В матеріалі міститься аналітична інформація по показникам інфляції в Україні за травень 2024 року. Розглянуто наступне: інфляція на споживчому ринку та базова інфляція у травні 2024 року порівняно із квітнем та січнем 2024 року, зміни споживчих цін на товари та послуги за травень 2024 року порівняно до квітня 2024 року, грудня та травня 2024 року та за січень-травень 2024 року порівняно із аналогічним періодом 2023 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по економічним показникам регіонів України за квітень 2024 року. Розглянуто наступне: обсяг податкових надходжень та їх реальна зміна у порівнянні з показниками до повномасштабної війни у розрізі областей України, реальний обсяг податкових надходжень за перші 4 місяці 2024 року порівняно із аналогічним періоом 2021 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку макроекономіки в Україні за 2024 рік. Розглянуто наступне: реальний ВВП України та росії за перший квартал 2021-2024 рр., очікуваний обсяг держєавного боргу України на 2024 рік, виконання річного обсягу доходів та видатків за перший квартал 2023 та 2024 років, обсяги підтвердженого зовнішнього фінансування на 2025 рік, дефіцит зовнішньої торгівлі.

В матеріалі міститься аналітична інформація по інвестиційному ринку України за 2024 рік. Розглянуто наступне: частка німецьких компаній, що планують згорнути інвестиції в Україну, частка німецьких компаній, що очікують поліпшення економічної ситуації в Україні протягом найближчого року, що вважають, що ситуація в Україні не зміниться, або побоюються, що війна погіршиться, оцінка ділового клімату в Україні від німецьких компаній, переваги українського ринку, найсерйозніші виклики з точки зору довгострокових інвестицій.

В матеріалі міститься аналітична інформація по макроекономічним показникам України за травень 2024 року. Розглянуто наступне: РМІ обробної промисловості окремих країн, світові ціни на енергоносії, динаміка світових цін на товари, вагомі для українського експорту, ключові процентні ставки в окремих країнах ЕМ, споживча та базова інфляція в Україні у квітні я порівняно з березнем, ціни на пальне, індекс цін виробників та його компоненти, індекс очікувань ділової активності, кількість замовлень товарів, порівняно із довоєнним рівнем, середньодобове виробництво сталі, чавуну, прокату, вантажні перевезення залізницею, показники ринку праці, кількість мігрантів з початку повномасштабного вторгнення, номінальна та реальна зарплати, основні показники державного бюджету, сальдо рахунку поточних операцій, сальдо торгівлі товарами, сальдо операцій з іноземною валютою клієнтів банків та інтервенції НБУ, український індекс ставок за депозитами фізичних осіб, дохідність гривневих ОВДП.

