогосподарських підприємств, що знаходяться під окупацією російських військ на момент початку 2023 року, виробництво на ринку лісозаготівлі в Україні, експорт лісоматеріалів у 2022 році, частки країн імпортерів за обсягом деревини дровяної, 9 міс. 2023 р., у натуральному вираженні, частки країн імпортерів за обсягом пиломатеріалів, 9 міс. 2023 р. у натуральному вираженні.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку деревини в Україні. Розглянуто наступне: частка експорту продукції у структурі продажів у більшості вітчизняних деревообробних підприємств, вплив блокування кордонів на середні та довгострокові контракти, кількість підприємств, що вже скоротили штат своїх співробітників, частка компаній, які повністю зупинили виробництво, частка компаній, які мають виробничі потужності, завантажені не більш як на 30%, частка підприємств, що не зможуть переформатувати структуру виробництва, частка підприємств, що зупинять свою роботу, якщо ситуація з кордонами не буде вирішена до кінця лютого 2024 року.

В матеріалі міститься інформація по ринку деревини в Україні. Розглянуто наступне: виставлений обсяг необробленої деревини на аукціон, реалізовано необробленої деревини, вартість продажу деревини, індекс середньозважених цін на деревину дров’яну, індекс середньозважених цін на лісоматеріали, породи деревини на аукціоні.

В матеріалі міститься інформація по ринку деревини в Україні. Розглянуто наступне: доходи держави від продажу деревини, рентабельність промисловості, прибуток державного підприємства, висадка лісів, зміна середньої заробітної плати робітників галузі.

У цьому огляді розглянуто такі питання: причини переходу бізнесу на твердопаливні котли в Україні в 2021-2022 роках, важливість використання твердого палива, такого як дрова, в умовах війни та надійність таких систем опалення, наявність мораторію на експорт дров та вплив цього заходу на ціни на дрова в Україні, запуск платформи "ДроваЄ" для продажу деревного палива онлайн та можливості придбання дров громадянами через цю платформу, ціни на дрова у різних лісгоспах України та відмінності у цінах залежно від регіону, ціни на дрова у приватних продавців та послуги з доставки дров у різних регіонах України, важливість вибору твердолистяних порід деревини для палива та їх теплопродуктивності.

У матеріалі представлена аналітична інформація з деревної промисловості України. Розглянуто: основні підсумки лісової промисловості України у 2022 році, негативні тенденції галузі, результати біржових торгів на сосну, основні споживачі на внутрішньому ринку, найбільші споживачі пиломатеріалів, експорт з України до країн ЄС, короткі висновки та прогнози експерта.

У публікації представлена аналітична інформація щодо ринку деревини в Україні. Розглянуто: стан та тенденції деревообробної промисловості України, потенціал української деревообробної промисловості, коментарі експертів ринку.

В огляді представлено аналітичну інформацію щодо ринку торгів необробленою деревиною в Україні за 2 – 6 січня 2023 року. Розглянуто: виставлений обсяг необробленої деревини, обсяг реалізованої необробленої деревини деревини, вартість продажу деревини, обсяг реалізації деревини в Житомирській області, Індекс середньозважених цін на лісоматеріали за період 2 січня – 6 січня, Індекс середньозважених цін на деревину дров'яну за період 2 січня – 6 січня.

У матеріалі представлено аналітичну інформацію щодо ринку необробленої деревини України за 09 – 13 січня 2023 року. Розглянуто: обсяг реалізованої необробленої деревини лісовими господарствами на українській біржі з 4 областей України, виставлено обсяг необробленої деревини, обсяг реалізованої необробленої деревини, вартість продажу деревини,додаткові доходи держави, Індекс середньозважених3 січня 9 на деревину.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку дров Хмельницької області. Розглянуто: обсяг реалізованих кубів деревини для населення у Хмельницькій області в 1 половині 2022 року, коментар учасника ринку з попиту та його тенденцій.

У статті подано аналітичну інформацію щодо торгівлі необробленого дерева України за 28 листопада – 02 грудня 2022 року. Розглянуто: виставлений обсяг необробленої деревини, обсяг реалізованої необробленої деревини, вартість продажу деревини, проданий обсяг та загальна вартість реалізації деревини по областях/по породах дерева, породи деревини та їх максимальні значення, Індекс середньозважених цін на лісоматеріали, Індекс середньозважених цін на деревину.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо ринку необробленого дерева в Україні у листопаді 2022 року. Розглянуто: виставлений обсяг необробленої деревини у звітний тиждень, обсяг реалізованої необробленої деревини деревини, вартість продажу деревини, проданий обсяг та загальна вартість реалізації деревини по областях/по породах дерева, породи деревини та їх максимальні значення, Індекс середньозважених цін на лісоматеріали, Індекс середньозважених цін на деревину.

Зв'язатися з нами