В матеріалі міститься інформація по ринку дитячих меблів в Україні. Розглянуто наступне: головні виклики року, попит на дитячі меблі, особливість ніші, сфера зацікавленості покупців, найкращий майданчик для реалізації продукції.

В матеріалі міститься інформація по ринку дитячих меблів в Україні. Розглянуто наступне: виробничі потужності виробника, вплив пандемії та війни на бізнес, продукт компанії, просування бренду, країни-імпортери бренду, продажі компанії, кредитування компанії, розвиток за рахунок бізнес-сектору та "освоєння Азії".

Матеріал, представлений у цьому огляді, містить інформацію щодо українського ринку дитячих меблів. Розглядається таке: ситуація на ринку, показники обсягів ринку дитячих меблів в Україні у період з 2011 по 2013 рр., структура реалізації дитячих меблів в Україні у 2011-2013 рр., частка дитячих меблів вітчизняного виробництва в Україні у 2011-2013 рр.

У цьому огляді представлена інформація щодо українського ринку дитячих меблів. Розглядається таке: перелік основних виробників дитячих меблів в Україні, інформація щодо компаній, спеціалізація компаній, досвід роботи на ринку дитячих меблів в Україні та інше.

Цей огляд містить інформацію щодо ринку дитячих меблів в Україні, а саме: ситуація на ринку, основні тенденції ринку дитячих меблів в Україні, обсяг ринку, структура збуту дитячих меблів в Україні, перспективи ринку, структура ринку, кількість суб'єктів ринку та інше.

Огляд містить інформацію щодо ринку дитячих меблів України. Розглядається таке: обсяг ринку дитячих меблів, цінові тенденції, частка дитячих меблів у сегменті меблевого ринку.

У цьому огляді представлена інформація щодо ситуації на ринку дитячих меблів України, а саме: частка дитячих меблів у загальному обсязі меблевого ринку, обсяг ринку дитячих меблів, сегментація виробників, оператори на українському ринку дитячих меблів, імпортери та інше.

Цікаво, що різні сегменти ринку дитячих меблів виходять із кризи з різною "швидкістю". Найпередовішими темпами можуть "похвалитися", зокрема, субринки столів та стільців. Як пояснюють гравці, з метою економії покупці, як і раніше, купують в основному окремі предмети (письмові столи, стільці, книжкові полиці, ліжка, шафи). У той же час низьким залишається попит на повноцінні гарнітури, так звані дитячі кімнати, куди входять меблі для навчання, відпочинку та занять спортом (гірки, драбинки тощо). За словами операторів, заощаджуючи кошти, покупці рідше замовляють виготовлення меблів за індивідуальним проектом. Якщо до кризи в структурі збуту частка меблів, вироблених за індивідуальним проектом, займала близько 40%, то зараз менше

Нині в Україні працюють понад 100 компаній, які випускають дитячі меблі. Але більшість великих і середніх виробників позиціонують ці меблі не як основний, а як супутній товар, і виробляють їх, скоріше, для забезпечення повноти асортименту. Частка меблів для дітей обсягом продажів більшості торгових підприємств становить лише 10-15%. Таке "другосортне" ставлення до дитячих меблів не завадило українським виробникам збільшити свою частку у структурі продажів за 9 місяців 2009 р. з 40% до 50%. Основна причина зміцнення позицій українських виробників – скорочення імпорту у грошовому вираженні на

Близько 40% українського ринку дитячих меблів контролюють вітчизняні виробники. Цю продукцію пропонують понад 100 компаній, з них великих та середніх – приблизно 20. Причому останні контролюють близько 40% виробництва дитячих меблів. Найбільш значущими гравцями ринку оператори називають компанії "Енран Акрос", "Снайт", "Біличська меблева фабрика" (усі - м.Київ) та "Ерготехнології" (м.Донецьк). У той же час, як зазначають експерти, більшість великих виробників меблевої продукції позиціонують дитячі меблі як супутній товар і виробляють лише для забезпечення повноти асортименту. Частка меблів для дітей в обсягах продажу таких підприємств становить не більше

Зв'язатися з нами