В матеріалі міститься аналітична інформація по українському експорту станом на квітень 2024 року. Розглянуто наступне: обсяг експорту товарів у квітні 2024 року з України у порівнянні з квітнем 2021 року, структура експорту товарів у квітні 2024 року від квітня 2021-го, експорт зерна за 2021-2024 рр., імпорт товарів у квітні 2024 року порівяно із квітнем 2021-го, дефіцит зовнішньої торгівлі товарами за останні 12 місяців.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку кредитної підтримки українського експорту за 1 квартал 2024 року. Розглянуто наступне: обсяг підтриманого експорту у березні 2024 року та за перший квартал 2024 року, співвідношення конвертації страхової відповідальності до майбутньої експортної виручки за перший квартал 2024 року, регіони-лідери за обсягами підтриманого експорту, коди УКТ ЗЕД, за якими відбуваються найбільші поставки.

В матеріалі міститься аналітична інформація по українському експорту за березень 2024 року. Розглянуто наступне: загальний обсяг експортованої продукції вітчизняного виробництва у березні 2024 року, загальний обсяг експортованих товарів з Україні у березні 2024 року, обсяг експортованих товарів з України морським коридором.

В матеріалі міститься аналітична інформація по експорту продукції горно-металургійного комплексу в Україні. Розглянуто наступне: експорт продукції гірничо-металургійного комплексу (ГМК) у вересні 2023 р. - грудні 2024 р., обсяг експортованої продукції морським коридором з серпня 2023 по лютий 2024 року, обсяг експортованої руди та металу на місяць, обсяги експорту за підсумками 2023 року в натуральному та грошовому виражені, вартісне вираження експортованих товарів у січні 2024 року у порівнянні із груднем 2023 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку контейнерного експорту з України за 2023 рік. Розглянуто наступне: загальний обсяг експортованих морем в рефрижераторних контейнерах за 2023 рік у порівнянні з 2021 роком, щомісячний експорт рефрижераторних контейнерів з продовольством у 2023 році у порівнянні із 2021 роком, орієнтовний експорт окремих продуктів рефрижераторними контейнерами за 2021-2023 рр.

В матеріалі міститься аналітична інформація по експорту України за 2023 рік. Розглянуто наступне: головне досягнення експорту України в 2023 році, вплив польських протестів на українсько-європейську торгівлю, головний пріоритет для України на 2024 рік, головний виклик 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по українському бізнесу за кордоном за 2023 рік. Розглянуто наступне: географія роботи українських підприємців за кордоном, як українські продавці відправляють замовлення за кордон, чи реєстрували українські підприємці бізнес за кордоном, чи використовують українські продавці міжнародні маркетплейси, складнощі під час продажів за кордон.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку експорту українського зерна за 2022-2023 маркетинговий рік. Розглянуто наступне: які компанії є найбільшими експортерами зерна в Україні за сезон 2022/23, структура агроекспорту за частками великих агрокомпаній.

