В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку програмного забезпечення в Україні за квітень 2024 року. Розглянуто наступне: топ-25 компаній, що спеціалзуються на виданні стандартного програмного забезпечення (системного або програмних додатків), у т. ч. його переклад або адаптацію за власний рахунок та виданні інших програмних додатків за доходами в Україні за квітень 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку роздрібної торгівлі комп'ютерами в Україні. Розглянуто наступне: топ-25 компаній на ринку роздрібної торгівлі комп'ютерами, периферійним устаткованням і програмним забезпеченням у спеціалізованих магазинах в Україні за перший квартал 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку торгівлі електронним та телекомунікаційним устаткуванням та деталями до нього в Україні за перший квартал 2024 року. Розглянуто наступне: топ 25 компаній на ринку оптової торгівлі електронним і телекомунікаційним устаткованням, деталями до нього в Україні за перший квартал 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку мультимедіа в Україні за 2024 рік. Розглянуто наступне: топ 25 компаній, що спеціалізуються на тиражуванні звуко-, відеозаписів і програмного забезпечення за березень 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку комп'ютерів в Україні за 2024 рік. Розглянуто наступне: топ 25 компаній з виробництва комп'ютерів і периферійного устатковання в Україні за березень 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку мультимедіа в Україні за 2024 рік. Розглянуто наступне: топ 25 компаній з виробництва електронної апаратури побутового призначення для приймання, записування та відтворювання звуку й зображення в Україні за березень 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку комплектуючих в Україні за 2024 рік. Розглянуто наступне: топ 25 компаній з виробництва змонтованих електронних плат в Україні за березень 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку комплектуючих в Україні за 2024 рік. Розглянуто наступне: топ 25 компаній з виробництва електронних компонентів в Україні за березень 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку комплектуючих в Україні. Розгянуто наступне: різновиди, технічні характеристики та ціни на процесори, материнські плати, відеокарти, накопичувачі.

В матеріалі міститься інформація по ринку комплектуючих в Україні та світі. Розглянуто наступне: підтримка операційної системи, можливі наслідки нововведень, нові послуги.

Матеріал надає інформацію про конкретні ритейлери та їх мобільні додатки, а також оцінки користувачів та проблеми, з якими вони стикаються при використанні цих додатків. Розглянуто наступне: аналіз мобільних додатків для рітейлерів в Україні, дослідження ключових функцій та особливостей цих мобільних додатків, у тому числі надання інформації про кількість завантажень та оцінок у магазинах додатків, опис основних характеристик кожної програми, таких як функції лояльності, опції доставки, оплата через мобільний додаток та інші, згадка про проблеми та недоліки, з якими користувачі стикаються при використанні цих додатків, на основі відгуків у магазинах додатків, кількість завантажень та рейтингів додатків у Play Market та App Store, їх популярність та задоволеність користувачів.

В даному тексті розглядаються такі питання: робота мобільних додатків для різних сфер діяльності в Україні, таких як аптеки, автозаправні станції (АЗС), дитячі розважальні центри та кінотеатри, аналіз ключових функцій та особливостей мобільних додатків різних компаній, оцінка задоволеності користувачів та рейтинги додатків у магазинах додатків (Play Market та App Store) на основі відгуків користувачів, основні функціональні можливості (налаштування повідомлень, купівля квитків, отримання бонусів та знижок, а також виявлення недоліків та проблем, на які користувачі найчастіше скаржаться), вказівку на кількість завантажень додатків та їх поширеність серед користувачів, порівняння додатків усередині однієї сфери діяльності.

В даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку CRM-систем в Україні. Розглянуто: новини українського ринку CRM-систем, коментарі учасників ринку, українські та західні CRM-системи, вартість використання систем.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку ПК у світі за підсумками 1 кварталу 2023 року. Розглянуто: динаміка глобального постачання персональних комп'ютерів в 1 кв. 2023 р., кількість поставлених робочих станцій в 1 кварталі, причини скорочення поставок, п'ять основних світових постачальників, короткі висновки.

Матеріал містить аналітичну інформацію щодо продажу електроніки в Україні за підсумками 2022 року та прогнози на 2023 рік. Розглянуто: стан та тенденції продажів на ринку електроніки в Україні, падіння обсягів продажів електроніки в Україні в 2022 році, зміна споживчих настроїв, готовність споживачів здійснювати покупки, вплив програми Trade-in на продаж електроніки в Україні, попит на б/у техніку, коментарі експертів ринку, короткі висновки та прогнози.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку рітейлу в категорії електроніка та побутова техніка в Україні за підсумками 2021 року. Розглянуто: загальний тренди ринку, частка покупок у категорії онлайн/офлайн, відмінність середнього чека покупок онлайн та офлайн, особливості придбання електроніки та побутової техніки, вплив бренду товару на вибір покупців і імпульсивність здійснення покупок, п'ять найчастіше оновлюваних товарів і купували українці у 2021 року.

Зв'язатися з нами