В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку алюмінію в Україні за квітень 2024 року. Розглянуто наступне: український імпорт та експорт алюмінію та виробів із нього в січні-квітні 2024 року порівняно з аналогічним періодом роком раніше, український імпорт та експорт алюмінію та виробів із нього за 2023 рік порівняно із 2022 та 2021 роками.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку алюмінію в Україні. Розглянуто: частка Китаю у світовому виробництві алюмінію та важливість співвідношення попиту та пропозиції на алюміній у Китаї для світової ринкової ситуації,  фактори, що впливають на світові ціни на алюміній, стан запасів алюмінію на біржах, світове виробництво алюмінію та зниження попиту на первинний інших регіонах, наслідки війни та її вплив на девелоперські компанії та виробництво алюмінію в Україні, найбільший виробник оксиду алюмінію в Україні та його зупинка через війну.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо ринку алюмінію в Україні. Розглянуто: стан та тенденції ринку алюмінію, імпорт руди та бокситів за 4 місяці 2021 року, приріст до АППГ, імпорт бокситів, географічна структура імпорту бокситів в Україну, імпорт алюмінієвих руд та концентрату у 2020 році, імпорт бокситів у розрізі підприємств.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку алюмінію. Розглянуто: стан та тенденції світового ринку алюмінію, динаміка цін на алюміній та фактори, що впливають на ринок алюмінію.

У публікації представлено аналітичну інформацію щодо ринку алюмінію в Україні. Розглянуто стан і тенденції ринку алюмінію в Україні, ціни на алюміній, фактори, що впливають на ціни на алюміній, ціни на алюмінієві руди та концентрати (боксити).

Огляд вмісту аналітичної інформації щодо ринку алюмінієвих руд України за підсумками січня-квітня 2021 року. Розглянуто: імпорт алюмінієвих руд та концентрату (бокситів) у січні-квітні поточного року, приріст до АППГ, структура імпорту бокситів у географічному розрізі, обсяг реекспорту бокситів до Польщі та Німеччини у січні-квітні 2021 року, заводи.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку алюмінієвих руд та концентрату в Україні за підсумками січня 2021 року. Розглянуто: імпорт алюмінієвих руд та концентрату (бокситів) у січні поточного року, приріст до АППГ, структура імпорту бокситів у географічному розрізі, заводи, що імпортують боксити в Україну.

Матеріал містить аналітичну інформацію щодо ринку алюмінієвих руд України за підсумками січня-листопада 2020 року. Розглянуто: імпорт алюмінієвих руд та концентрату (бокситів) у січні-листопаді поточного року, приріст до АППГ, структура імпорту бокситів у географічному розрізі, обсяг реекспорту бокситів до Польщі в січні-листопаді 2020 року, заводи, що імпортують.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо ринку алюмінієвих руд України за підсумками січня-вересня 2020 року. Розглянуто: імпорт алюмінієвих руд та концентрату (бокситів) у січні-вересні поточного року, приріст до АППГ, структура імпорту бокситів у географічному розрізі, обсяг реекспорту бокситів до Польщі в січні-вересні 2020 року, заводи, що імпортують.

Публікація містить аналітичну інформацію щодо ринку алюмінієвих руд України за підсумками січня-липня 2020 року. Розглянуто: імпорт алюмінієвих руд та концентрату (бокситів) у січні-липні поточного року, приріст до АППГ, структура імпорту бокситів у географічному розрізі, обсяг реекспорту бокситів до Польщі у січні-липні 2020 року, заводи, що імпортують бокси.

У публікації представлена аналітична інформація щодо ринку алюмінієвих руд України за підсумками січня-травня 2020 року. Розглянуто: імпорт алюмінієвих руд та концентрату (бокситів) у січні-травні поточного року, приріст до АППГ, структура імпорту бокситів у географічному розрізі, обсяг реекспорту бокситів до Польщі у січні-травні 2020 року, заводи, що імпортують бокси.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку алюмінієвих руд України за підсумками січня-квітня 2020 року. Розглянуто: імпорт алюмінієвих руд та концентрату (бокситів) у січні-квітні поточного року, приріст до АППГ, структура імпорту бокситів у географічному розрізі, обсяг реекспорту бокситів до Польщі у січні-квітні 2020 року, заводи, що імпортують.

Матеріал містить аналітичну інформацію щодо ринку алюмінієвих руд та концентрату в Україні за підсумками січня-березня 2020 року. Розглянуто: імпорт алюмінієвих руд та концентрату (бокситів) у січні-березні поточного року, приріст до АППГ, структура імпорту бокситів у географічному розрізі, заводи, що імпортують боксити в Україні.

У звіті представлено аналітичну інформацію щодо ринку алюмінію України за підсумками лютого 2016 року, представлено: обсяг імпортних поставок алюмінієвої руди та бокситів, зміну обсягу імпорту в річному порівнянні, структуру поставок країнами, зміну обсягу поставок даної продукції в Україну в 2015 порівняно з 20 рр., структура реекспорту цієї сировини країнами у 2015 р., ключові оператори ринку.

В огляді подано інформацію щодо ситуації на українському ринку алюмінію. Розглядається таке: проблеми на українському алюмінієвому ринку, думка учасника промислового ринку щодо ситуації у зазначеній галузі (галузі, які споживають найбільшу кількість алюмінію, потужності алюмінієвої промисловості в Україні, сировинну базу, фактори впливу на виробничий цикл).

Матеріал, представлений у цьому огляді, містить інформацію щодо ситуації на українському ринку алюмінієвих руд за 11 місяців 2014 року. Розглядається таке: показники обсягів імпортних поставок алюмінієвих руд і концентрату (бокситів) в Україну в натуральному та грошовому вираженні в січні-листопаді 2014 року, зміни щодо аналогічного періоду 2013 року, основні країни-постачальники алюмінієвих руд в Україну реекспорту сировини з України за 11 місяців 2014 року, основні країни-отримувачі сировини з України, показники 2013 року, компанії-імпортери бокситів в Україні.

Цей огляд містить інформацію щодо ринку глинозему та алюмінію в Україні. Розглядається таке: основні виробники глинозему в Україні, обсяги виробництва глинозему, лідери з переробки алюмінію, місце України на світовому ринку алюмінію, сегментація ринку, переваги української алюмінієвої промисловості.

У травні Україна експортувала глинозем переважно до Росії. Порівняно з травнем 2011 р. експорт глинозему у травні 2012 р. збільшився на 3,7%, або на 4,81 тис. т. У січні–травні порівняно із січнем–травнем 2011р. експорт глинозему зріс на

У березні Україна експортувала глинозем переважно до Росії. У порівнянні з березнем 2011 р. експорт глинозему у березні 2012 р. збільшився на 5,8%, або на 7,41 тис. т. У січні-березні порівняно з січнем-березнем 2011 р. експорт глинозему збільшився на

У січні-лютому порівняно із січнем-лютим експорт глинозему збільшився на 9,3%, або на 23,22 тис. т до 271,57 тис. т на $103,71 млн. У січні експорт глинозему зменшився на 3,1% , або на 4,42 тис. т порівняно з груднем 2011 р. – до 137,81 тис. т. У 2011 р. експорт глинозему збільшився порівняно з 2010 р.

Зв'язатися з нами