В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку програмного забезпечення в Україні за квітень 2024 року. Розглянуто наступне: топ-25 компаній, що спеціалзуються на виданні стандартного програмного забезпечення (системного або програмних додатків), у т. ч. його переклад або адаптацію за власний рахунок та виданні інших програмних додатків за доходами в Україні за квітень 2024 року.

Матеріал надає інформацію про конкретні ритейлери та їх мобільні додатки, а також оцінки користувачів та проблеми, з якими вони стикаються при використанні цих додатків. Розглянуто наступне: аналіз мобільних додатків для рітейлерів в Україні, дослідження ключових функцій та особливостей цих мобільних додатків, у тому числі надання інформації про кількість завантажень та оцінок у магазинах додатків, опис основних характеристик кожної програми, таких як функції лояльності, опції доставки, оплата через мобільний додаток та інші, згадка про проблеми та недоліки, з якими користувачі стикаються при використанні цих додатків, на основі відгуків у магазинах додатків, кількість завантажень та рейтингів додатків у Play Market та App Store, їх популярність та задоволеність користувачів.

В даному тексті розглядаються такі питання: робота мобільних додатків для різних сфер діяльності в Україні, таких як аптеки, автозаправні станції (АЗС), дитячі розважальні центри та кінотеатри, аналіз ключових функцій та особливостей мобільних додатків різних компаній, оцінка задоволеності користувачів та рейтинги додатків у магазинах додатків (Play Market та App Store) на основі відгуків користувачів, основні функціональні можливості (налаштування повідомлень, купівля квитків, отримання бонусів та знижок, а також виявлення недоліків та проблем, на які користувачі найчастіше скаржаться), вказівку на кількість завантажень додатків та їх поширеність серед користувачів, порівняння додатків усередині однієї сфери діяльності.

В даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку CRM-систем в Україні. Розглянуто: новини українського ринку CRM-систем, коментарі учасників ринку, українські та західні CRM-системи, вартість використання систем.

Звіт містить аналітичну інформацію щодо ринку комп'ютерних ігор у світі. Розглянуто: статистика глобального ринку гейм-індустрії та користувача, глобальні гравці ринку по регіонах з річними темпами зростання, прогноз по ринку до 2024 року, частки ринку ігор за статтю, структура гравців з лютого 2020 по травень 2021, доход від підписки на консолі з 2019-2024 рр., згідно з прогнозами, використання соціальних платформ, перегляд рекламних заходів Fortnite, Minecraft та Roblox, години переглядів та трансляцій на Twitch і Youtube, спостережуване та очікуване зростання використання хмарних ігор на регіон.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо ринку комп'ютерних ігор в Україні за підсумками квітня 2022 року. Розглянуто: стан та тенденції ринку комп'ютерних ігор України, вплив війни на індустрію, динаміка продажів комп'ютерних ігор порівняно з довоєнним періодом, топ 20 найпопулярніших ігор за кількістю продажів в українському рітейлі за лютий 2022 року, топ 20 найпопулярніших ігор за кількістю продажів українському рітейлі за березень 2022 року, топ 20 найпопулярніших ігор за кількістю продажів в українському рітейлі за квітень 2022 року, короткі висновки.

В огляді представлено аналітичну інформацію щодо ринку комп'ютерних ігор в Україні на березень 2022 року. Розглянуто: стан та тенденції індустрії ігор, вплив війни на ринок, Топ-20 найпопулярніших ігор за кількістю продажів в українському рітейлі за березень 2022 р., короткі висновки та прогнози експертів.

