Матеріал містить аналітичну інформацію щодо продажу електроніки в Україні за підсумками 2022 року та прогнози на 2023 рік. Розглянуто: стан та тенденції продажів на ринку електроніки в Україні, падіння обсягів продажів електроніки в Україні в 2022 році, зміна споживчих настроїв, готовність споживачів здійснювати покупки, вплив програми Trade-in на продаж електроніки в Україні, попит на б/у техніку, коментарі експертів ринку, короткі висновки та прогнози.
В огляді представлена аналітична інформація щодо комп'ютерної індустрії України. Розглянуто: список геймдев-компаній України, загальний штат компанії, частка технічних фахівців, кількість вакансій.
У цьому огляді наведено аналітичні відомості щодо обсягів реалізованої персональної техніки в Україні за підсумками 2017 року. Розглянуто: стан та тенденції у продажу техніки в Україні, обсяги продажів гаджетів та портативної електроніки у 2017 році, витрати українців на техніку протягом 2017 року з першого місяця, короткі висновки експертів.
У цій статті подано інформацію щодо ринку електронної техніки в Україну. А саме: обсяг товарів з категорії жорстких дисків та процесорів, які пройшли за сірими схемами за останній квартал 2015 та перший звітного року, обсяг ринку ІТ товарів та споживчої електроніки за підсумками 2015 року, щорічна сума втрат через тіньовий ринок, заходи, які робляться для виправлення ситуації на ринку та інше.
Огляд містить аналітичні відомості щодо ринку мультиплікаційних пристроїв України, розглядається: фактори, що впливають на ринок, середній чек при покупці смартфона, рейтинг ІТ компаній, частка Lenovo у товарній групі "смартфони", коментар експерта щодо розвитку ІТ сектору країни за підсумком 2015 р. та його основні тенденції.
У звіті міститься аналітична інформація щодо ринку мобільних пристроїв України. Представлено: перелік пристроїв, з яких користувачі найчастіше заходять до мережі, рейтинг найпопулярніших мобільних пристроїв за моделями (Samsung, LG, Apple, інші), складений на підставі відсотка перегляду сторінок на локальних мережах країн світу (Польща, Литва, Латвія, Естонія, Росія, Чехія, Білорусь).
Дані аналітичної статті розкривають інформацію щодо ІТ ринку України. Розглядається наступне: Обсяг даного ринку та темп його скорочення за підсумком 2015 року, згідно з прогнозами, обсяг цього ж ринку з урахуванням продажів телефонів та смартфонів, обсяг виручки ІТ сфери в першому півріччі, динаміка обсягу ринку ІТ індустрії за категоріями (обладнання, ПЗ, ІТ -послуги) з 2014-2017 рр., згідно з прогнозом, розміри внутрішніх витрат ІТ на людину в 2014/2015 рр., фактори, що впливають на цей показник, структура поставок за видами (постачання "заліза", продаж ІТ-послуг та ПЗ ), частка поставок "заліза" у Польщі.
Аналітичне дослідження містить дані щодо ринку мобільних пристроїв України у 3 чверті 2015 року. Представлені такі показники: обсяг поставок планшетів протягом липня-вересня 2015 року (включаючи пристрої з клавіатурою, що приєднується), його зміна в річному зіставленні, середня ціна на планшетні пристрої у звітному періоді, частка поставок планшетів з підтримкою 3G і 4G, темп планшетів у річній динаміці, динаміка мобільного ринку України з 1 кв. 2014 року, обсяг поставок смартфонів в Україну в 3 кв. $, темп падіння українського ринку смартфонів у річному порівнянні.
Дослідження цієї статті містить інформацію щодо ринку смартфонів та планшетів України в 1 кварталі 2015 року. Представлені такі показники: обсяг поставок планшетів протягом періоду, що розглядається, падіння даного обсягу в річному порівнянні, причини, що вплинули на скорочення поставок, ціни на планшети частка поставок планшетів ПК з 3G і 4G, динаміка ринку планшетів і смартфонів з 1 кв. 2014 року, зміна їх обсягів у порівнянні з попередніми періодами, обсяг постачання смартфонів протягом 1 кварталу, частка таких пристроїв у загальній структурі терміналів, його порівняння із загальноєвропейським показником, середня ціна смартфона.
Цей огляд містить інформацію щодо ситуації на ринку IT-техніки та телекомунікаційних послуг України. Розглядається наступне: обсяг IT-ринку України з 2012 до 2015 (прогноз) рр., обсяги реалізації IT-техніки на вітчизняному ринку з 2013 по 2014 рр. та прогноз на 2015 рік (смартфони, настільні ПК та ін.), зниження IT-бюджету підприємств основних галузей промисловості за січень — вересень 2014 р.
В огляді подано інформацію щодо ситуації на українському ринку ІТ-техніки. Розглядається наступне: обсяг втрат державного бюджету за минулий рік від нелегального імпорту основних категорій ІТ-продукції, структура ринку ІТ-техніки в Україні, сумарна митна вартість імпортованих до країни ноутбуків, планшетів, телефонів та смартфонів, різниця між офіційним імпортом та реальним обсягом продажів ІТ -техніки в Україна.
