В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку косметики в Україні за 2023 рік. Розглянуто наступне: кількість операторів косметичної галузі станом на кінець 2023 року, частка СПД, що не перебувають у процесі припинення за 2021-2023 рр., приріст зареєстрованих СПД за областями у 2023 році у порівнянні з попереднім роком, сума експорту в розрізі макрорегіонів, перспективні продукти на експорт, виклики галузі під час війни, перспективи розвитку галузі.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку парфюмерних товарів в Україні за 2023 рік. Розглянуто наступне: три основні категорії товарів українського ринку парфумерії, обсяг імпорту та експорту парфумерних товарів у 2020-2023 рр., найбільші виробники на ринку.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку косметики в Україні. Розглянуто коментар представника ринку косметики, структура витрат компанії на маркетинг, загальний бюджет на маркетингову активність, найбільші ринки косметики та засобів особистої гігієни в Європі на 2021 р., інші дані ринку.

У цьому тексті обговорюються ключові кроки на початку бізнесу створення власного косметичного бренду в Україні. У ньому розглядаються такі питання: з чого почати, які знання знадобляться, вивчення ринку та вибір шляху реалізації, поточний стан ринку, альтернативи реалізації, планування масштабу виробництва, розрахунок собівартості, облік аспектів при запуску виробництва, вибір виробника, особливості сировини для дорогих і більше доступних продуктів, вибір упаковки з урахуванням категорій, цін та пошуку, тривалість шляху від ідеї до готового продукту, включення маркетингу, розрахунок окупності, короткі висновки.

У статті представлена аналітична інформація щодо ринку засобів по догляду за волоссям України. Розглянуто: основні категорії необхідних засобів догляду за волоссям на українському ринку, основні споживачі на ринку, динаміка продажів косметики для волосся, найбільш популярні бренди ринку, структура ринку кондиціонерів для волосся за популярними категоріями (частка бальзамів на ринку, масок для волосся, рідких кодиціонерів) , пінок), тренди ринку засобів для фарбування волосся, частка жінок, які заявляють про використання перманентних фарб, популярні бренди ринку фарб для волосся, ключові тенденції, які вплинуть на світовий ринок косметики та засобів догляду в наступному десятилітті.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо ринку косметики та побутової хімії України. Розглянуто: стан та загальні тенденції щодо українського ринку косметики та побутової хімії, основні оператори ринку, тренди зовнішньої торгівлі, споживачі та їх переваги, канали збуту та короткі висновки.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку косметики та побутової хімії України. Розглянуто: стан та тенденції ринку косметики та побутової хімії України, коментарі експерта з ринку, ключові тренди на ринку косметики та побутової хімії України, популярні торгові марки косметики серед українців.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку чоловічої та жіночої косметики в Україні та деяких інших країнах. Розглянуто: щорічні витрати споживачів на косметику, фактори, що впливають при виборі косметики з догляду та макіяжу, ставлення жінок та чоловіків до екологічної косметики, інші відповіді респондентів.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку чоловічої косметики в Україні у 2020 році. Розглянуто: стан та тенденції зростання споживання чоловічої косметики, драйвери зростання ринку, річний обсяг чоловічої косметики та засобів догляду за собою у світі, найбільш популярні категорії товарів, ключові споживачі на ринку, структура покупок косметичних засобів у віковому розрізі, короткі висновки по ринку.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку парфумерії. Розглянуто: щорічний темп зростання сегменту парфумерії, частка тіні на українському ринку парфумерії, тенденції та середні витрати українців на парфумерію.

У статті міститься аналітична інформація щодо ринку лаків для нігтів в Україні на 2018 рік. Розглянуто: топ 10 кращих фірм лаків для нігтів, найкращі фірми-виробники лаків для нігтів, найменування та характеристика у рейтингу.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку парфумерії. Розглянуто: щорічний темп зростання сегменту парфумерії, частка тіні на українському ринку парфумерії, тенденції та середні витрати українців на парфумерію.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку парфумерії України. А саме: перелік найдорожчих косметичних брендів за даними на 2018 рік, динаміка сегмента доглядає і декоративної косметики за останні 5 років, характеристика найбільш популярних брендів.

В огляді представлені аналітичні відомості щодо ринку косметики України. Розглянуто: стан та тренди косметичного ринку країни, коментарі експертів щодо його загальних тенденцій, тренд натуральної косметики та його розвиток на ринках України, споживчі переваги на ринку, короткі висновки та прогнози.

У матеріалі представлена інформація щодо ринку ефірних олій в Україні. Розглянуто: щорічний темп зростання попиту на ефірні олії у світі, очікування по ринку на найближчі 5 років, структура споживання ефірних олій по регіонах світу, думка експертів щодо особливостей ринку України, вигода від виробництва ефірних олій у світі, структура капітальних вкладень на початок бізнесу виробництва ефірних олій.

В огляді представлені аналітичні відомості щодо ринку косметики України та світу. Розглянуто: огляд коментар експерта з трендів, що визначає ринок косметики в Україні та світі, приріст продажів "натуральних" товарів за останній рік, особливості споживчої поведінки та фактори, що на них впливають, структура онлайн кошика в Україні та світі, частка українців, які купують косметику в Інтернеті.

В огляді представлені аналітичні відомості щодо ринку косметики України. Розглянуто: стан та основні тренди ринку, коментар експерта про особливості у ритейлі, зміну споживчих переваг, зміну позиції імпортних товарів на ринку.

У цьому огляді наведено відомості щодо ринку косметики України. А саме: стан та тенденції розвитку галузі, динаміка ринку, сегментація споживачів у віковому розрізі, частка української продукції в загальному обсязі продукції, що реалізується в галузі з 2015-2017 рр., оператори роздрібної торгівлі, представлені на ринку, споживчі переваги при виборі косметики.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку шампунів України. Розглянуто: стан та тенденції ринку, динаміка імпорту сухих шампунів в Україну з 2015-2017 рр., топ найпопулярніших рідких шампунів на вибір українського споживача, короткі висновки.

Зв'язатися з нами