В огляді представлено аналітичну інформацію щодо ринку комп'ютерних ігор в Україні за підсумками січня 2022 року. Розглянуто: стан та тенденції ринку комп'ютерних ігор в Україні, рейтинг найбільш ігор, що продаються в українському рітейлі, порівняння з показником продажів комп'ютерних ігор у січні 2021 року, та попередніми періодами.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку комп'ютерних ігор в Україні за підсумками грудня 2021 року. Розглянуто: топ-20 найпопулярніших ігор грудня 2021 року, причини падіння продажів у 2021 році порівняно з 2020 рр., динаміка річних продажів ігор в українському рітейлі з 2018-2021 рр., коментарі експертів ринку, рейтинг продажів ігор українських розробників, короткі висновки та очікування щодо ринку.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо ринку комп'ютерних ігор в Україні. Розглянуто: результати опитування гравців на вибір ігор, найкраща гра серед користувачів та найпопулярніша платформа для ігор, друга за популярністю ігрова платформа серед вітчизняних розробників, найменш популярна ігрова платформа.

У звіті представлена аналітична інформація щодо ринку витрат на мобільні програми у світі за підсумками 2021 року. Розглянуто: статистика витрат на мобільні програми за підсумками року, порівняння показників витрат 2021 року з АППГ, глобальні споживчі витрати на мобільні програми та ігри в 2020 та 2021 рр. (Google Play/Play market), топ касових мобільних додатків у 2021 році, обсяги завантажених додатків у світі у 2020 та 2021 рр., глобальні витрати на ігри по платформах за два останні роки, топ завантажених ігор за 2021 рік, короткі висновки.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку мобільних додатків за підсумками 2021 року. Розглянуто: статистика ринку мобільних програм у 2021 році, динаміка витрат на мобільні ігри у світі у 2021 році до 2020-го у розрізі платформ (Google Play/App Store), топ найбільш прибуткових ігор у світі, топ ігор за кількістю скачувань у 2021 році , короткі висновки.

В огляді представлено аналітичну інформацію щодо ринку комп'ютерних ігор в Україні за підсумками листопада 2021 року. Розглянуто: щомісячний рейтинг продажів ігор в Україні на фізичних носіях, топ-20 найпопулярніших консольних ігор з продажу в українському рітейлі у листопаді, зміна в рейтингу порівняно з жовтнем, короткі висновки та прогнози.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку комп'ютерної індустрії світу та України. Розглянуто: стан та тенденції розвитку індустрії комп'ютерних ігор, настрої споживачів та ймовірне майбутнє ігрової галузі, характеристика ігрового ринку України.

В огляді представлено аналітичну інформацію щодо ринку комп'ютерних ігор в Україні за підсумками жовтня 2021 року. Розглянуто: стан та тренди ринку комп'ютерних ігор в Україні, рейтинг продажів ігор в Україні на фізичних носіях, продаж дисків з іграми в Україні з 2018-2021 рр., рейтинг продажів консольних ігор в українському рітейлі у жовтні 2021 року.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку мобільних додатків в Україні за підсумками 2021 року. Розглянуто: тенденції розвитку індустрії мобільних додатків, топ встановлених додатків, статистика замовлень через сайт та мобільний додаток серед клієнтів Zakaz.ua у 2020-2021 рр., статистика користувачів Android та iOS серед клієнтів Zakaz.ua у 2020-2021 рр., короткі висновки .

У матеріалі представлені ігри, які найчастіше купували і які найбільше грали в Steam в 2021 році. Розглянуто: ігри, які приносили найбільше грошей, найкращі нові релізи, найпопулярніші ігри.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку мобільних додатків в Україні. Розглянуто: динаміка кількості мобільних додатків та завантажень додатків, статистика замовлень клієнтів zakaz.ua через сайт та мобільний додаток, частка користувачів Android та IOS платформами, статистика користувачів Android та iOS серед клієнтів Zakaz.ua у 2020-2021 рр., короткі висновки.

В огляді представлена ​​аналітична інформація щодо ринку мобільних додатків. Розглянуто: питома вага покупок через смартфон, портрет онлайн-споживача, найбільш популярні напрямки в рітейлі серед мобільних додатків, топ-50 додатків IOS за напрямками, топ-50 додатків Android за напрямками, вартість розробки мобільного додатка, функціональний набір додатків, вартість додаткового функціоналу мобільних програм за категоріями, проблеми розробки мобільного додатка, перелік компаній, яким слід розробити мобільний додаток, альтернативи.

Зв'язатися з нами