В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку труб в Україні за перший квартал 2024 року. Розглянуто наступне: виробництво труб у січні-березні 2024 року порівняно з аналогічним періодом минулого року, обсяг випуску труб операторів ринку за перший квартал 2024 року порівняно із аналогічним періодом минулого року, фактори впливу на обсяги випуску трубної продукції в Україні.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку труб в Україні. Розглянуто наступне: експорт продукції виробників сталевих труб в Україні за підсумками січня 2024 року порівняно із груднем та січнем 2023 року, Виручка від експорту трубної продукції за підсумками січня 2024 року порівняно із груднем та січнем 2023 року, структура експортованої за січень 2024 року продукції порівняно із груднем та січнем 2023 року, основні споживачі труб українського виробництва.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку труб в Україні за підсумками 2023 року. Розглянуто натупне: структура виробництва труб у 2023 році за підприємствами, виробництво труб у 2023 році порівняно із 2022 роком, український експорт та імпорт труб у 2023 році порівняно із 2022 роком, розташування основних трубних заводів України.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку труб в Україні. Розглянуто наступне: виробництво труб у 2023 році порівняно з аналогічним періодом минулого року, помісячна динаміка виробництва труб в Україні за 2023 рік порівняно із аналогічним місяцем 2022 року, динаміка виробництва трубних підприємств в Україні за 2023 рік, виробництво труб 2023 року порівняно із 2021 роком.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку труб в ЄС. Розглянуто наступне: випуск трубної продукції в ЄС за третьій квартал 2023 року порівняно із попереднім кварталом, очікуване виробництво на 2024 та 2025 роки, прогнозований попит на великі зварні труби для нафтогазової промисловості, основні драйвери росту виробництва трубної галузі ЄС, очікуване видиме споживання сталі в Євросоюзі у 2023 році порівняно з 2022 роком.

В матеріалі міститься аналітична інформація по імпорту труб з України до США. Розглянуто наступне: імпорт труб з України до США за підсумками 2023 року у порівнянні з 2022 роком, витрати на імпорт за підсумками 2023 року, обсяг спожитих труб з України американськими споживачами у грудні 2023 року у порівнянні з груднем 2022 року, середньомісячний обсяг імпорту українських труб до США за 2023 рік, виручка України від експорту труб за 2023 рік.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку труб в світі. Розглянуто наступне: динаміка ціни природного газу та СПГ за 2023 рік, частка зварних труб від загального світового виробництва труб, середні ціни на гарячекатані рулони в США, ціни на електроенергію в США, Китаї, Франції, Німеччині, ціни на заготовки, які використовуються для безшовних труб, ціна труб OCTG для P110, світове виробництво труб, основний рушій трубної промисловості в світі, динаміка світових цін на нафту, динаміка кількості бурових установок у США 2018-2023, роль глобального ринку будівництва та автомобільної промисловості на світовому ринку труб.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку труб в світі. Розглянуто наступне: глобальне виробництво труб за підсумками 2023 року, виробництво труб за 2023 рік у США, Китаї, Індії, Європі, СНД, Україні у порівнянні з 2022 роком, основні виробники труб в Україні, основні споживачі труб українського виробництва.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку труб в Україні. Розглянуто наступне: імпорт українських труб до США, український прибуток від експорту труб в США, середньомісячний обсяг імпорту українських труб до США, американське споживання труб українських виробників, обсяги експорту, основні споживачі труб українського виробництва, середньозважену демпінгову маржу для OCTG-труб з України.

В огляді представлено аналітичну інформацію щодо ринку виробництва труб в Україні за підсумками 2022 року. Розглянуто: стан українського ринку труб за підсумками року, вплив логістичних проблем та обмежень поставок електроенергії, ключові показники трубного ринку, динаміка виробництва труб по заводах у 2022 рр., виробничі показники галузі, експорт труб з України в 2022 році, обсяг імпорту та виручка імпортерів від постачання труб у 2022 році.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку виробництва труб в Україні в січні 2023 року. Розглянуто: стан та тенденції ринку виробництва труб в Україні на початку 2023 року, темп скорочення відвантаження труб за кордон за місяць, експорт продукції за січень 2023 до січня 2022 рр., топ-3 споживача українських труб за підсумками січня 2023 року, експорту труб у 2022 році, проблеми з логістикою готової продукції.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо ринку труб в Україні у грудні 2022 року. Розглянуто: стан та тенденції ринку труб в Україні, динаміка відвантаження труб за кордон за місяць, експорт продукції за грудень 2022 року до АППГ, топ-3 споживача українських труб за підсумками грудня 2022 року, дохід компаній від експорту труб у 2022 році, проблеми поставок.

У публікації представлена аналітична інформація щодо трубної індустрії України. Розглянуто: основні результати роботи одного з операторів ринку, вплив перебоїв з електрикою на роботу компанії, результати діяльності та середній відсоток завантаження підприємства у 2022 році, зміна ситуації зі збутом, ситуація із забезпеченням підприємства трубною заготівлею, зміни цін на продукцію з початку війни, виробничі плани на найближчу перспективу.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку труб в Україні. Розглянуто: стан та тенденції ринку труб в Україні, фактори, що негативно впливають на динаміку ринку полімерних труб, виробництво на ринку, фактори, що впливають на попит, структура державних тендерних закупівель пластикових труб у регіонах за 2019-9 міс. 2022 р.

У публікації представлено аналітичну інформацію щодо ринку труб в Україні за підсумками жовтня 2022 року. Розглянуто обсяг експорту трубної продукції компаніями України за підсумками 10 місяців 2022 року, дохід від експорту труб за цей період, структура експорту за видами труб, експорт труб з України за підсумками 2021 року, приріст до показника 2020 року, основні виробники труб в Україні.

У статті подано аналітичну інформацію за основними результатами одного з операторів ринку за підсумками 1 половини 2022 року. Розглянуто: ключові показники роботи компанії у 2 кварталі 2022 року, основні показники ринку труб в Україні та деяких країнах світу, основні показники роботи оператора ринку, результати продажів компанії, основні фінансові результати компанії.

У матеріалі представлено аналітичну інформацію щодо ринку труб в Україні за підсумками січня-червня 2022 року. Розглянуто: основні результати роботи однієї з компаній ринку, виробництво труб за перше півріччя 2022-го, виробництво залізничної продукції за півроку оператора ринку, випуск сталі, залізничної продукції, труб компанії у другому кварталі 2022 року, географія поставок залізничної продукції в першому півріччі 2022, основні напрямки реалізації труб, короткі висновки.

Публікація містить аналітичну інформацію щодо ринку труб в Україні за підсумками серпня 2022 року. Розглянуто: експорт труб у січні-серпні 2022 року, експорт продукції за підсумками серпня 2022 р., динаміка доходу від експорту труб у звітному періоді, структура експорту за видами труб за 8 місяців, обсяги та доходи від експорту труб з України за підсумками 2021 року .

В огляді представлено аналітичну інформацію щодо ринку труб в Україні за підсумками січня-червня 2022 року. Розглянуто: обсяг випуску продукції трубними підприємствами України у червні 2022 р., порівняння з показником травня, червня 2021 року, виробництво труб галузевими підприємствами України з початку року, коментар експертів, динаміка випуску труб із березня 2022 року, динаміка випуску труб заводами, головний фактор, який стримує трубні заводи від повного завантаження, короткі висновки.

Зв'язатися з нами