У цьому огляді представлено аналітичну інформацію щодо ринку цифрових друкованих пристроїв. Розглянуто: ключові тенденції у використанні цифрових друкованих пристроїв на гофровиробництві, перехід бізнесу на цифрові технології, динаміка кількості замовлень, динаміка обсягу тиражів, обладнання опитаних компаній.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку принтерів України. А саме: принципи вибору продукції, огляд критеріїв (швидкість друку, якість друку, вартість покупки, обслуговування, переваги та недоліки струминного принтера, лазерного принтера, фактори остаточного вибору).

В огляді подано аналітичні відомості щодо ринку принтерів України. Розглянуто: характеристика ринку, перелік основних параметрів, за якими варто вибирати принтер, класифікація принтерів (за принципом роботи, перенесення кольорів, форматом і якістю друку, за сферою застосування), огляд деяких моделей.

У цьому огляді представлений коментар експерта із загальних тенденцій ринку друку та прогнози компанії Epson. Розглянуто: стан ринку друку, прогнози експерта з трендів на найближчу перспективу, фінансові показники компанії Epson за підсумками 2 кварталу, очікувань ринку на 2018 рік, пріоритетні напрямки розвитку ринку друку, на думку експерта, конкуренція на ринку, галузеві продукти, найбільш затребувані в Україні, вплив роботизації на галузь, прогнози щодо розвитку бізнес-друку, плани компанії на найближчі 5 років.

Ця робота містить звітні аналітичні відомості щодо ринку корпоративного друку України. Розглянуто: тренди ведення бізнесу в країні, короткий огляд провідних представників ринку друкарських пристроїв.

Дослідження містить аналітичні відомості щодо ринку офісної техніки Запоріжжя, розглянуто наступне: темпи зростання обігу продажів офісної техніки у Запоріжжі, причини зростання попиту на ринку, факти, на які слід звертати увагу при виборі друкарського пристрою.

У дослідженні міститься аналітична інформація щодо ринку друкуючих пристроїв України за підсумками 2015 року. Розглядається: стан та тенденції вітчизняного ринку друкуючих пристроїв, короткі прогнози щодо розвитку ринку на 2016 рік, темпи падіння ринку за сегментами (МФУ, струменеві, лазерні) у 2015 році, провідний оператор ринку, короткі прогнози щодо ринку.

У цій роботі представлено аналітичну інформацію щодо ринку багатофункціональних пристроїв України за підсумками 2013 року, а саме: тенденції ринку, динаміку імпорту МФУ в Україну з 2009-10 міс. 2013 р., структура імпортних поставок багатофункціональних пристроїв у країну в розрізі виробників за 2012 та 10 міс. 2013 р., структура імпортних поставок у географічному розрізі за той же період, структура імпорту МФУ за типами друку, структура імпорту в розрізі імпортерів, структура споживчих переваг друкувальних пристроїв, короткі прогнози щодо подальшого розвитку.

У дослідженні представлена інформація щодо ринку друкувальної техніки України за підсумками 2015 року. Розглянуто таке: обсяг поставок друкуючої периферії в Україну в 4 кв. загалом за рік, зміна обсягу ринку в річному обчисленні, структура зниження поставок периферійної техніки за видами, короткі прогнози на 2016 рік.

У цьому огляді міститься інформація щодо ринку друкарських пристроїв України. А саме: тенденції ринку друкарської індустрії, динаміка обсягу українського ринку друкарської техніки всіх типів з 2012 року, структура продажу друкарської техніки різних типів (струменеві, лазерні, МФУ) за підсумками перших 3 кварталів 2015 року, лідери українського ринку друкарських пристроїв, структура ринку друкарських пристроїв пристроїв у розрізі основних учасників, короткий огляд основних операторів ринку, тенденції та короткі прогнози щодо ринку.

Огляд містить інформацію щодо ситуації на ринку друкарської техніки України за підсумками перших трьох кварталів 2014 року. Розглядається таке: показники обсягів поставок офісної друкувальної техніки на вітчизняний ринок за 3 квартали, зміни щодо 3 кварталів 2013 року, структура поставок друкарської техніки в Україну, обсяг реалізації витратних матеріалів в Україні за перше півріччя 2014 року, частка сегменту оригінальних витратних матеріалів.

