В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку бурштину в Україні за 2023 рік. Розглянуто наступне: загальний обсяг видобутку бурштину в 2023 р. у порівнянні із 2019 р., видобувачі бурштину в Україні за 2023 рік, кількість проданих ділянок надр протягом 2020-2023 рр. у Рівненській та Житомирській областях, обсяг сплаченої ренти за користування бурштиноносними надрами за 2023 рік.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку бурштину в Україні станом на лютий 2024 року. Розглянуто наступне: сучасну ситуацію на ринку видобутку бурштину в Україні та світі на кінець лютого 2024 року, вартість сирцю в лютому 2024 року у порівнянні із 2014 роком, які тенденції в споживанні бурштину спостерігаються серед покупців та виробників ювелірних виробів, и відчувається брак фахових спеціалістів в галузі, які стратегії та заходи використовуються для стабільної роботи бізнесу в сфері видобутку бурштину, що впливає на зміни в попиті на ювелірні вироби на сучасному ринку, у чому цінність та унікальність корисних копалин, які є в Україні, чим Україна цікава для інвесторів, чи спостерігається інтерес іноземних інвесторів до ювелірного та видобувного бізнесу України в умовах війни.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку алмазів у світі. Розглянуто наступне: очікуванні зміни в ціні на всі категорії діамантів в 2024 році, чинники, які стимулюють ринок алмазів, причини стрімкого зростання цін на алмази, вплив санкцій на російські алмази на світові поставки алмазів з ринку.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку алмазної індустрії в Україні. Розглянуто: потенціал України в алмазній індустрії, число ювелірних фабрик та промислових алмазних виробництв, ювелірні виробники, представлені в Україні.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо бурштинової індустрії України. Розглянуто: стан та тенденції ринку бурштину, тінь на ринку, дозвіл на видобуток бурштину, фактори, що стримують нелегальних видобувачів бурштину від повернення на поля.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо алмазної індустрії в Україні та світі у 2021 році. Розглянуто: стан та тенденції світової алмазної індустрії, вплив COVID-19 на ринок, приріст цін на необроблені алмази, експортний дохід Індії від експорту дорогоцінного каміння та ювелірних виробів, коментар учасника ринку, основні проблеми ринку дорогоцінного каміння.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо алмазної індустрії в Україні та світі у 2019 році. Розглянуто: новини світової алмазної індустрії, виробничі потужності одного з кар'єрів ринку, частка видобутку рожевих алмазів на кар'єрі, коментарі учасників ринку, обсяг завезених алмазів в Україну 2017 року, порівняння з обсягом ввезення 2016-го.

У даному матеріалі представлені аналітичні відомості щодо рику біжутерії України на початок 2019 року. Розглянуто: тенденції попиту на біжутерію в Україні, питому вагу срібних прикрас у загальній структурі реалізації прикрас у 2018 році, динаміка цін на прикраси на початок 2019 року, оцінка експертів щорічного зростання продажів прикрас не з дорогоцінних металів, основні розрахунки з бізнесу.

У матеріалі представлений коментар експерта з ринку вкладень у дорогоцінне каміння. Розглянуто: стан та динаміка світового ринку прикрас, стан та характеристика ювелірного ринку України, інвестиційна привабливість каміння, інвестиційне каміння та їх сертифікація, види каміння, в які потрібно інвестувати, країни-постачальники ювелірки, динаміка цін, короткі висновки.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку алмазів в Україні за підсумками 2017 року. Розглянуто: обсяг експорту алмазів з України в 2017 році, порівняння з показником експорту в 2016 році, традиційні ринки збуту алмазів, структура імпорту алмазів в Україну в географічному розрізі.

В даному огляді наведено відомості щодо ринку бурштину України, розглянуто: особливості та характеристики українського бурштину, місцезнаходження бурштину в Україні, проблеми галузі, заходи їх вирішення, вартість бурштину на чорному ринку, ціни на бурштинову біржу у Гданську, сфери застосування сонячного бурштину.

У цьому огляді наведено аналітичні відомості щодо ринку бурштину України, розглядається таке: територія України для видобутку бурштину, основні родовища бурштину, загальний обсяг видобутку бурштину у 2014/15 рр.

У статті подано аналітичну інформацію щодо ринку бурштину України, розглядається таке: обсяг щорічного нелегального видобутку бурштину, обсяг тіньового ринку, обсяги пошкодженого ґрунту по областях України, місце України в рейтингу за запасами бурштину, щорічний обсяг видобутку країни.

У публікації представлена інформація щодо ринку бурштину України, розглядається: державне регулювання галузі, проблеми ринку, обсяги нелегального видобутку бурштину по областях України, обсяг глобального ринку бурштину-сирцю та обсяг щорічного видобутку цього каменю у світі, структура видобутку бурштину в географічному розрізі, розцінки на ринках, обсяги постачання бурштину з України, рівень якості матеріалу для прикрас в Україні, обсяг вітчизняних запасів бурштину в країні, проблема внутрішнього ринку бурштину та інше.

У публікації представлена аналітична інформація щодо ринку бурштину у 2015 році. Розглянуто: стан та тенденції ринку, місця видобутку бурштину, стан польського бурштинового ринку.

В огляді представлено аналітичну інформацію щодо ринку бурштину в Україні. Розглянуто: стан та новини ринку бурштину, основні зміни на ринку бурштину, причини змін, статистика ринку бурштину, короткі висновки та перспективи галузі.

В аналітичному огляді міститься інформація щодо ситуації на українському ринку бурштину. Розглядається таке: акціонери компанії "Українські поліметали", частки акціонерів ("Мінпромполітика", "ФДМ", "Мінфін"), загальний статутний фонд компанії, обсяг споживання золота українськими ювелірами до кінця 1990-х років, обсяг споживання золота приладом та електротехнічною промисловістю , обсяг та вартість золотого резерву України до 2000 року, обсяги золотовидобування у 1999-2002 pp.

Цей огляд містить інформацію щодо ситуації на українському ринку дорогоцінного та напівдорогоцінного каміння. Розглядається таке: обсяг щорічного експорту бурштину з України, щорічний обсяг видобутку в країні, перелік ліцензованих видобувачів (кількість ліцензій, місцезнаходження ділянок), частка тіньового видобутку та торгівлі в країні та інше.

Огляд містить інформацію щодо ситуації на українському ринку бурштину. Розглядається таке: державне регулювання галузі, проблема нелегального видобутку бурштину в Україні, приблизний обсяг світового ринку бурштину-сирцю та його щорічний видобуток, частка КНР у структурі світового ринку бурштинових виробів, а також Польщі та Литви, приблизні ціни на бурштин, обсяг нелегального експорту з України, прогнозні вітчизняні запаси каменю

Зв'язатися з нами