В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку кольорових металів в Україні за квітень 2024 року. Розглянуто наступне: топ-15 компаній, що спеціалізуються на добуванні та первинному збагачуванні руд алюмінію, міді, свинцю, цинку, олова, марганцю, хрому, нікелю, кобальту, молібдену, танталу, ванадію тощо та руд дорогоцінних металів.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку кольорових металів в Україні за січень-березень 2024 року. Розглянуто наступне: імпорт та експорт міді та мідних виробів в січні-березні 2024 року порівняно з аналогічним періодом минулого року, обсяг експортованої та імпортованої міді за березень 2024 року, імпорт нікелю та виробів із нього та алюмінію та виробів із нього в січні-березні 2024 року порівняно з аналогічним періодом минулого року, обсяг імпорту свинцю, олова, цинку та виробів із них за березень та 1 квартал 2024 року у порівнянні із 2023 роком.

Матеріал розглядає питання, пов'язані з видобутком і використанням літію в Україні, а також його впливом на світовий ринок. Розглянуто наступне: наявність запасів літію в Україні та його важливість як ключового компонента для виробництва акумуляторів, зміни в цінах на літій з 2022 до 2023 року та їхній вплив на ринок, посилення інтересу до видобутку літію в Україні, зокрема плани двох компаній почати його видобуток, порівняння запасів літію в Україні з іншими країнами та регіонами, зокрема й Європою, прогнози з розвитку ринку літію, пов'язані з ростом виробництва електрокарів та акумуляторів, проблеми, з якими стикаються українські компанії, які хочуть розпочати видобуток літію.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ливарної індустрії в Україні у 2022 році. Розглянуто: стан та тенденції ливарної галузі, середнє завантаження галузевих підприємств, динаміка ливарного виробництва у 2022 році, обсяги випуску ливарної продукції в Україні у 2021 та 2022 рр., динаміка виробництва літію в Україні з 1986-2022 рр., основні споживачі ливарної продукції Україна, державна підтримка галузі.

В огляді представлені аналітичні відомості щодо ринку кольорових металів України. Розглянуто: стан та тенденції розвитку ринку кольорових металів України, місце України за кількістю покладів деяких кольорових металів, огляд запасів марганцю, нікелю, кобальту та літію в Україні.

У матеріалі представлена інформація та ціни на світовому та ринку України нержавіючої сталі у 2018 році. Розглянуто: основні події та фактори, що впливають на ціни, динаміка ціна на нержавіючу сталь за марками.

У статті подано інформацію про ціни на ринку кольорового металу на світових ринках станом на 11 вересня 2018 року. Розглянуто: основні події на даному ринку, що впливали на ціни, динаміка цін на мідь, нафту, нікель, алюміній та цинк.

Стаття містить аналітичні дані щодо ринку кольорової металургії за підсумками 2 кварталу 2015 року. Представлено: стан та тенденції ринку, поквартальна динаміка цін на нафту та мідь, починаючи з першого кварталу 2011 року, поквартальна динаміка цін на мідь та нікель з 1 кв. 2011 р., а також зміна розцінок на алюміній та цинк у тій самій динаміці, сценарії розвитку ринку.

У цьому аналітичному огляді містяться дані щодо світового ринку кольорової металургії за підсумком вересня 2015 року. А саме: тенденції ринку, фактори, що впливають на ринок, щомісячна динаміка цін на мідь та нафту з листопада 2014 по вересень 2015 рр., щорічна динаміка цін на мідь та нікель з 2008-2014 рр., зміна розцінок на алюміній та цинк з початку 2008 року, короткі прогнози.

Дані аналітичної статті розглядають стан світового ринку кольорової металургії у червні 2015 року. Представлено: тенденції ринку кольоромета, фактори, що впливають на нього, щомісячна динаміка розцінок на мідь і нафту з вересня 2014 по червень 2015 рр., щорічна динаміка розцінок на мідь і нікель з початку 2008-2013 рр., зміна ціни на алюміній тієї ж динаміці, події, яких залежить розвиток ринку.

