У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку стоматологічних паст в Україні. Розглянуто: стан та тенденції ринку, основні бренди на ринку паст України, ТОП-5 споживчих переваг брендів зубних паст у 2021 році, загальні показники ринку, розрахунок ємності ринку в 2021 р., ємність ринку зубних паст в Україні в 2021 році, аналіз тенденцій в умовах воєнного стану.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку дезінфекторів в Україні в 2018-6 міс. 2021 р. Розглянуто: види та характеристика дезінфекторів, аналіз тенденцій розвитку ринку (фактори впливу, проблеми розвитку), загальні показники ринку, динаміка виробництва дезінфікуючих засобів в Україні за 2018 – 6 міс. 2021 р., тенденції зовнішньої торгівлі, обсяги експорту дезінфекторів з України у 2018 – 6 міс. 2021 р., обсяги експорту дезінфекторів з України, споживчі переваги на ринку, короткі висновки.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку найкращих брендів професійної косметики в Україні у 2018 році. Розглянуто: Топ-17 найкращих професійної косметики, найкращі бренди професійної косметики для волосся, найкращі бренди професійної косметики для обличчя, найкращі бренди професійної косметики для макіяжу, найкращі бренди професійної косметики для тіла, місце бренду в рейтингу, найменування, характеристика в рейтингу.

В даному матеріалі представлена інформація щодо ринку паст для шугарингу в домашніх умовах в Україні на 2018 рік. Розглянуто: 9 кращих фірм паст для шугарингу в домашніх умовах, найменування, характеристика в рейтингу, основні критерії вибору.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку підгузків України. Розглянуто: стан та основні тенденції розвитку ринку підгузків, структура ємності ринку у розрізі дитячих/урологічних підгузків, динаміка обсягів їх виробництва з 2015-2017 рр., короткі висновки.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку косметики та гігієни в Україні у 2017 році. Розглянуто: стан та тенденції українського ринку засобів гігієни через аптеки з 2015 р., середні витрати на товари сегмента, структура ринку у 2015 та перші місяці 2016 рр., згідно з оцінкою експертів, кількість пошукових запитів у категорії косметика у 2012 р.

Огляд містить аналітичну інформацію про ринок гігієнічних продуктів у 2016 році. Враховано: державні та тенденції розвитку внутрішнього ринку гігієни та динаміка ринку з 2015 року, фактори, що впливають на ринок гігієни, та короткі висновки.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку шампунів в Україні у 2016 році. Розглянуто: стан та тенденції українського ринку шампунів, статистика ринку, частка імпорту на ринку, частка імпорту на ринку догляду за зовнішністю (дезодоранти, лаки та інше), зростання ринку засобів для догляду та краси в 2015 р., частка ринку засобів догляду за шкірою , короткі висновки.

У цій роботі представлена аналітична інформація щодо ринку засобів дитячої гігієни, розглядається таке: класифікація товарів даного сегмента, ключові критерії вибору продукції, основні гравці та бренд платформи ринку, тенденції розвитку брендів дитячої косметичної продукції, тенденції розвитку галузі загалом та короткі висновки.

Звіт містить аналітичні дані щодо ринку засобів гігієни України, розглядається таке: тенденції ринку, порівняння розвитку ринку України та розвитку глобального ринку, частка роздрібних продажів косметологічних препаратів, частка прямих продажів засобів догляду за волоссям, частки прямих продажів товарів парфумерії та засобів догляду за порожниною рота, короткі прогнози щодо розвитку ринку.

Аналітичне дослідження ринку паперово-гігієнічної продукції містить матеріали з сухих і вологих серветок, туалетного паперу. Розглядається таке: структура продажу на українському ринку паперово-гігієнічних товарів, основні тенденції ринку, темпи зростання ринку сухих та вологих серветок в Україні у 2007-2014 рр., динаміка обсягів продажу туалетного паперу з 2012-2014 рр., ключові виробники у сегменті коштів гігієни, основні оператори в сегменті туалетного паперу, великі західні конкуренти українським компаніям, структура цільової аудиторії, сегментація галузей, що розглядаються за ціною, головні мотиви споживання, ринкові тенденції та короткі прогнози щодо розвитку галузі.