В матеріалі міститься аналітична інформація по економічним показникам України за 2024 рік. Розглянуто наступне: ключові економічні досягнення України під час війни, які виклики стоять перед українською економікою далі.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку зовнішньої торгівлі України за травень 2024 року. Розглянуто наступне: експорт та імпорт України за травень 2024 року порівняно із квітнем 2024 року, структура експорту за товарними групами, географічні тенденції української зовнішньої торгівлі у травні 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по бізнес-очікуваннях в Україні за травень 2024 року. Розглянуто наступне: індекс очікувань ділової активності в Україні за травень 2024 року порівняно із квітнем 2024 року, дифузійний індекс очікувань ділової активності підприємств промисловості, будівництва, торгівлі та сфери послуг за травень 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по зовнішній торгівлі України за 2024 рік. Розглянуто наступне: обсяги зовнішньої торгівлі за 2014-2023 рр., які товари Україна імпортувала та експортувала у 2019-2023 рр., структура зовнішньої торгівлі послугами за 2019-2023 рр., поквартальний обсяг експорту товарів з України за 2021-2024 рр., ризики експорту 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по економіці України за 2023 рік. Розглянуто наступне: організаційна структура НБУ, стратегічні цілі розвитку НБУ, споживча інфляція та інфляційна ціль за січень 2021 - грудень 2023 рр., інфляційні очікування на наступні 12 місяців за січень 2021 - грудень 2023 рр., коридор процентних ставок НБУ та питома вага операції за обліковою ставкою НБУ за січень 2018 - грудень 2023 рр., середньозважені процентні ставки за гривневими строковими депозитами та середньомісячна облікова ставка, дохідність гривневих ОВДП, реальні процентні ставки за гривневими ОВДП, вкладами ФО та інфляційні очікування, частки окремих видів вкладів ФО, залишки гривневих ОВДП у портфелі ФО та гривневих строкових вкладів ФО, первинне розміщення та погашення гривневих ОВДП, курси гривні до дол. США, курсові очікування на наступні 12 місяців, грн/дол. США, сальдо операцій з іноземною валютою клієнтів банків та інтервенції НБУ, обсяги операцій між банками на валютному ринку, міжнародні резерви України, загальні активи банків, чисті кредити суб’єктам господарювання та населенню в гривні, кошти фізичних осіб, фінансовий результат діяльності банків, структура активів фінансового сектору, кількість надавачів фінансових послуг, частка активів десяти найбільших установ у сегментах, чистий фінансовий результат надавачів небанківських фінансових послуг, декомпозиція чистого фінансового результату страховиків, структура прийнятних активів на покриття резервів страховиків, структура основної суми заборгованості за кредитами членів кредитних спілок, обсяги наданих фінансових послуг фінансовими компаніями за видами послуг, обсяг наданих кредитів ломбардами та рівень покриття заставою, показники фінансової діяльності ломбардів, кількісні показники щодо учасників ринку небанківських фінансових послуг, кількісні показники щодо учасників платіжного ринку станом на 31 грудня 2023 року, обсяги страхових премій, обсяги вихідного перестархування з нерезедентами в розрізі видів страхування, обсяг міжбанківських операцій, структура корпоративних NPL за обсягами на 01 жовтня 2023 року, загальна кількість емітованих платіжних карток, сума операцій з використанням платіжних карток, емітованих українськими емітентами, у розрізі мережі здійснення операцій, структура безготівкових операцій з використанням платіжних карток за 2023 рік.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку бізнесу в регіонах України за 1 квартал 2024 року. Розглянуто наступне: динаміка зактриття та відкриття компаній в Україні за 2021-2023 рр., приріст частки сектору серед усіх закритих компаній України за 2022 - І квартал 2024 року, у яких регіонах закрилося найбільше компаній під час війни за 2023 рік, галузі, де закрилося найбільше компаній у 2023 році.

В матеріалі міститься аналітична інформація по демографічному ринку України станом на 2024 рік. Розглянуто наступне: розподіл населення України станом на 2024 рік, народжуваність в Україні та в окремих регіонах та країнах, причини низької народжуваності в Україні, середня очікувана тривалість життя при народженні українців порівняно із середньостатистичним жителем ЄС, статево-вікова піраміда населення України станом на 2024 рік порівняно із 1991 роком, цілі демографічної політики України, умови для комфортного життя в Україні.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку зовнішньої торгівлі України окремими товарними групами за 2022 рік. Розглянуто наступне: динаміки товарної структури зовнішньої торгівлі автомобільною промисловістю, харчовими продуктами та високотехнологічною електронікою за 2018-2022 рр.

В матеріалі міститься аналітична інформація по економіці України за квітень 2024 року. Розглянуто наступне: Внески до реального ВВП України за березень 2022 квітень 2024 рр., експорт та імпорт електроенергії у 2024 році, вантажообіг працюючих морських портів України включно з дунайськими за квітень 2024 року, обсяг накопиченого вугілля на складах ТЕС та ТЕЦ України станом на квітень 2024 року, динаміка перевезення вантажів залізницею 2022 - квітень 2024 рр., торгівля товарами України, 2022-2024 рр., географічна структура торгівлі товарами, січень-квітень 2024 року, фінансування та гранти, які надійшли в державний бюджет, інфляція споживчих цін за 2014 - квітень 2024 рр., офіційний курс гривні до долара США за січень 2023 - травень 2024 рр.