В аналітичному огляді міститься інформація щодо ринку кольорової металургії за підсумками квітня 2015 року. Розглянуто: тенденції світового ринку аналізованого сегменту, фактори, що впливають на формування ринку, динаміка розцінок на мідь та нафту з липня 2014 по квітень звітного року, щорічна динаміка розцінок на мідь та нікель, а також на алюміній та цинк з початку 2008-2013 рр., короткі прогнози.

У даній публікації міститься аналітична інформація щодо ринку кольорових металів України у лютому 2015 року. Представлено: тенденції світового ринку кольорових металів, зміна вартості міді та нафти в щомісячній динаміці з травня 2014-лютий звітного року, щорічна динаміка розцінок міді та нікелю з 2008 по 2013 рр., зміна розцінок на алюміній та цинк в той же впливає на ціноутворення на продукцію цього сегменту в Україні.

Аналітичні відомості представленого огляду розкривають ситуацію на ринку кольорової металургії України у листопаді 2014 року. Розглянуто: загальні тенденції на світовому ринку, фактори, що впливають на розвиток ринку розглянутого сегменту, щомісячна динаміка цін на мідь та нафту з лютого по листопад 2014 р., щорічна динаміка розцінок на мідь та нікель, а також на алюміній та цинк з 2008- рр., короткі прогнози щодо подальшого розвитку.

Звіт містить аналітичну інформацію щодо ринку кольорової металургії України у вересні 2014 року. Розглянуто: драйвери, що впливають на ринок кольорової металургії, динаміка розцінок на мідь і нафту з грудня 2013 по вересень 2014 р., динаміка розцінок на мідь і нікель з 2008-2013 рр., щорічна динаміка цін на алюміній , тенденції та короткі прогнози щодо ринку.

У цій статті міститься інформація щодо ринку кольорової металургії України у серпні 2014 року. Розглянуто: тенденції ринку, щомісячна динаміка розцінок на мідь та нікель з жовтня 2013 по серпень звітного року, щорічна динаміка розцінок на мідь та нікель/ на алюміній та цинк з 2008-2013 рр., короткі прогнози щодо ринку.

Дані статті, представленої в огляді, розкривають ситуацію щодо ринку кольорової металургії України в червні 2014 р., а саме: тенденції ринку, щомісячна динаміка розцінок на нафту та міді з серпня 2013 до червня звітного року, щорічна динаміка цін на мідь і нік також на алюміній та цинк з 2008-2013 рр., короткі прогнози щодо ринку.

Дослідження містить дані щодо ринку кольорової металургії України у квітні 2014 року. А саме: фактори, що впливають на ринок кольорової металургії, динаміка цін на нафту та мідь з червня 2013 року по квітень 14 р., щорічна динаміка розцінок на мідь та нікель з початку 2008 р., щорічна динаміка цін на алюміній та цинк з 2308- рр., короткі прогнози.

Огляд містить інформацію щодо ситуації на українському ринку кольорової металургії. Розглядається наступне: показники довідкових цін експорту товарів з кольорових металів в Україні станом на кінець березня 2014 року, а саме: алюміній, сплави алюмінієві, алюміній деформований, алюміній для розкислення, мідь катодна, мідний лист, мідний пруток мідний, лист латунний, полоса латунна, пруток латунний, труби латунні, провід латунний, пруток бронзовий.

Матеріал, представлений у цьому огляді, містить інформацію щодо українського ринку кольорових металів. Розглядається таке: довідкові ціни експорту товарів із кольорових металів в Україні станом на кінець лютого 2014 року (алюмінієва група, мідна група, латунна група, бронзова група).

В огляді міститься інформація щодо довідкових цін експорту товарів з кольорових металів у березні 2013 року.

Зв'язатися з нами