У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку грошових перевезень в Україні. Розглянуто таке: загальна динаміка міграції з України, ситуація з біженцями та переміщенням населення, міграція трудових ресурсів та перекази грошей, причини зниження переказів, фінансові зміни у краях перебування мігрантів, прогнози та майбутні тенденції.

В даному огляді представлена аналітична інформація щодо ринку грошових переказів України за підсумками 1 півріччя 2023 року. Розглянуто таке: обсяги перерахованих коштів в Україну за підсумками 1 півріччя, середня сума одного транскордонного переказу в Україну, лідери за сумою переказів в Україну, обсяг внутрішньодержавних переказів через системи переказу коштів, лідери за сумою переказів по Україні, короткі висновки.

Цей матеріал розповідає про переказ коштів в Україну з різних країн світу у 2022 році. Розглянуто наступне: обсяг надходжень коштів в Україну в 2022 році, сума переведених коштів з травня по грудень 2022 року, структура поставок коштів у географічному розрізі, обсяг внутрішніх грошових переказів з травня по грудень 2022 року, кількість систем грошових переказів, сума переказів 2021 р., короткі висновки.

В огляді представлена аналітична інформація по ринку грошових переказів в Україні за підсумками 2022 року. Розглянуто: сума грошових переказів в Україні в 2022 році, кількість систем переказів коштів в Україні, кількість систем, створених резидентами/нерезидентами, об’єм внутрішньогосударственних переказів, здійснених через систему переказів коштів, система, що ведеться за сумою переказів в межах України, структура переказів коштів по странам, системы-лидеры по суммам перевода в украину.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку систем грошових переказів. Розглянуто: огляд міжнародних банківських переказів, огляд найпопулярнішої системи переказів SWIFT, SEPA, огляд міжнародних систем грошових переказів, Western Union, MoneyGram, коментарі експертів ринку, RIA MoneyTransfer, електронні платіжні системи та сервіси, огляд PayPoo,  переказів у криптовалюті, порівняння систем щодо швидкості отримання коштів, зручності отримання, комісії з одержувача або відправника.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку грошових переказів України за підсумками жовтня 2021 року. Розглянуто: обсяг приватних грошових переказів у січні-жовтні 2021 року, приріст до АППГ, сума грошових переказів у жовтні, сума надходжень по офіційних каналах, сума переказів через міжнародні платіжні системи, через коррахунки банків, як оплата праці.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку грошових переказів України за підсумками 1 півріччя 2021 року. Розглянуто: обсяг грошових переказів в Україну з-за кордону в першому півріччі 2021 року порівняно з аналогічним періодом минулого року, трійка країн-лідерів, з яких через системи переказу коштів в Україну надійшло найбільше коштів, топ країн із переказів коштів через кордону з України в 1 півріччі 2021 р.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо ринку грошових переказів України за підсумками 2 кварталів 2021 року. Розглянуто: грошові перекази в Україну з-за кордону з 2008 по 2021 рр., грошові перекази в Україну в 2021 році за шляхами перерахування, грошові перекази в Україну в 2021 році за головними категоріями за перші 2 квартали, грошові перекази в Україну1 за найважливішими країнами.

В огляді представлені прогнози щодо грошових переказів України на 2022 рік. Розглянуто: прогноз обсягу приватних переказів в Україну на 2022 р., оцінку переказів від трудових мігрантів підвищено у зв'язку з великим попитом на робочу силу за кордоном, обсяг приватних переказів в Україні з-за кордону за серпень 2021 року.

Матеріал містить аналітичну інформацію щодо обсягів грошових переказів України за підсумками січня-вересня 2021 року. Розглянуто: обсяг приватних переказів в Україну з-за кордону в січні-вересні та за вересень, приріст до аналогічних періодів 2020 року, обсяг переказів неформальними каналами, порівняння з показником АПГГ, обсяг переказів в Україну за підсумками 2020 року.

У публікації представлена аналітична інформація щодо ринку грошових переказів України. Розглянуто: сума переказів коштів трудовими мігрантами за останні 5 років, коментар учасника ринку щодо тенденцій розвитку ринку грошових переказів України, динаміка транзакцій в Україну, короткі висновки.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо обсягів грошових переказів України за підсумками січня-серпня 2021 року. Розглянуто: обсяг приватних переказів в Україну з-за кордону в січні-серпні та за серпень, приріст до аналогічних періодів 2020 року, обсяг переказів неформальними каналами, порівняння з показником АПГ, обсяг переказів в Україну за підсумками 2020 року.

Звіт містить аналітичну інформацію щодо обсягів грошових переказів України за підсумками січня-червня 2021 року. Розглянуто: обсяг приватних переказів в Україну з-за кордону в січні-червні та за червень, приріст до аналогічних періодів 2020 року, обсяг перекладів неформальними каналами, порівняння з показником АПГ, обсяг перекладів в Україну за підсумками 2020 року.

У публікації представлена аналітична інформація щодо ринку грошових переказів України. Розглянуто: надходження від трудових мігрантів до кінця року, за прогнозами, приріст переказів за підсумками 5-ти місяців, короткі прогнози експертів з ринку.

Матеріал містить аналітичну інформацію щодо обсягів грошових переказів України за підсумками січня-травня 2021 року. Розглянуто: обсяг приватних переказів в Україну з-за кордону у січні-травні та за травень, приріст до аналогічних періодів 2020 року, обсяг переказів неформальними каналами, порівняння з показником АПГ, обсяг переказів в Україну за підсумками 2020 року.

Публікація містить аналітичну інформацію щодо обсягів грошових переказів України за підсумками січня-квітня 2021 року. Розглянуто: обсяг приватних переказів в Україну з-за кордону в січні-квітні та за квітень, приріст до аналогічних періодів 2020 року, обсяг перекладів неформальними каналами, порівняння з показником АПГ, обсяг перекладів в Україну за підсумками 2020 року.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо обсягів грошових переказів України за підсумками січня-березня 2021 року. Розглянуто: обсяг приватних переказів в Україну з-за кордону в січні-березні та за березень, приріст до аналогічних періодів 2020 року, обсяг перекладів неформальними каналами, порівняння з показником АПГ, обсяг перекладів в Україну за підсумками 2020 року.

В огляді представлена аналітична інформація щодо обсягів грошових переказів України за підсумками січня-лютого 2021 року. Розглянуто: обсяг приватних переказів в Україну з-за кордону в лютому та з початку року, обсяг переказів неформальними каналами, порівняння з показником АППГ, обсяг переказів в Україну за підсумками 2020 року.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо обсягів грошових переказів України за підсумками січня 2021 року. Розглянуто: обсяг приватних переказів в Україну з-за кордону в січні, обсяг переказів неформальними каналами, порівняння з показником АППГ, обсяг переказів в Україну за підсумками 2020 року.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку грошових переказів України за підсумками 2020 року. Розглянуто: сума переказів в Україну через системи транскордонних платежів, топ-3 країни за обсягами переказів, обсяг грошових переказів в Україну по всіх каналах, середня сума через внутрішні системи переказу, топ систем, що забезпечили внутрішні перекази.

Зв'язатися з нами