В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку чорної металургії в Україні станом на лютий 2024 року. Розглянуто наступне: експортної виручки від продажу чорних металів у перші два місяці 2024 року у порівнянні з аналогічним періодом 2023 року, частка експортної виручки від продажу чорних металів від загального експортного виторгу України, дохід від імпорту чорних металів за два перші місяці 2024 року, експорт та імпорт металовиробів у січні-лютому 2024 року у порівнянні із 2023 роком, виробництво сталі та сталевого прокату у 2023 році порівняно із 2022 роком.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку чорних металів в Україні. Розглянуто наступне: частка чорних металів від загального обсягу надходжень від експорту за підсумками січня 2024 року у порівнянні з січнем 2023-го, виручка металургійних підприємств України від експорту чорних металів за підсумками січня 2024 року у порівнянні з січнем 2023-го, виручка від експорту металовиробів в січні 2024 року у порівнянні з січнем 2023-го, надходження від експорту чорних металів у грудні 2023 року у порівнянні із листопадом 2023 року.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку коксу в Україні за підсумками січня 2023 року. Розглянуто: перелік заводів України, які займаються виробництвом коксу, виробництво валового коксу українськими коксохімічними заводами у січні 2023 року, порівняння з показником АППГ, обсяг випуску валового та металургійного коксу у грудні 2022 року, коментар учасника ринку, короткі висновки.

У матеріалі представлено аналітичну інформацію щодо ринку чорної металургії України за підсумками листопада 2022 року. Розглянуто: надходження від експорту чорних металів у листопаді 2022 р., порівняння з показником жовтня 2022 року, надходження від експорту чорних металів у січні-листопаді поточного року, імпорт продукції чорної металургії у січні-листопаді поточного року,  2021 р.

У матеріалі представлені аналітичні відомості щодо ринку чорної металургії України за підсумками січня 2020 року. Розглянуто: динаміка експорту металовиробів у січні, динаміка експорту чорних металів у січні 2020 р. порівняно з січнем 2019 рр., частка експорту чорних металів у загальному обсязі зовнішньої торгівлі, обсяг імпорту чорних металів в Україну за 1 місяць, обсяги імпорту підсумку 2019 року.

Огляд містить аналітичні результати щодо ринку чорної металургії Донецької області за підсумками 9 місяців 2019 року. Розглянуто: валютний виторг Донецької області від чорних металів за підсумком вересня, причини скорочення виручки, обсяг відправленої продукції чорної металургії до США за 9 місяців 2019 року.

У матеріалі представлені аналітичні відомості щодо ринку чорної металургії України за підсумками 11 місяців 2019 року. Розглянуто: виручка від поставки чорних металів за кордон за 11 місяців 2019 р., порівняння з АППГ, надходження від експорту чорних металів за січень-листопад, коментарі експертів з ринку, імпорт чорних металів у січні-листопаді, приріст імпорту до АППГ.

У матеріалі представлені аналітичні відомості щодо ринку чорної металургії України. Розглянуто: стан та тенденції галузі, думки експертів щодо галузі чорної металургії, причини, структура експорту металопродукції з України у 2019 р., ціни на експортну металопродукцію за видами продукції, експорт металопродукції з України за видами з 2018 – 2020 рр., згідно з прогнозами.

У статті наведено статистичну інформацію про експорт чорних металів в Україну за 1-3 кв. 2018 року. Розглянуто: обсяг експорту чорних металів та виробів чорних металів у грошовому вираженні.

У статті подано інформацію про ціни на світовому та ринку чорного металу України станом на 4 вересня 2018 року. Розглянуто: основні тенденції та події на даному ринку, динаміка експортних, внутрішніх та світових цін на арматуру, ціна на лист, куточок, труби та арматуру в Україні за жовтень 2017-жовтень 2018 року.

У матеріалі представлена статистична інформація про ринок експорту чорних металів України за 2013-2017 рр. Розглянуто: виторг у натуральному вираженні, частка експорту чорних металів у загальному обсязі експорту, обсяг виробництва сталі у 2017 році, загальні показники ринку України та світу.

У даному матеріалі представлені відомості щодо ринку чорної металургії України за підсумками серпня 2017 року. Розглянуто: загальний обсяг експорту чорних металів у січні-серпні, питома вага цієї категорії товарів у загальній структурі експорту, обсяг експорту напівфабрикатів з вуглецевої сталі, країни-покупці, обсяг імпорту чорних металів в Україну у звітній динаміці, обсяги експорту/імпорту виробів з чорних металів.

У статті представлена інформація щодо ринку чорної металургії України, а саме: стан експорту чорних металів України, ставка експортного мита, обсяги експортованого брухту чорних металів з України у 2015/16 рр., прогнози щодо зниження ставки на експорт брухту в ЄС до 2018 року, коментар експерта з ринку.

Огляд містить аналітичні відомості щодо ринку чорних металів України за підсумками січня 2017 року. Розглянуто: обсяг експорту чорних металів за підсумками першого місяця року, порівняння з обсягами надходжень у січні 2016 року, питома вага надходжень від експорту чорних металів від загального обсягу експортних надходжень, обсяги надходжень у грудні.

У цій статті представлені аналітичні відомості щодо ринку металургії України, розглянуто: стан та тенденції розвитку ринку, топ компаній із відновлення відходів, топ компаній із торгівлі відходами та брухтом, державне регулювання галузі, проблеми ринку та очікування щодо його подальшого розвитку.

Звіт містить відомості щодо ринку чорної металургії України за підсумками 7 міс. 2016 року, розглядається: обсяг експорту чорних металів у січні-липні, приріст надходжень від експорту до АППГ, частка експорту металів у загальній структурі надходжень від експорту товарів, липневий обсяг надходжень від експорту чорних металів, обсяги імпорту даної продукції за липень та в цілому з початку року, обсяги експорту металовиробів за 7 міс., дані щодо постачання чорних металів за 2015 рік.

Огляд містить аналітичні відомості щодо ринку чорних металів України за підсумками 1 півріччя 2016 року. Розглянуто: сума надходжень від експорту чорних металів металургійних підприємств, приріст до показника на аналогічний період минулого року, частка чорних металів у загальній структурі надходжень товарів за 1 півріччя, сума надходжень від експорту чорних металів у червні, обсяг імпорту металовиробів у червні та з січня- червень, обсяг надходжень від постачання чорних металів у 2015 та 2014 рр., обсяги експорту/імпорту виробів з металу за 2015 рік.

У цьому звіті представлено інформацію щодо ринку чорних металів України у грудні 2015 року. Розглядається: тенденції ринку, драйвери, від яких залежать ціни на продукцію аналізованого сегмента, динаміка цін на арматуру, куточок, лист гарячекатаний, труби електрозварені в період з березня по грудень звітного року, динаміка цін (внутрішній, експортних та світових) на довгомірний/плоский прокат за той же період, очікування ринку.

Дослідження надає інформацію щодо ринку чорної металургії України за підсумками жовтня 2015 року. А саме: фактори, від яких залежить ринок, динаміка розцінок на металопрокат (арматуру, лист гарячекатаний, куточок. труби електрозварні), зміна внутрішніх/світових/експортних цін на довгомірний/плоский прокат із січня по жовтень 2015 р., короткі прогнози щодо ринку .

Зв'язатися з нами