В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку коксохімічному виробництву в Україні. Розглянуто наступне: кількість виготовленого коксу, зокрема металургійного в Україні, відсоткове вираження змін у виробництві валового та металургійному коксі, заводи, що виробляють кокс в Україні, кількість імпортованого коксу в Україну.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку коксу в Україні за підсумками 2022 року та на початок 2023 року. Розглянуто: стан та основні новини в коксохімічній промисловості, динаміка виробництва коксу в Україні у 2022 році, виробництво валового коксу українськими коксохімічними заводами у 2022 році, приріст до 2021 р., основні причини падіння виробництва коксу у 2022 році, перелік коксохімічних заводів, що працюють.

Матеріал містить аналітичну інформацію щодо ринку коксохімічної промисловості України за підсумками січня-вересня 2022 року. Розглянуто: обсяги випуску валового та металургійного коксу в Україні за підсумками вересня 2022 року, коментар учасника ринку, виробництво металургійного коксу за 9 місяців 2022 року, обсяг поставок вугільного концентрату на вітчизняні КХЗ, короткі висновки експерта.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо ринку коксохімічної промисловості України за підсумками січня-листопада 2022 року. Розглянуто: обсяги випуску валового та металургійного коксу в Україні за підсумками листопада 2022 року, коментар учасника ринку, виробництво металургійного коксу за 11 місяців 2022 року, обсяг поставок вугільного концентрату на вітчизняні КХЗ, короткі висновки експерта.

У статті подано аналітичну інформацію щодо роботи коксохімічних виробництв в Україні. Розглянуто: новини ринку коксохімічного виробництва, коментарі учасників ринку, підсумки роботи українських коксохімічних заводів у січні–листопаді 2022 р., короткі висновки експерта.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку виробництва коксу в Україні за підсумками 12 місяців 2022 року. Розглянуто: обсяги виробництва валового та металургійного коксу підприємствами України за підсумками 12 місяців 2022 року, перелік коксохімічних заводів, обсяг постачань вугільного концентрату на вітчизняні КХЗ, частка вугільного концентрату українського виробництва, короткі висновки.

У матеріалі представлена інформація щодо ринку коксохімічної промисловості в Україні у 2022 році. Розглянуто: новини гравця ринку, коментар учасника ринку щодо особливостей роботи галузевих підприємств у 2022 році, обсяг виробництва металургійного коксу одним із підприємств у 2022 році, обсяг випуску валового коксу українськими металургійними підприємствами у 2022 році, обсяг виробництва металургійного коксу за 12 місяців 2022 року.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку коксу в Україні за підсумками 7 місяців 2022 року. Розглянуто: обсяг виробництва валового коксу 6% вологості за підсумками 7 місяців 2022 року, приріст до показника АППГ, виробництво металургійного коксу за 7 місяців 2022 р., заводи, що працюють в Україні, короткі висновки.

В огляді представлено аналітичну інформацію з коксохімічної промисловості України у 2021 році. Розглянуто: баланс виробництва та споживання металургійного коксу в Україні, обсяг випуску металургійного коксу в Україні за 9 місяців 2021 року, приріст виробництва коксу в Україні за 9 місяців, результати діяльності коксохімічних виробництв в Україні за 9 місяців 2021 року, виробництво та динаміка по компаніях обсяг та динаміка забезпечення коксом підприємств у 2018-2021 рр., забезпечення коксівним вугіллям/коксом, динаміка та структура імпорту коксу.

В огляді представлені аналітичні відомості щодо ринку коксу України. Розглянуто: стан та тенденції металургійної промисловості в Україні, державне регулювання галузі, ризики галузі, коментарі експертів з ринку, висновки та очікування.

У матеріалі представлені звітні аналітичні відомості щодо роботи коксохімічної промисловості України у 2019 році. Розглянуто: обсяг та динаміка випуску коксу українськими підприємствами у 2019 році порівняно з 2018, результати діяльності по підприємствах, структура поставок коксу металургам, забезпечення коксівним вугіллям коксохімічних виробництв у 2018-2019 рр., імпорт коксу за два роки, структура імпорту коксу у гекса розрізі, обсяги експорту та географічна структура.

Огляд містить аналітичні відомості щодо виробництва коксу в Україні за підсумком січня-жовтня 2019 року. Розглянуто: стан та основні тенденції ринку коксу України, рівень попиту на кокс, темп скорочення виробництва за 10 місяців, обсяги випуску коксу по заводах у листопаді, коментарі експертів з ринку , короткі висновки

Звіт містить аналітичні відомості щодо виробництва коксу в Україні за підсумком 2019 року. Розглянуто: стан та основні тенденції ринку коксу України у звітному році, рівень попиту на кокс, темп скорочення виробництва за 12 місяців, порівняння з показниками по галузі 2018, обсяги випуску коксу по заводах у листопаді, коментарі експертів з ринку, короткі висновки.

Публікація містить аналітичні відомості щодо виробництва коксу в Україні за підсумками січня-листопада 2019. Розглянуто: стан та основні тенденції ринку коксу України, рівень попиту на кокс, темп скорочення виробництва за 11 місяців, обсяги випуску коксу по заводах у листопаді, коментарі експертів з ринку , короткі висновки

Огляд містить аналітичні відомості щодо ринку коксу та напівкоксу України за підсумками 2019 року. Розглянуто: обсяги імпорту коксу/напівкоксу та обсяги експорту продукції коксохімічної галузі, географія поставок коксу в Україну, темп скорочення випуску коксу українськими коксохімічними підприємствами у 2019.

Огляд містить коментар експерта з коксохімічної галузі України за підсумками 2019 року та прогнози на 2020. Розглянуто: темп скорочення виробництва металургійного коксу та причини його скорочення, обмеження поставок, дефіцит коксівного вугілля на світовому ринку, загальна ситуація на коксохімічних підприємствах України, короткі висновки .

У матеріалі представлений баланс виробництва та споживання металургійної продукції в Україні в 2019. Розглянуто: обсяг виробництва коксу та темп скорочення його випуску у звітному році, обсяги виробництва коксу по заводах, постачання коксу металургам, обсяги забезпечення коксівним вугіллям коксохімічних виробництв у 2018 та 2019, імпорт / Експорт коксу та структура поставок.

У даному матеріалі представлені звітні відомості щодо виробництва коксу в Україні за підсумками червня 2017 року, розглянуто: виробництво коксу на КХЗ у січні-червні 2016/17 рр. у червні 2017 р.

У даному огляді представлені аналітичні відомості щодо ринку коксівного вугілля України, розглянуто: стан та тенденції ринку, причини зростання цін на галузеву продукцію, обсяг імпорту коксівного вугілля за 8 місяців, причини скорочення видобутку, прогнози та оцінка розвитку ринку до кінця 2016 року.

У статті представлені аналітичні дані щодо ринку коксу України за підсумками 1 півріччя 2016 року. Розглянуто: обсяг виробництва коксу в країні за 6 міс., обсяг імпорту готового коксу в 1 півріччі, проблеми галузі, топ компаній коксохімічної промисловості, короткі висновки та прогнози щодо галузі.

Зв'язатися з нами