В матеріалі міститься аналітична інформація по економічним показникам регіонів України за квітень 2024 року. Розглянуто наступне: обсяг податкових надходжень та їх реальна зміна у порівнянні з показниками до повномасштабної війни у розрізі областей України, реальний обсяг податкових надходжень за перші 4 місяці 2024 року порівняно із аналогічним періоом 2021 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по інвестиційному ринку України за 2024 рік. Розглянуто наступне: частка німецьких компаній, що планують згорнути інвестиції в Україну, частка німецьких компаній, що очікують поліпшення економічної ситуації в Україні протягом найближчого року, що вважають, що ситуація в Україні не зміниться, або побоюються, що війна погіршиться, оцінка ділового клімату в Україні від німецьких компаній, переваги українського ринку, найсерйозніші виклики з точки зору довгострокових інвестицій.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку бізнесу в регіонах України за 1 квартал 2024 року. Розглянуто наступне: динаміка зактриття та відкриття компаній в Україні за 2021-2023 рр., приріст частки сектору серед усіх закритих компаній України за 2022 - І квартал 2024 року, у яких регіонах закрилося найбільше компаній під час війни за 2023 рік, галузі, де закрилося найбільше компаній у 2023 році.

В матеріалі міститься аналітична інформація по демографічному ринку України станом на 2024 рік. Розглянуто наступне: розподіл населення України станом на 2024 рік, народжуваність в Україні та в окремих регіонах та країнах, причини низької народжуваності в Україні, середня очікувана тривалість життя при народженні українців порівняно із середньостатистичним жителем ЄС, статево-вікова піраміда населення України станом на 2024 рік порівняно із 1991 роком, цілі демографічної політики України, умови для комфортного життя в Україні.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку бізнес-діяльності в Україні за квітень 2024 року. Розглянуто наступне: у яких областях найчастіше закриваються бізнеси, кількість фопів, що припинили свою діяльність за перші 4 місяці 2024 року, у яких сферах найчастіше закриваються фопи у 2024 році.

В матеріалі міститься топ регіонів за компаніями на адресах масової реєстрації в Україні за 2024 рік Розглянуто наступне: загальна кількість компаній, зареєстрованих на адресах масової реєстрації в Україні, топ регіонів за компаніями на адресах масової реєстрації, топ регіонів за адресами масової реєстрації, топ адрес реєстрацій.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку бізнес-діяльності в Україні за перший квартал 2024 року. Розглянуто наступне: кількість відкритих ФОП-ів за перший квартал 2024 року, динаміка кількості відкртих фопів за 1 квартал 2021-2024 рр., географія нових фопів, топ-сфери діяльності нових фопів за перший квартал 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по найпопулярнішим для релокації бізнесу регіонам України станом на березень 2024 року. Розглянуто наступне: скільки українські компанії змінювали своє місце реєстрації за 2022 рік, найпопулярніший напрямок для переїзду, структура компаній-релокантів за сферами, регіони звідки та куди переїжджає бізнес станом на березень 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по економічному портрету Херсонщини за 2023 рік. Розглянуто наступне: частка громад Херсонщини, що мали критичний та низький рівень фінансової спроможності у 2023 році, кількість громад та частка території, що перебувають під окупацією росії, частка області у виробництві баклажанів, кавунів, помідорів та перцю у 2021, курортно-туристичний комплекс Херсонської області у 2021, рівень дотаційності громад Херсонщини у 2023 році порівняно з 2021 роком, топ-5 дотаційних громад Херсонської області.

В матеріалі міститься економічний портрет Харківщини за 2023 рік. Розглянуто наступне: частка підприємств малого та середнього бізнесу, які залишилися працювати в області станом на 2023 рік, загальний обсяг базових та реверсійних дотацій громад у 2023 році порівняно із 2021 роком, топ-5 дотаційних громад Харківщини, частка громад Харківщини, які мають низький або критичний рівень фінансової спроможності, рівень дотаційності бюджетів Петропавлівської сільської та Дворічанської селищної громад, Курилівської та Липецької сільських громад.

В матеріалі міститься аналітична інформація індексу найкращих підприємств України за 2023 рік. Розглянуто наступне: виторг за галузями на основі аналізу Топ-10 компаній за виторгом, виторг за регіонами на основі аналізу найбільших компаній за галузями.