В аналітичній статті міститься інформація щодо українського ринку засобів гігієни. У ній представлено: структура ринку засобів гігієни, обсяг ринку засобів догляду за волоссям, його структура, лідери на ринку фарб для волосся, структура ринку шампунів, основні гравці на ринку шампунів в Україні та Росії, переваги при виборі продукції, основні тенденції та проблеми ринку.

Цей огляд містить інформацію щодо українського ринку засобів гігієни станом на травень місяць 2015 року. Представлено таке: ціновий діапазон українських пральних порошків на травень місяць 2015 року, приблизні ціни на засоби для миття голови українського виробництва того ж періоду, варіація цін на українські зубні пасти станом на 11.05.2015, деякі марки чоловічої косметики українського виробництва та ціни на них за аналогічний період ціновий діапазон на деякі марки дитячої косметики на той же період.

В огляді представлено аналітичну інформацію щодо ринку косметичних засобів в Україні в 2014 році. Розглянуто: стан та тенденції українського ринку косметичних засобів, новини ринку, приріст продажів гігієнічної та косметичної продукції на вітчизняному ринку в 2014 р., приріст ринку за категоріями (засоби для догляду за волоссям, засоби для покращення та запобігання старінню шкіри, засоби гігієни рота) 2013 р.

Дані аналітичного дослідження ринку засобів гігієни містить дані щодо калоприймачів, а саме такі показники: коротка характеристика галузі, кількість стомованих пацієнтів в Україні, головна причина, що призводить до стомування, структура ринку калоприймачів, а саме частка ілеостомних товарів даного сегменту в загальній структурі ринку , види калоприймачів, які мають великий попит і причина, що впливає на вибір.

Огляд містить інформацію щодо ситуації на українському ринку засобів для гоління. Розглядається таке: щорічне зростання українського ринку верстатів для гоління, фактори, що впливають на ринок верстатів для гоління в Україні, обсяги українського ринку станків для гоління в 2014 році, зміни по відношенню до 2013 року, основні виробники станків для гоління, представлених на українському ринку, популярні бренди станків для гоління в Україні, частки основних операторів ринку станків для гоління, обсяги імпорту станків для гоління в Україну в 2014 році, основні країни-постачальники станків для гоління в Україну, основні компанії-імпортери станків для гоління в Україну.

Матеріал, представлений у цьому огляді, містить інформацію щодо українського ринку зубної пасти. Розглядається таке: обсяг ринку зубних паст України, темпи приросту ринку зубних паст України, кількість виробників на ринку зубних паст України, лідери ринку зубної пасти за обсягами продажу, ціни вітчизняних та іноземних виробників, роздрібні ціни на ринку зубної пасти, форми випуску зубних паст, переваги споживача над ринком зубних паст, тенденції розвитку ринку.

Цей огляд містить інформацію щодо українського ринку засобів по догляду за шкірою обличчя. Розглядається таке: ситуація на ринку, основні тенденції ринку, оператори на ринку засобів догляду за шкірою обличчя України, інноваційні технології на ринку засобів догляду за шкірою обличчя, обсяг світового ринку косметики масового сегмента, обсяг ринку засобів догляду за шкірою обличчя у світі та в Україна.

Матеріал, представлений у цьому огляді, містить інформацію щодо українського  ринку засобів для догляду за волоссям (шампуні, засоби для стайлінгу, фарби для волосся тощо). Розглядається таке: ситуація на ринку, частота використання шампунів споживачами в Україні у квітні — червні 2012/2013 рр., структура імпорту засобів для волосся по регіонах світу, оператори на ринку засобів догляду за волоссям в Україні, переваги споживачів на ринку засобів догляду за волоссям.

Зв'язатися з нами