В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку срібла в світі за квітень 2024 року. Розглянуто наступне: вартість срібла на торгах LBM на кінець останнього тижня квітня 2024 року у порівнянні із початком 2024 року, рівень недооцінки срібла до золота.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку бурштину в Україні за 2023 рік. Розглянуто наступне: загальний обсяг видобутку бурштину в 2023 р. у порівнянні із 2019 р., видобувачі бурштину в Україні за 2023 рік, кількість проданих ділянок надр протягом 2020-2023 рр. у Рівненській та Житомирській областях, обсяг сплаченої ренти за користування бурштиноносними надрами за 2023 рік.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку золота в Україні та світі станом на початок квітня 2024 року. Розглянуто наступне: ціна злитків золота за унцію металу за 8 квітня 2024 року у порівнянні із лютим 2024 року, причини подорожчання золота, обсяг російського експорту золота до Китаю станом на березень 2024 року, частка Китаю від загального російського експорту золота, Середня ціна на золото в ломбардах України станом на 12 квітня, фізичний обсяг золота в резервах НБУ, міжнародні резерви України станом на 1 квітня 2024 року, як впливає на Україну підвищення вартості золота на світових ринках.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку бурштину в Україні станом на лютий 2024 року. Розглянуто наступне: сучасну ситуацію на ринку видобутку бурштину в Україні та світі на кінець лютого 2024 року, вартість сирцю в лютому 2024 року у порівнянні із 2014 роком, які тенденції в споживанні бурштину спостерігаються серед покупців та виробників ювелірних виробів, и відчувається брак фахових спеціалістів в галузі, які стратегії та заходи використовуються для стабільної роботи бізнесу в сфері видобутку бурштину, що впливає на зміни в попиті на ювелірні вироби на сучасному ринку, у чому цінність та унікальність корисних копалин, які є в Україні, чим Україна цікава для інвесторів, чи спостерігається інтерес іноземних інвесторів до ювелірного та видобувного бізнесу України в умовах війни.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку алмазів у світі. Розглянуто наступне: очікуванні зміни в ціні на всі категорії діамантів в 2024 році, чинники, які стимулюють ринок алмазів, причини стрімкого зростання цін на алмази, вплив санкцій на російські алмази на світові поставки алмазів з ринку.

У цьому тексті розглянуто такі питання: збільшення квартального виробництва золота в Казахстані в першому кварталі 2022 року, величина виробництва благородних і кольорових металів у грошовому вираженні, дані з виробництва золота, срібла та міді в Казахстані за січень-березень 2022 року, включаючи зростання у виробництві золота, виробництво необробленого та напівобробленого золота, а також в інших формах (наприклад, у вигляді порошку), їх обсяги, включаючи зростання у виробництві золота, порівняння даних за 2022 рік з даними за 2021 рік з виробництва афінованого золота, срібла та міді в Казахстані .

У цьому огляді подано інформацію про зміну запасів золота в десятці країн за останні 20 років. Ось основні моменти з огляду: країна, що займає перше місце за запасами золота, обсяг їх резервів, запаси золота в Німеччині, зміни в трійці лідерів, стабільний попит на золото з боку центральних банків різних країн, особливо в умовах криз, оскільки золото вважається надійним активом, популярність золота у центральних банків.

У даному матеріалі представлено аналітичну інформацію щодо ринку рітейлу ювелірної продукції в Україні за підсумками червня 2023 року. Розглянуто: стан та тенденції ринку рітейлу ювелірної продукції в Україні, показник працюючих точок в цілому з початку війни за 16 місяців, динаміка працюючих та закритих магазинів у сегменті ювелірного рітейлу в Україні, щомісячна динаміка працюючих та закритих об'єктів ювелірного рітейлу з березня 2022-червень 2023 року.

У публікації представлена аналітична інформація щодо ринку золота в Україні та світі. Розглянуто: біржові ціни на золото, ціна на метал на 7 квітня, динаміка цін на золото, коментар експерта ринку.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку золота в Україні. Розглянуто: світові ціни на золото у 2021 році, оцінка експертів цін на золото у 2022 році, думки експертів щодо подальших перспектив цін на золото, діапазони цін на золото.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку інвестиційних монет НБУ на 13 грудня 2022 року. Розглянуто: ціна закупівлі/продажу інвестиційних монет НБУ на 13.12.2022, державне регулювання ринку, вартість золота на торгах LBM (London Gold Fixing) на 12.12.2022, вартість срібла та платини.

У матеріалі представлено аналітичну інформацію щодо ринку дорогоцінних металів в Україні на 12 грудня 2022 року. Розглянуто: офіційний курс банківських металів НБУ на 12.12.2022 р., світові ціни на дорогоцінні метали, вартість золота на торгах LBM (London Gold Fixing) на 9.12.2022 р., вартість срібла та платини.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку банківських металів. Розглянуто: стан та тенденції ринку золота, прогнози експертів щодо ринку на золота на 2023 рік, прогнози за цінами на золото на наступний рік, прогнози щодо вартості золота, паладію та платина у 2023 році, срібла.

В огляді представлено аналітичну інформацію щодо цін на банківські дорогоцінні метали в Україні на 28.11.2022. Розглянуто: курси банківських дорогоцінних металів, офіційний курс банківських металів НБУ на 28.11.2022 р., вартість золота на торгах LBM, вартість срібла та платини.

У статті подано аналітичну інформацію щодо цін на банківські дорогоцінні метали в Україні на 31.10.2022. Розглянуто: курси банківських дорогоцінних металів на 31.10.2022 р., вартість золота на торгах LBM, вартість срібла та платини.

Звіт містить аналітичну інформацію за цінами на банківські дорогоцінні метали в Україні на 30.09.2022. Розглянуто: курси банківських дорогоцінних металів на кінець вересня 2022 р., вартість золота на торгах LBM, вартість срібла та платини.

Матеріал містить аналітичну інформацію за цінами на банківські дорогоцінні метали в Україні на 31.08.2022. Розглянуто: курси банківських дорогоцінних металів на кінець серпня 2022 р., вартість золота на торгах LBM, вартість срібла та платини.

Публікація містить аналітичну інформацію щодо цін на банківські дорогоцінні метали в Україні на 29.07.2022. Розглянуто: курси банківських дорогоцінних металів на кінець липня 2022 р., вартість золота на торгах LBM, вартість срібла та платини.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо цін на банківські дорогоцінні метали в Україні на 31.05.2022. Розглянуто: курси банківських дорогоцінних металів на 31.05.2022 р., вартість золота на торгах LBM, вартість срібла та платини.

Зв'язатися з нами