В матеріалі міститься аналітична інформація по індексу сприйняття корупції в Україні та світі. Розглянуто наступне: Індекс сприйняття корупції в Україні та порівняння із країнах-кандидатами в ЄС та сусідами України, світові лідери та аутсайдери Індексу сприйняття корупції 2023, динаміка індексу 2013-2023 рр., кількість кримінальних проваджень, обвинувальних актів та вироків з 1 січня по 31 грудня 2023 року, оцінка вартості стягнутого російського майна до бюджету за 2023 рік, ключові зміни в боротьбі з корупцією у 2023 році, які антикорупційні кроки необхідні Україні, на думку її союзників, рекомендації TI Ukraine на 2024 рік, що вплинуло на показник України у 2023 році, рейтинг країн за Індексом сприйняття корупції — 2023 та дослідження, на основі яких він розрахований.

У цій публікації представлений рейтинг заробітних плат по світу та місце України в даному рейтингу. Розглянуто: зростання середньомісячної заробітної плати в Україні у 2023 році, зростання заробітної плати у березні 2023 року, трійка провідних міст із ЗП, десятка країн, де отримують найбільше у світі.

У матеріалі представлено рейтинг екологічності областей України у 2022 році. Розглянуто: результати аналізу статистики та довідки про кожну область України, незадовільне поводження з відходами (у тому числі з агрохімікатами, забруднення повітря та водойм), інші показники рейтингу.

В огляді представлено рейтинг міст України у 2021 році. Розглянуто: рейтинг міст щодо оцінки напряму розвитку міста та країни, середній індекс по всіх містах, загальні настрої щодо оцінки ситуації, оцінка зміни економічної ситуації в Україні, у сім'ї, прогнози щодо України на найближчі 12 місяців (у динаміці з 2016-2021 рр.). ), зведений індекс задоволення якістю 22 сфер та послуг, рейтинги обласних центрів України за сферами, задоволення за видами послуг (комунальні, інфраструктура, гуманітарна сфера, інші сфери), рівень відчуття безпеки у місті (2015-2021 рр.), інші показники.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо топ компаній України. Розглянуто: ТОП 1000 найбільших компаній України з доходів у 2020 році, чистий дохід за секторами, географія розташування топ-1000 компаній з доходів у 2020 році, розподіл компаній із рейтингу залежно від віку компаній.

У публікації представлено рейтинг "мобільності" паспорта світу. Розглянуто: місце України у рейтингу "мобільності" паспорта світу, критерії формування рейтингу.

У матеріалі представлений рейтинг кращих міст для дистанційної роботи. Розглянуто: місце Києва у міжнародному рейтингу найкращих міст для дистанційної роботи у 2021 році, лідери рейтингу.

У публікації представлений рейтинг економічної свободи у світі та місце України в даному рейтингу. Розглянуто: країни-лідери світового рейтингу економічної свободи, місце України в рейтингу, коментар експерта за місцем України в даному рейтингу.

У матеріалі подано Індекс свободи преси України. Розглянуто: Індекс свободи преси за 2012-2021 рр., топ-3 лідери та топ-3 аутсайдери рейтингу, місце України та її сусідів у динаміці з 2012-2021 рр.

В огляді представлено рейтинг стійкого розвитку ООН і місце України в даному рейтингу, топ-5 країн сталого розвитку, Індекс цілей сталого розвитку.

В огляді представлений рейтинг найбільших аеропортів Європи та місце аеропорту "Бориспіль" у даному рейтингу. Розглянуто: місце міжнародного аеропорту «Бориспіль» у світовому рейтингу найбільших аеропортів Європи за кількістю пасажирів за підсумками січня-квітня, коментар експерта, короткі висновки.

У публікації представлений рейтинг найбільших виробників зброї у світі та місце України в даному рейтингу. Розглянуто: місце українського ЦК у ТОП-100 рейтинг найбільших світових виробників озброєння, доходи концерну у 2020 році від продажу озброєння та військової техніки, державне регулювання ринку.

У матеріалі представлений рейтинг якості життя та місце України в даному рейтингу. Розглянуто: рейтинг якості життя серед країн, індекс якості життя серед країн світу у 2020 році, зміна позиції України у рейтингу якості життя.

Огляд містить рейтинг "сила паспорта" та зміну позицій України у цьому рейтингу. Розглянуто: рейтинг країн за рівнем свободи пересування, зміна позицій України в рейтингу Henley Passport Index, країни-лідери світового рейтингу, позиція України, показники безвізових напрямів для України.

В огляді представлений рейтинг щастя у розрізі країн світу та місце України у даному рейтингу. Розглянуто: місце України у рейтингу щастя та динаміка показника по Україні з 2013-2021 років.

У матеріалі представлений рейтинг найінноваційних компаній у світі в 2021 році. Розглянуто: лідери у сегменті інтернет та телекомунікацій.

В огляді представлений рейтинг найбільших приватних компаній України за підсумками 2020 року. Розглянуто: сукупний річний виторг 100 найбільших приватних компаній України, сфера роботи компаній, виручка, фінансові результати компаній рейтингу.

У цьому огляді представлений рейтинг найбільших армій світу і місце України в даному рейтингу. Розглянуто: місце України в щорічному рейтингу міжнародної компанії Global Firepower найкращих армій світу, загальна кількість країн у рейтингу, країни, що посіли перші місця, місце України в рейтингу.

Матеріал містить рейтинг демократії та місце України у даному рейтингу в динаміці з 2014-2020 років. Розглянуто: зміна місця України у ключових рейтингах демократії у динаміці з 2014-2020 років.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо надходжень податків до України станом на 1 серпня 2020 року. Розглянуто рівень виконання плану податкових надходжень до бюджету за підсумками 1 півріччя, динаміка податкових надходжень до держбюджету з 2014-2020 років.

Зв'язатися з нами