У цій статті подано аналітичну інформацію щодо нового технічного регламенту на косметичну продукцію в Україні. Розглянуто таке: вплив стандартів на якість продукції, коментарі учасників ринку, переваги нового регламенту, короткі висновки.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку сонцезахисних засобів України. Розглянуто: стан та тренди сезону, споживчі уподобання при виборі сонцезахисних засобів, основні канали збуту, світові тренди споживання.

У даному матеріалі представлено порівняльну характеристику кращих брендів корейської косметики, представлених в Україні у 2018 році. Розглянуто: найкраща корейська косметика у бюджетному сегменті, краща корейська косметика у сегменті ціна-якість, найменування та характеристика.

У цьому огляді представлено аналітичну інформацію щодо ринку натуральної косметики в Україні в 2018 році. Розглянуто: ТОП - 10 найкращих брендів натуральної косметики, найменування, характеристика у рейтингу.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку альгінатних масок в Україні у 2018 році. Розглянуто: ТОП найкращих бюджетних альгінатних масок, топ найкращих бестселерів альгінатних масок, представлених в Україні, їх найменування, характеристика у рейтингу.

У цьому огляді представлено аналітичну інформацію щодо ринку ботоксу для волосся в Україні в 2018 році. Розглянуто: топ 10 найкращих брендів ботоксу для волосся, найменування, характеристика в рейтингу.

У цьому огляді наведено відомості щодо ринку сонцезахисних засобів України. Розглянуто: основні тенденції ринку сонцезахисних засобів, вплив сезонності на ринок, цінова динаміка сонцезахисних засобів за вітчизняні та зарубіжні продукти, динаміка сегмента сонцезахисних засобів, його структура у грошовому та натуральному виразах, переваги продуктів вітчизняного виробництва, структура продажів у регіональному розрізі, різниця .

У даному дослідженні представлені дані незалежних споживачів (експертів, знаменитостей та звичайних споживачів) на перевагу у виборі лікувальної косметики за брендами, представленими на ринку України за 2016 рік.

Публікація містить рейтинг брендів лікувальної косметики України за підсумками 2016 року. Розглянуто: показники опитування незалежних споживачів у категорії експерти щодо їх переваг у виборі лікувальних косметичних товарів.

Цей огляд містить результати оцінки незалежних експертів - знаменитостей, за перевагою у виборі лікувальної косметики у розрізі брендів, представлених на ринку України за підсумками 2016 року.

У даному дослідженні представлені дані незалежних експертів - споживачів, які надають перевагу у виборі лікувальної косметики за брендами, представленими на ринку України за 2016 рік.

У даному дослідженні представлена аналітична інформація щодо ринку дермокосметики України за підсумками 2016 року, розглядається: показники аптечного роздрібу за 2016 до 2015 рр., приріст товарообігу, падіння попиту та приріст середньозважених цін на дермокологічну косметику, сума продажів та кількість та середня косметику у 2016 до 2015 рр., топ-10 виробників за обсягами продажів, топ-10 брендів, інвестиційна привабливість дерматокосметики для аптечного роздрібу, продукти – лідери сегменту дермокосметики.

У статті міститься аналітична інформація щодо ринку аптечної косметики України за підсумками перших 7 міс. 2015 року. Розглядається таке: тенденції ринку лікувальної косметики у січні-липні, аптечний індекс сегмента у розрізі іноземних та вітчизняних товарів, темп зростання вартості аптечної косметики загалом та у розрізі походження виробників.

У публікації представлено аналітичний матеріал щодо ринку косметичних засобів України за підсумком 2013 року. Розглядається: динаміка обсягів аптечних закупівель косметичних товарів з 2005-2013 рр., динаміка ринкових часток косметики та інших категорій товарів аптечного асортименту, динаміка аптечних закупівель основних категорій аптечних товарів, частки іноземних та вітчизняних товарів за основними категоріями, перелік виробників показники щодо них (обсяги закупівель, частки на ринку) у 2012/13 рр.

Огляд містить інформацію щодо українського ринку лікувальної косметики. Представлено таке: ситуація та основні тенденції на ринку, проблеми на ринку лікувальної косметики України, основні бренди, представлені на ринку лікувальної косметики України, частка вітчизняної продукції на ринку лікувальної косметики, портрет споживача лікувальної косметики в Україні, переваги споживачів на ринку лікувальної косметики популярність лікарських косметичних марок серед споживачів, вибір споживачами кольору упаковки, найбільш приваблива ціна за лікувальний косметичний продукт серед споживачів.

В огляді подано інформацію щодо українського ринку лікувальної косметики. Розглядається таке: ситуація на ринку, кількість позицій лікувальної косметики в аптечних мережах України, обсяг ринку лікувальної косметики України, темпи зростання продажів косметики в аптечних мережах, оператори на ринку лікувальної косметики України, частки ринку операторів на ринку лікувальної косметики України, структура продажу форм випуску, продажу імпортних та вітчизняних косметичних засобів, дистрибуція лікувальної косметики.

Матеріал, представлений у цьому огляді, містить інформацію щодо українського ринку лікувальної косметики. Розглядається наступне: темпи зростання ринку косметики України в період з 2005 по 2009 рр., динаміка середньозваженої роздрібної вартості на ринку аптечної косметики, частка імпортної та вітчизняної аптечної косметики, регіональний розподіл, топ-10 маркетуючих компаній на ринку аптечної косметики, розріз операторів ринку аптечної косметики, динаміка ринкової частки дистриб'юторів з постав косметики в аптечні мережі.

Огляд містить інформацію щодо українського ринку лікувальної косметики. Розглядається таке: ситуація на ринку, обсяг ринку лікувальної косметики України, динаміка аптечних закупівель, топ-10 виробників на ринку лікувальної косметики України, обсяги продажів лікувальної косметики у розрізі виробників, географічна структура продажів на ринку лікувальної косметики України, топ-10 лікувальної косметики України та їх частки ринкові частки, провідні мережі в Україні.

Цей огляд містить інформацію про ринок лікарської косметики України, а саме: обсяг продажів, темпи приросту, основні споживачі лікарської косметики, частки косметичних засобів, лідери продажів серед компаній-виробників, переваги споживачів, позиціонування на ринку та інше.

Зв'язатися з нами