У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку високовольтних кабелів в Україні. Розглянуто: стан та тенденції українського ринку високовольтних кабелів, компанії, що займали найбільші частки на ринку, конкурентний аналіз ринку високовольтних кабелів в Україні, аналіз експорту продукції ринку високовольтних кабелів в Україні, сегментація поставок за кордон у розрізі операторів, поточні особливості ситуації в даній сфері економічної активності.

У публікації представлено аналітичну інформацію щодо ринку кабелів в Україні. Розглянуто: кількість кабельних заводів в Україні на 2021 рік, топ-3 лідерів ринку кабелів в Україні за 2021 рік при загальних обсягах виробництва як для внутрішнього ринку так і для імпорту.

В огляді представлено аналітичну інформацію щодо ринку кабелю в Україні за підсумками 1 кварталу 2021 року. Розглянуто: падіння виробництва кабельно-провідникової продукції в 1 кварталі 2021 р., динаміка переробки міді, ПВХ пластикатів, поліетиленів, ізоляційних лаків, основні групи виробів, виробництво яких продемонструвало значне зниження, негативні фактори діяльності окремих підприємств-членів.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо ринку металевих кабеленесучих систем в Україні у 2021 році. Розглянуто: новини ринку, стан і основні тенденції українського ринку металевих кабеленесучих систем, продукція, представлена ​​на ринку, структура ринку та його особливості, структура українського ринку металевих кабеленесучих систем 2021 року, учасники українського ринку МКС 2021 року, лідери ринку та експертна оцінка, рейтинг значущості виробників металевих кабеленових систем на українському ринку у звітному році.

У матеріалі представлена інформація щодо ринку кабелю в Україні на листопад 2021 року. Розглянуто: новини ринку кабельно-провідникової продукції, мито на імпорт кабелю.

У публікації представлено аналітичну інформацію щодо ринку зв'язку в Україні. Розглянуто стан та тенденції розвитку кабельно-провідникової продукції в Україні, імпорт кабелю в Україну, кількість виробників кабелю в Україні, державне регулювання ринку, коментарі експертів з ринку.

У звіті подано аналітичну інформацію щодо ринку експорту/імпорту кабелю України за підсумками 2020 року. Розглянуто: загальний обсяг експорту та обсяги експорту за країнами-партнерами за підсумками 2020 року, обсяг імпорту та обсяги імпорту за країнами-партнерами за підсумками 2020 року.

Аналітичний матеріал містить інформацію щодо ринку експорту та імпорту кабельної продукції України за перше півріччя 2020 року. У звіті розглянуто: загальний обсяг експорту та обсяги експорту країнами-партнерами за першу половину 2020 року, а також обсяг імпорту та обсяги імпорту країнами-партнерами за період з січня по червень 2020 року.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку підвісного оптичного кабелю в Україні. Розглянуто: стан та тенденції розвитку ринку підвісного оптичного кабелю, структура ринку підвісного оптичного кабелю в Україні (за асортиментом основних виробників), відсоток інтернет-покриття на 2020 рік.

Звіт містить аналітичні дані щодо ринку імпорту/експорту кабельної продукції України за 2019 рік. У звіті подано загальні обсяги експорту та імпорту, а також обсяги експорту та імпорту країнами-партнерами у 2019 році.

В огляді наведено аналітичні відомості щодо ринку кабельно-провідникової продукції в Україні за підсумками 2019 року. Розглянуто: стан та тенденції розвитку ринку кабельно-провідникової продукції, конкуренція на ринку, основні проблеми ринку, найбільші гравці, коментарі експертів.

В огляді представлені аналітичні прогнози щодо ринку кабельно-провідникової продукції продукції для офшорної вітроенергетики. Розглянуто: прогноз з обігу кабельно-провідникової продукції у Великій Британії до 2028 року, потужність об'єктів, запланованих до будівництва найближчими роками, фактори, що вплинуть на зростання ринку в найближчій перспективі, коментар експерта з ринку, короткі висновки.

У статті представлена інформація щодо ринку кабелів. Розглянуто: стандартизація силових кабельних роз'ємів, огляд стандарту IEC, годинна діаграма розташування заземлюючого контакту в силових роз'ємах, кодування коду кабелю, колірна класифікація в залежності від напруги, особливості.

В огляді наведено аналітичні відомості щодо ринку кабельно-провідникової продукції в Україні за підсумками 2018 року. Розглянуто: приріст світового виробництва кабелю у 2018 до 2017 рр., тенденції розвитку виробництва кабелю у світі, найбільші регіони-виробники, прогнози експертів щодо ринку кабелю України на найближчі роки, тенденції української кабельної промисловості.

В огляді наведено аналітичні відомості щодо ринку кабельно-провідникової продукції в Україні. Розглянуто: стан та тенденції розвитку ринку кабельно-провідникової продукції, конкуренція на ринку, основні проблеми ринку, найбільші гравці, коментарі експертів.

Огляд містить аналітичні відомості щодо ринку СКС України за підсумками 2017 року. Розглянуто: стан та основні тенденції ринку, сегментація українського ринку СКС за звітний рік, ключові учасники ринку, обсяг ринку СКС 2017 року, структура розподілу кількості компаній-інтеграторів залежно від кількості реалізованих у 2017 році проектів та портів, структура реалізованих проектів за розміром, по торгових марках, поточні та нові стандарти ринку, коментар експерта зі світових тенденцій та стандартів, структура українського ринку серверних шаф, навісних шаф, дворамних стійок, короткі висновки.

У цьому огляді представлені звітні аналітично відомості щодо ринку кабеленесучих систем України за підсумками 2017 року. Розглянуто: стан та основні тенденції ринку, тенденції у сегменті багатоликого пластику, системи кабель-каналів, виробники та постачальники коробів, труб та люків на українському ринку та їх асортимент, коротка характеристика представленої продукції, особливості попиту.

Огляд містить інформацію щодо основних тенденцій ринку кабельно-провідникової продукції України, а саме: основні проблеми ринку, крадіжки та пошкодження проводу за 2015-2017 рр., згідно з прогнозами, причини лідируючих позицій Дніпровської області щодо обсягів крадіжок, причини зростання крадіжок, державне регулювання галузі .

У матеріалі представлена статистична інформація щодо ринку кабельно-провідникової продукції  в Україні за підсумками 2016 року. Розглянуто: обсяг доходів ринку кабельно-провідникового та телеком-обладнання, топ 15 найбільших гравців на даному ринку, а також думки та коментарі експертів у даній галузі щодо ринку телекомунікаційного та мережевого обладнання в Україні.

У матеріалі представлені аналітичні відомості щодо ринку СКС України за 2016 рік. Розглянуто: стан та основні тенденції ринку, обсяг ринку за підсумком року, структура вітчизняного ринку СКС 2016 року, кількість проектів та портів, структура проектів залежно від наявності екранування, категорії кабельної системи, компанії-інсталятори, які взяли участь в анкетуванні ринку СКС 2016 р. ., структура реалізованих проектів за розміром СКС у 2016 році, середній розмір проектів СКС, а також вироблення (проекти та порти) з розрахунку на одну компанію-інтегратора, рейтинг виробників СКС, коментарі експертів з ринку, короткі висновки та прогнози.

Зв'язатися з нами