В матеріалі міститься аналітична інформація по українському експорту станом на квітень 2024 року. Розглянуто наступне: обсяг експорту товарів у квітні 2024 року з України у порівнянні з квітнем 2021 року, структура експорту товарів у квітні 2024 року від квітня 2021-го, експорт зерна за 2021-2024 рр., імпорт товарів у квітні 2024 року порівяно із квітнем 2021-го, дефіцит зовнішньої торгівлі товарами за останні 12 місяців.

В матеріалі міститься аналітична інформація по зовнішній торгівлі в Україні за перший квартал 2024 року. Розглянуто наступне: експорт та імпорт товарів з України у першому кварталі 2024 року порівняно з показником першого кварталу попереднього року, експорт чорних металів, олії, зернових у першому кварталі 2024 року порівняно з показником першого кварталу попереднього року, імпорт транспорту та нафтопродуктів у першому кварталі 2024 року порівняно з показником першого кварталу попереднього року, коефіцієнт покриття експортом імпорту.

В матералі міститься аналітична інформація по українському бізнесу за березень 2024 року. Розглянуто наступне: загальні показники ділового клімату та кон’юнктури, індекс змін у виробництві у березні 2024 року, індекс змін продажів, індекс очікуваних змін фінансово-економічної ситуації на підприємствах, індекс поточної фінансово-економічної ситуації на підприємствах, індексу загальноекономічного середовища, індекс очікуваних змін загальноекономічного середовища, індекс змін цін на сировину та матеріали, індекс змін цін на готову продукцію, індекс очікуваних змін дебіторської заборгованості, індекс змін зайнятості, індекс змін кількості працівників у вимушених відпустках, індекс труднощів у пошуку не/кваліфікованих працівників, забезпеченість підприємств замовленнями, завантаженість виробничих потужностей у період війни.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку бізнес-діяльності в Україні за квітень 2024 року. Розглянуто наступне: у яких областях найчастіше закриваються бізнеси, кількість фопів, що припинили свою діяльність за перші 4 місяці 2024 року, у яких сферах найчастіше закриваються фопи у 2024 році.

В матеріалі міститься топ регіонів за компаніями на адресах масової реєстрації в Україні за 2024 рік Розглянуто наступне: загальна кількість компаній, зареєстрованих на адресах масової реєстрації в Україні, топ регіонів за компаніями на адресах масової реєстрації, топ регіонів за адресами масової реєстрації, топ адрес реєстрацій.

В матеріалі міститься аналітична інформація по економічних показниках України за перший квартал 2024 року. Розглянуто наступне: фактична споживча інфляція у березні 2024 року, прогноз інфляції на 2024 рік, розміри ставок за депозитними сертифікатами овернайт і тримісячними депозитними сертифікатами, облікова ставка НБУ, темпи зростання споживчих цін упродовж I кварталу 2024 року, ціни на основні с/г товари в Україні та на зовнішніх ринках, ціни на сирі продукти в березн, внески в річну зміну ІСЦ на кінець періоду за компонентами, інфляційні очікування підприємств на рік вперед за рівнями довіри, сальдо зведеного бюджету, обсяги виробництва в окремих видах промисловості, окремі індикатори споживчого попиту, рівень безробіття за МОП та реальна зарплата, внески в річну зміну фізичних обсягів експорту та імпорту окремих товарів, як змінився ринок праці за два роки повномасштабного вторгнення, частка осіб, які входять до складу робочої сили, серед респондентів за макрорегіонами, причини труднощів в торгівлі України з Польщею та наслідки для української економіки, середньозважені процентні ставки за гривневими депозитами та середньомісячна облікова ставка, урожай зернових та олійних, фруктів та овочів.

Зв'язатися з нами