В матеріалі міститься аналітична інформація по областям України. Розглянуто наступне: області з максимальним та мінімальним значенням індексу споживчих цін, область-лідер за розвитком с/г за програмою "Доступні кредити 5-7-9", області з найдорожчою та найдешевшою кавою, область з найменшою кількістю зафіксованих корупційних порушень, область з найефективнішим розвитком меліорації, області де зібрано найбільше картоплі та зерна, область з найнижчою та найвищою ціною оренди 1-кімнатної кімнати, область-лідер з підтримки роботодавців, які працевлаштовують людей з інвалідністю, область з найбільшим залученням безробітних до суспільно корисних робіт, область з найвищим значенням індексу цифрової трансформації, область із найдорожчим пальним в Україні, області-лідери за виробництвом м'яса індиків, за кількістю функціонуючих Дія Центрів, за доходами від приватизація, за енергоефективністю за програмою "Енергодім", область із найвищою ціною с/г землі протягом 7 місяців, область лідер проєкту "Поліцейський офіцер громади", найактивніша область у проєкті "Активні парки - локації здорової України", область-лідер з передачі самосійних лісів від громад лісівникам, область з найдовшою повітряною тривогою.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку інвестиційної привабливості України у 2023 році. Розглянуто таке: інвестиційна привабливість України у 2023 році, думка бізнесу щодо поточного інвестиційного клімату, ставлення до інвестицій в умовах війни, фактори, що впливають на інвестиційний клімат, позитивні фактори, прогнози на майбутнє.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо вартості бренду України. Розглянуто наступне: як змінилася вартість бренду "Україна" за перший рік війни, фактори, що сприяють збільшенню впізнаваності та поінформованості про Україну у світі у 2022 році, зниження вартості бренду "Україна", методи використані для вимірювання вартості бренду України та інших країн, фактори, що впливають вартість бренду України та інших країн, висновки з аналізу впливу різних чинників на вартість бренду України та інших країн.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо економічного та політичного розвитку Полтавської області. Розглянуто наступне: загальний огляд соціально-економічної ситуації області, державне регулювання бізнесу, ключові виклики для місцевої влади, зміни у структурі населення області, частка працездатного населення, міграційні тенденції, пріоритетні напрямки видатків обласного та міського бюджетів, локальні програми мікрогрантів для малого бізнесу, медіаринок області, фінансово-промислові групи.

Публікація містить інформацію про соціальний, економічний та політичний розвиток Сумської області. Розглянуто таке: соціально-економічний стан області, руйнування та збитки, інфраструктурні втрати та блекаут, підтримка бізнесу, основні виклики війни, відновлення, демографічні зміни через війну, ринок праці, стан бюджету, політична ситуація в Сумах та області, благодійні фонди та організації, медіаринок області, фінансово-промислові групи регіону.

Огляд містить інформацію про соціальний, економічний та політичний розвиток Чернігівської області. Розглянуто наступне: соціально-економічний стан області, вплив війни на область, рівень руйнувань та збитків, збитки, завдані сільському господарству області, втрати бізнесу Чернігівської області, бюджети Чернігова та області, ринок праці, політична ситуація в області та обласному центрі, медіа поле області , благодійні фонди, регіональні медіа та волонтерські організації.

Матеріал містить інформацію про соціальний, економічний та політичний розвиток Житомирської області. Розглянуто таке: соціально-економічний стан області, адаптація економіки регіону до нових умов, ключові виклики в умовах російського вторгнення, пошкодження громадянської інфраструктури, зміни в структурі населення області, ринок праці, міграція, основні напрямки видатків обласного бюджету, загальний огляд політичної ситуації в регіоні , діяльність партій в умовах війни, волонтерство в області, медіаполі.

Матеріал містить інформацію про соціальний, економічний та політичний розвиток Хмельницької області. Розглянуто наступне: соціально-економічний стан області, структура населення, рівень безробіття, зайнятість населення та популярні професії, середній розмір заробітної плати, міграційний тиск, споживчі ціни, промисловість, сприяння релокації підприємств та локальні програми підтримки бізнесу, ключові виклики в умовах воєнного стану, Інші дані.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо економічного та політичного розвитку Волинської області. Розглянуто наступне: загальний огляд соціально-економічної ситуації області, державне регулювання бізнесу, ключові виклики для місцевої влади, зміни у структурі населення області, частка працездатного населення, міграційні тенденції, пріоритетні напрямки видатків обласного та міського бюджетів, локальні програми мікрогрантів для малого бізнесу, медіаринок області, фінансово-промислові групи.

Зв'язатися з нами