В матеріалі міститься аналітична інформація по українському експорту залізної руди до ЄС за лютий 2024 року. Розглянуто наступне: обсяг експортованої залізної руди за підсумками лютого 2024 року на ринки ЄС у порівнянні з попереднім місяцем та роком, виручка українських експортерів від постачань ЗРС на європейський ринок за лютий 2024 року у порівнянні з попереднім місяцем та роком, основні споживачі української сировини серед країн ЄС, імпорт ЗРС ЄС з України за підсумками січня-лютого.

В матеріалі міститься аналітична інформація по експорту залізної руди з України за березень 2024 року. Розглянуто наступне: експорт залізної руди з України за підсумками березня 2024 року у порівнянні з попереднім місяцем та роком, виручка українських компаній гірничо-металургійного комплексу від експорту ЗРС за березень 2024 року у порівнянні з попереднім місяцем та роком, експорт залізної руди з України за підсумками січня-березня 2024 року порівняно з аналогічним періодом 2023 року, основні споживачі залізної руди з України за 1 квартал 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по експорту залізної руди з України за квітень 2024 року. Розглянуто наступне: експорт української залізної руди в квітні 2024 року порівняно із попередніми місяцями 2024 року, загальний обсяг експорту залізної руди з України за січень-квітень 2024 року порівняно із відповідним періодом 2023 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку залізних руд в Україні за квітень 2024 року. Розглянуто наступне: топ-10 компаній, що спеціалізуються на добуванні руд, які переважно містять залізо, збагачуванні й агломерації залізних руд за доходами в Україні станом на квітень 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по експорту залізної руди з України за березень 2024 року. Розглянуто наступне: обсяг та вартість експортованої залізорудної сировини за березень 2024 року, обсяг та вартість експортованої ЗРС за 1 квартал 2024 року, частка ЗРС від грошових обсягів товарного експорту України в першому кварталі, найбільші імпортери української ЗРС, експорт металів і виробів з них у березні 2024 року, динаміка експорту ЗРС за жовтень 2023 - березень 2024 рр.

В матеріалі міститься аналітична інформація по експорту залізної руди з України за лютий 2024 року. Розглянуто наступне: експорт залізної руди гірничодобувними компаніями України за підсумками лютого та січня-лютого 2024 року у порівнянні з попереднім місяцем та лютим 2023 року, виручка українських компаній гірничо-металургійного комплексу від експорту ЗРС за лютий 2024 року, топ-3 споживачів української залізної руди.

В матеріалі міститься аналітична інформація по експорту залізної руди з України за лютий 2024 року. Розглянуто наступне: український експорт залізної руди за два місяці 2024 року у порівнянні із аналогічним періодом попереднього року, український експорт залізної руди в лютому 2024 року у порівнянні з попереднім місяцем та лютим 2023 року, динаміка експорту залізної руди з України за січень 2023- лютий 2024 рр., основні ризики для українських виробників і експортерів залізної руди, основний світовий індекс ціни на руду станом на 20 березня 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку залізорудної продукції в Україні за січень 2024 року. Розглянуто наступне: обсяг відвантажень залізної руди на ринок ЄС за підсумками січня 2024 року у порівнянні з попереднім місяцем та порівняно з січнем 2023 року, частка українських постачальників від загального обсягу імпорту ЗРС ЄС, виручка українських експортерів від постачань ЗРС на європейський ринок за січень 2024 року у порівнянні з попереднім місяцем та порівняно з січнем 2023 року, основні споживачі української сировини серед країн ЄС.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку залізної руди в Україні. Розглянуто наступне: обсяг відвантажень залізної руди в Україні у січні 2024 року у порівнянні із груднем 2023 року та січнем 2023-го, експорт залізної руди за підсумками січня 2024 року у порівнянні з попереднім місяцем та січнем 2023-го, виручка українських компаній гірничо-металургійного комплексу від експорту ЗРС за січень 2024 року у порівнянні з попереднім місяцем та січнем 2023-го, частка Китаю, Словаччини та Польщі в українському експорті від загального обсягу експорту в грошовому еквіваленті.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку залізної руди в Україні. Розглянуто наступне: експорт української залізної руди в грудні 2023 року у порівнянні із листопадом 2023 року та середнім значеням за 10 місяців 2023 року, динаміка експорту залізної руди за січень-грудень 2023 року, експорт залізної руди у 2022 році, очікування по гравцям на ринку залізної руди, фактри, що вплинули на зміну структури експорту.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку титановмісних руд та концентрату з України за підсумками серпня 2023 р. Розглянуто: обсяг експорту з початку поточного року, динаміка валютних надходжень від експорту титанової руди, валютний дохід, основні країни-партнери в експорті руд та концентратів титану, порівняння з попереднім роком, інформація про компанії та фірми, що займаються видобутком руд, що містять титан, в Україні, падіння експорту руд, що містять титан, з України, вплив цього зниження на валютні надходження і згадує ключових гравців у даній галузі.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку титановмісних руд та концентрату за підсумками березня 2023 року. Розглянуто таке:  експорт титановмісних руд і концентрату України порівняно з минулим роком, зниження експорту, основні країни-партнери в експорті руд та концентратів титану, діяльність підприємств в Україні, які займаються видобутком титановмісних руд і концентрату.

У матеріалі представлена інформація про глобальні тренди на ринку залізорудних сировинних матеріалів (ЗРС) на ринку ЄС та перспективи України в цій галузі. Матеріал включає такі ключові аспекти: експорт України до ЄС, тренди глобального ринку ЗРС, стан світового виробництва, найбільші світові гірничодобувні компанії, споживчий попит, український експорт ЗРС, ситуація на європейському ринку.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо експорту залізняку України за підсумками січня-липня 2023 р. Розглянуто таке: експорт залізняку, порівняння з аналогічним періодом попереднього року, зменшення потреби в залізниці, основні країни-партнери в експорті залізняку для України.

Цей огляд аналізує зміни в імпорті залізняку та концентрату з України до країн Європейського союзу за перше півріччя 2023 року. Основні характеристики огляду: Зміна в імпорті залізняку та концентрату, порівняння з показниками експорту в АППГ, основні імпортери ринку.

Цей огляд представляє аналіз динаміки виробництва аглоруди в Україні за період із січня по липень 2023 року. Розглянуто наступне: уявлення про поточний стан виробництва аглоруди на КЗРК, динаміка змін в обсягах виробництва та порівняти результати з попереднім періодом, тенденції зниження виробництва, динаміка виробництва у місячному розрізі, зміна обсягів виробництва по шахтах, зведені дані щодо аглоруди, виробничий план з видобутку товарної залізняку на комбінаті за липень 2023 року.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку залізної руди в Україні. Розглянуто: коментар учасника ринку, основні підсумки роботи одного з операторів ринку залізняку, коментар учасника ринку про ситуацію на світовому ринку залізняку, поточну діяльність підприємства ЗРС України та як воно долає наявні проблеми.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку ЖРС в Україні. Розглянуто: ціна залізної руди з початку червня, причини скорочення маржі виробників сталі, спред між ціною гарячекатаного листа і витратами на покупку сировини для виробництва сталі та енергоресурсів, ціни на брухт і ЗРС, на металобрухт, залізну руду, світові тренди ринку, короткі висновки.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку котунів в Україні за підсумками січня-листопада 2022 року. Розглянуто: виробництво товарних котунів одного з операторів ринку, порівняння випуску за 11 місяців 2022 року до АППГ, коментарі експертів ринку, основні новини ринку.

Зв'язатися з нами