Матеріал містить інформацію щодо ситуації на українському ринку багатофункціональних пристроїв. Розглядається наступне: тенденції ринку, динаміка імпорту цих пристроїв в Україну з 2009 по 10 міс 2013 рр., структура імпортних поставок МФУ в Україну в розрізі виробників у динаміці з 2012 МФУ за типом друку за той же період, сегментація поставок імпортерами, динаміка споживчих переваг у 2012-2013 рр., короткі прогнози.

Цей огляд містить інформацію щодо українського ринку друкувальних пристроїв. Розглядається ситуація на ринку, основні тенденції, а також обсяг поставок друкуючої периферійної техніки в Україну, темпи зростання/падіння поставок струминних та лазерних пристроїв друку.

В огляді міститься інформація про ринок принтерів в Україні, а саме: тенденції на світовому ринку, лідери сегмента, частки на ринку, обсяг продажів, провідні гравці даного сегменту, обсяг постачання друкувальних пристроїв, прогнози.

У цьому огляді наведено інформацію щодо ринку пристроїв для друку. Розглядається ситуація на ринку, а також обсяг постачання друкувальної техніки у першому кварталі 2012 року, темпи падіння, причини та інше.

В огляді розглядаються лідери сегмента друкувальної техніки, обсяг продажу, частка лідера в даному сегменті та інше.

У 2009 році українці придбали 640 тис. цифрових фотоапаратів, що на 34,4% менше від показника продажів 2008 року (976 тис. пристроїв). У грошовому вираженні падіння ринку фотоапаратів становило 46,6% - $106,9 млн. (2008 рік - $200,1 млн.). Щодо ринку друкарської периферії, то, згідно з оцінками аналітичної компанії IDC, обсяг поставок друкарської периферії на ринок України в III кварталі 2009 року (включаючи принтери, багатофункціональні пристрої та копіри форматів А4 та A3) зменшився у річному порівнянні на 56% - до 94 тисяч. штук При цьому відзначається зміщення переваг користувачів сегмент сегментів початкового рівня. Так, якщо рік тому середня ціна струменевого пристрою становила $108, а лазерного - $325, то минулого кварталу вона дорівнювала

Що стосується п'ятірки світових лідерів з виробництва друкувальної техніки, то тут перший рядок утримує компанія Hewlett-Packard з часткою 40,8%. На другому місці компанія Canon з 19%. Третє місце утримує Epson, якій вдалося зайняти 14,9% ринку, наростивши свою частку на 1,1%. Незважаючи на невеликий спад, на четвертому місці серед вендорів друкуючої периферії знаходиться компанія Brother з часткою 5,7%. П'яту сходинку рейтингу основних виробників друкарської техніки міцно утримує компанія Samsung, частка якої за підсумками IV кварталу 2009 року склала 4,8%, при цьому корейський вендор продемонстрував найвище зростання продажів у річному вирахуванні серед п'ятірки лідерів, що склало нечувані

КПК призначені для меншого навантаження, ніж СНПЧ, і позиціонуються в основному для друку в домашніх умовах. Установка КПК не вимагає втручання в конструкцію друкувального пристрою, і, на відміну від звичайних картриджів, вони значно надійніші та довговічніші. При використанні СНПЧ виробники принтерів, як правило, відмовляють споживачеві в гарантійному обслуговуванні техніки. Однак економічний ефект такий, що при друку 1000 фото розміром 10x15 можна заощадити на два нових принтери або МФУ, а у разі 5000 фото

За оцінками експертів, порівняно з минулим роком обсяги продажу умовних картриджів, як до струминних, так і лазерних друкувальних пристроїв, зменшилися незначно. Водночас чітко спостерігається зростання частки сумісних витратних матеріалів (на 15-20%) на шкоду оригінальним. Основна причина - зниження купівельної спроможності населення. Попит на чорнило та тонери для перезаправки, а також на системи безперервної подачі чорнила (СНПЧ) підвищився на 25-30%, і ця тенденція посилюється. Особливо помітно змінюється ставлення споживачів до витратних матеріалів струменевої техніки. Адже у разі використання сумісних рішень виведення фотографій обходиться в десятки разів дешевше за аналогічну якість. По суті, на мій погляд, це позбавляє сенсу купівлю оригінальних розхідників задля дотримання гарантійних вимог виробників друкувальних пристроїв.

Зв'язатися з нами