В матеріалі міститься аналітична інформація по агропромисловому експорту України. Розглянуто наступне: експорт Україною агропродовольчої продукції за 2023 рік, сумарна виручка від експорту м’яса і субпродуктів, структура експорту м’яса і субпродуктів, вартість експорту молокопродуктів, структура експорту молокопродуктів, експорт яєць в натуральному та вартісному виражені, абсолютні показники продажів меду на закордонні ринки, виручка від експорту плодів, ягід та горіхів у 2023 році, структура експорту плодів, ягід та горіхів у 2023 році, обсяги й виручка від експорту кондитерських цукрових виробів, структура експорту кондитерських цукрових виробів, головний підсумок 2023 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по експорту в Україні. Розглянуто наступне: обсяги експорту цукру за підсумками 2023 року в Україні в натуральному та вартісному виражені, обсяги експорту українських меблів та грошові надходження з них, грошове та натуральне вираження експорту кукурудизи у 2023 році у порівнянні із 2022 роком, імпорт у грошовому вимірі у 2023 році, топ позиції імпорту.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку експорту в регіонах України. Розглянуто наступне: кількісний розподіл експортерів за регіонами України, кількість компаній-експортерів в Україні в 2021 та 2023 році, основні причини спаду експорту України, центри концентрації експортних компаній, чистий дохід компаній-експортерів у 2022 році за секторами та областями, галузева спеціалізація регіонів України в 2022 році за сумою доходів експортерів в області, топ секторів компаній-експортерів за доходом у 2022 р., чиста маржа компаній-експортерів за 2022 рік.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку експорту в Україні. Розглянуто наступне: щомісячний обсяг експорту української продукції через Румунію, обсяги українського експорту товарів за підсумками 2023 року в натуральному та вартісному виражені, експорт аграрної продукції з України у грудні 2023 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку експорту в Україні. Розглянуто наступне: об'єми експорту кукурудзи, пшениці, соняшникової олії, шротів, ріпаку, соєвих бобів, ячменю, соняшника, соєвої олії з а період за березень 2022 та листопад 2023 роки, темпи експорту, структура експорту, кількість суден з експортом в різні регіони світу, особливості "зернової угоди" між Україною та росією.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку експорту в Україні. Розглянуто наступне: очікування по експорту товарів та послуг з України у 2024 році, загальний обсяг експорту товарів з України у 2023 році, вартість експорту у 2023, порівняння показників експорту 2023 та 2022 років, прогноз Мінекономіки по експорту на 2024-2026 роки, глобальна мета українського експорту, експорт морським транспортом в грудні відносно листопада 2023 року, змінив експорті металу, заплановані об'єми експорту через Румунію, обсяги експорту автотранспортом.

У цьому тексті розглянуті такі питання: причини, через які компаніям потрібно виходити на міжнародні ринки, диверсифікація ризиків ведення бізнесу в одній країні, розширення впізнаваності бренду і довіри до нього, збільшення обсягів продажів і прибутку, доступ до нових ринків праці та залучення нових фахівців, можливі виклики під час виходу на міжнародні ринки; невідповідність бізнес-процесів міжнародним ринкам; рішення і стратегії для подолання викликів; приклади з досвіду компанії; складнощі, пов'язані з бізнес-процесами на іноземних ринках; неспівпадання бізнес-процесів на іноземних ринках; рішення та стратегії для подолання викликів; приклади з досвіду компанії.

У цьому тексті розглядаються такі питання: навіщо компаніям потрібно виходити на міжнародні ринки, включаючи диверсифікацію ризиків, розширення впізнаваності бренду, збільшення продажів та прибутку, залучення нових фахівців та створення додаткових робочих місць, які виклики та труднощі можуть виникнути під час розширення бізнесу на міжнародні ринки, включаючи незнання місцевих ринків, невідповідність бізнес-процесів іноземним ринкам, та пошук місцевих співробітників, різні стратегії для подолання викликів, включаючи спілкування з клієнтами, придбання місцевих компаній, робота з експертами та адаптацію бізнес-процесів, вибір "свого" ринку на основі схожості з бізнес-моделлю та потребами споживачів, з прикладом компаній.

У цьому матеріалі представлена інформація про особливості продажу товарів за кордон. Розглянуто таке: перелік українських товарів, які мають попит на світовому ринку, плюси та мінуси продажу товару за кордон, аналіз попиту на зарубіжних ринках, кроки для підготовки інтернет-магазину до продажу за кордон, короткі висновки.

У даному матеріалі представлено інформацію щодо стратегії, яку українським компаніям слід застосовувати для підкорення ринків Європи, Азії та Латинської Америки. Розглянуто наступне: коментар експерта щодо необхідності розвитку експортного потенціалу та формування конкурентоспроможних продуктів та послуг, що відповідають вимогам та перевагам даних регіонів, важливість адаптації культурних особливостей та правових аспектів кожного ринку, ефективні стратегії маркетингу та просування, рекомендації та поради українським підприємцям, які прагнуть розширити свої бізнес-можливості за межами України.

Стаття містить аналітичну інформацію щодо ринку співпраці Дніпропетровської області та Марокко. Розглянуто: обсяг експорту товарів з Дніпропетровської області, товари, які користуються найбільшим попитом у споживачів з Марокко, основні компанії експортери, обсяг та основні категорії імпорту товарів з Марокко, ТОП-5 підприємств імпортерів (ранжування за обсягом імпортної продукції).

Зв'язатися з нами