Матеріал, представлений у цьому огляді, містить інформацію щодо ринку комп'ютерної техніки та телекомунікаційних послуг в Україні. Розглядається таке: фактори, що впливають на ринок телекомунікаційних послуг в Україні, короткі прогнози за підсумками 2014 року, обсяг ринку обладнання, програмного забезпечення та IT-послуг в Україні в динаміці з 2004 по 2014 рр., структура ІТ-ринку в Україні, структура українського ринку персональних пристроїв у динаміці з 2010 по 2014 рр., обсяг ринку серверів та СГД, обсяг ринку струминної техніки та витратних матеріалів в Україні, обсяг ринку лазерної техніки та витратних матеріалів, обсяг ринку ІТ-послуг, динаміка по макросегментах, рушійні сили українського ІТ -ринку у 2014-2015 рр.
Огляд містить інформацію щодо ситуації на українському ринку комп'ютерної техніки за перший квартал 2014 року. Розглядається наступне: темпи падіння обсягів постачання персональних комп'ютерів в Україну в першому кварталі 2014 року, обсяги імпорту портативних комп'ютерів в Україну в січні-березні 2014 року, зміни порівняно з аналогічним періодом 2013 року, обсяги постачання настільних комп'ютерів в Україну комп'ютерів в Україну, структура постачання комп'ютерів в Україну в першому кварталі 2014 року, тенденції ринку в сусідніх країнах, короткі прогнози щодо подальшого розвитку ситуації на ринку комп'ютерів.
Цей огляд містить інформацію щодо ситуації на українському ринку IT-техніки. Розглядається таке: частка іноземних товарів на українському ринку IT-техніки, індекс споживчих настроїв в Україні в березні 2014 року, індекс доцільності здійснення великих покупок, обсяги реалізації в січні — березні 2014 року, імпорт комп'ютерної техніки та частин для неї в Україну в період з 2011 по 2013 рр., показники імпорту ноутбуків та планшетних комп'ютерів в Україну з 2011 по 2013 рр., імпорт телефонних апаратів для стільникових мереж зв'язку в Україну в динаміці з 2011 по 2013 рр., темпи зростання цін на електроніку в Україні, кількість абонентів мобільний зв'язку та мережі інтернет в Україні, оборот роздрібу від продажу електроніки в Україні за підсумками 2014 року, тенденції розвитку.
В огляді подано інформацію щодо українського ринку комп'ютерної техніки. Розглядається таке: ситуація на ринку, кількість проданих медіапланшетів, ноутбуків та нетбуків в Україні в липні 2013 року, співвідношення продажів ноутбуків та планшетів у роздрібних мережах України, середня вартість медіапланшетів, ноутбуків та нетбуків в Україні, обсяги продажів медіапланшетів, ноутбуків та нетбуків у липні 2012 та 2013 рр., співвідношення проданих планшетів у розрізі довжини діагоналі екрану, потенціал розвитку ринку комп'ютерної техніки в Україні.
Матеріал, представлений у даному огляді, містить інформацію щодо українського ринку комп'ютерної техніки, а саме: ситуація та основні тенденції IT ринку в Україні, обсяги виробництва комп'ютерів найбільшими збирачами ПК у 2012 році, основні збирачі персональних комп'ютерів в Україні, валовий виторг основних дистриб'юторів України, обсяги світових постачань ПК, прогнозні показники ринку, обсяги постачання планшетів та інше.
У цьому звіті подано інформацію про український ринок високих технологій та інновацій у 2012 році. Загальна картина демонструє розвиток та стрімку динаміку зростання IT-технологій в Україні.
Найбільшою популярністю на даний момент в інтернеті користується комп'ютерна техніка – 1 місце, на 2-му вийшла одяг та взуття, потіснивши мобільні телефони (3-те місце). На мобільні пристрої припадає 40% товарів, куплених в інтернет-магазинах, а це сума в 800 млн. грн., і імовірніше за найближчу годину ринок інтернет - покупок буде зростати швидше, ніж традиційна роздрібна торгівля, в першу чергу товарами цієї групи. Як показує світова практика, у цьому сегменті будуть також зростати покупки за допомогою самих мобільних пристроїв. Світові поставки мобільних пристроїв у І півріччі 2012р. зросли всього на 1% і досягли рівня 362 млн. шт. У ІІ кварталі поточного року Samsung залишався лідером, утримуючи 26% долі ринку мобільних пристроїв, в основному за рахунок збільшення продажів смартфонів. У той час як Apple утримує лідерство у сегменті планшетних комп'ютерів. Apple зараз контролює 68.3% ринку порівняно з 62% у ІІ кварталі минулого року. Найсильнішою позицією компанії за підсумками продажу ІІ кварталу 2012р. були планшети iPad (ріст 67% порівняно з минулим роком). Android збільшив продажі своїх планшетів до 7.3 млн. порівняно з 4.4 млн. у 2011 році, при цьому захопивши частку ринку на рівні лише 29.3%. На ринку України у сегменті комп'ютерної техніки найкращі показники були у планшетів – ріст
Вагома група сектору, багатофункціональні пристрої, знизила продажі на 13%, а обсяг продажів оцінюється в 114,8 млн. грн. Аналогічні показники спостерігаються на ринку принтерів
Український IT-ринок має потенціал для зростання в довгостроковій перспективі, вважають експерти, але поки що його розвиток відбуватиметься досить повільними темпами. Це пов'язано з низькою купівельною спроможністю українців. Враховуючи те, що техніку експортують інші країни, тобто залежність від валютних ризиків: у разі зростання курсу долара зростатимуть і ціни на комп'ютерну техніку. Поки що залишається незмінним і лідерство серед моніторів та багатофункціональних пристроїв. З продажу МФУ лідирує