В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку платіжної інфраструктури в Україні за 1 квартал 2024 року. Розглянуто наступне: кількість та сума операцій з використанням платіжних карток в Україні та за її межами у I кварталі 2024 року, частка безготівкових операцій у І кварталі 2024 році в загальній сумі операцій із платіжними картками, розподіл безготівкових операцій за їхніми видами, середня сума однієї операції за видами операцій, кількість активних pos-терміналів у торговельній та сервісній мережах у березні порівняно з січнем, кількість пунктів продажу та надання послуг, які приймають платіжні картки, кількість банкоматів, загальна кількість емітованих платіжних карток в Україні за підсумками березня 2024 року порівняно з січнем, кількість платіжних карток, з якими щомісяця здійснювалися видаткові операції, кількість токенізованих платіжних карток.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку платіжних карток в Україні за 2023 рік. Розглянуто наступне: загальна кількість платіжних карток, емітованих українськими банками, частка карток для здійснення видаткових операцій в загальній кількості платіжних карток протягом 2023 року порівняно з минулим роком, кількість безконтактних карток з грудня 2022 року по грудень 2023 року, кількість токенізованих платіжних карток з грудня 2022 року по грудень 2023 року, частка використання безконтактної оплати та NFC-технології від загальної кількості та сум здійснених безготівкових операцій за підсумками 2023 року, лідери за обсягами операцій з використанням платіжних карток, головні фактори, що стимулюють банки до активного розвитку платіжних карток.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку платіжних карток в Україні за перший квартал 2024 року. Розглянуто наступне: загальна кількість транзакцій за картками та грошові об’єми у першому кварталі 2024 року, порівняно з аналогічним періодом 2023 року, загальна кількість покупок карткою, середня кількість транзакцій на одну активну картку, середня сума чеку за 1 квартал 2024 року, порівняно з аналогічним періодом 2023 року, кількість операцій зі зняття готівки в банкоматі, обсяги АТМ-транзакцій, кількість оплат в інтернеті та їх обсяги, середня сума чеку при оплаті в інтернеті, кількість переказів з картки на картку та середня сума операції за перший квартал 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку платіжних карток в Україні за 2023 рік. Розглянуто наступне: кількість активних платіжних карток на руках населення за 2023 рік, топ-10 банків за приростом активних карток у 2023 році, кількість карток з кредитною функцією у 2023 році, банки-лідери за кількістю активних карток на 01.01.2024, гравці небанківського сектору на ринку платіжних карток в Україні, частка безготівкових операцій із використанням платіжних карток у загальній сумі операцій з пластиком, частка операцій з платіжними картками, емітованими українськими емітентами за мажами України у 2023 році, обсяг щоденних розрахунків українських мігрантів за кордоном.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку безготівковкових розрахунків в Україні за 2023 рік. Розглянуто наступне: кількість операцій з використанням платіжних карток, емітованих українськими банками та фінансовими установами та їх сума за 2023 рік, динаміка суми та кількості операцій за 4 квартал 2023 року порівняно із 3 кварталом 2023 року, частка операцій з платіжними картками, емітованими українськими емітентами за межами України від суми всіх операцій з картками порівняно із 2021 роком, сума та кількість операцій з картками українських банків за кордоном за 4 квартал 2023 року, динаміка суми та кількості операцій з картками українських банків за кордоном за 4 квартал 2023 року порівняно із 3 кварталом 2023 року, сума та кількість операцій з використанням платіжних карток в Україні, динаміка частки безготівкових операцій за сумою та кількістю за 4 квартал 2023 року порівнюючи із 3 кварталом 2023 року, аналіз розподілу безготівкових операцій в Україні за їхніми видами у 2023 році, кількість платіжних терміналів у торговельній та сервісній мережах порівняно у 2023 році з 2022 та 2021 роком, кількість пунктів продажу, які приймають платіжні картки, банкоматів, торговельних POS-терміналів, активних платіжних карток, безконтактних та токенізованих платіжних карток станом на 01.01.2024 року, структура безготівкових розрахунків з використанням платіжних терміналів за сумою та кількістю платежів.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку платіжних карток в Україні. Розглянуто таке: середній чек при оплаті картками в Україні (у магазинах та при оплаті товарів та послуг в інтернеті), обсяг операцій з використанням платіжних карток у III кварталі 2023 року, сума операцій (безготівкових та зняття готівки) з використанням платіжних карток, випущених українською банками, в Україні та за її межами у III кварталі 2023 року, частка безготівкових операцій у III кварталі 2023 року, характеристики безготівкових операцій, середня сума однієї операції у III кварталі 2023 року, зниження середньої зарплати в Україні.

У даному матеріалі представлено статистику безготівкових операцій з картками, тренди у використанні платіжних інструментів, розвитку платіжної інфраструктури та характеристик емітованих карток в Україні. Розглянуто наступне: обсяг та розподіл операцій з картками, обсяги операцій з використанням платіжних карток у ІІІ кварталі 2023 року, кількість та сума безготівкових операцій порівняно з операціями з отриманням готівки, тенденції безготівкових операцій, частка безготівкових операцій порівняно з усіма операціями з платіжними картками, причини високого відсотка безготівкових операцій, розподіл безготівкових операцій за видами, структура безготівкових операцій за їхніми видами (торговельна мережа, перекази з картки на картку, оплата товарів та послуг в інтернеті).

У цьому матеріалі подано аналітичну інформацію щодо ринку платіжних карток в Україні. Розглянуто таке: кількість електронних платіжних засобів, за якими протягом серпня 2023 року здійснено хоча б одну транзакцію.

Цей матеріал описує зміни на ринку банківських карток в Україні та виявляє лідера серед банків за кількістю випущених пластикових карток. Ось характеристика даного матеріалу: випуск платіжних карток в Україні, інформацію про те, які банки є лідерами на ринку банківських карток за кількістю випущених карток, кількість карток, терміни яких завершилися, суми операцій електронними платіжними способами, оборот операцій українців за кордоном, вплив війни на роботу карткового ринку.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку платіжних карток в Україні за підсумками 1 півріччя 2023 року. Розглянуто таке: загальна кількість емітованих платіжних карток в Україні, так і частка активних платіжних карток (якими користувалися принаймні раз на місяць) на руках у населення, з чим пов'язане пожвавлення на ринку банківських карток і як змінилися платіжні звички українців на другому році війни , кількість активних платіжних карток на початок півріччя та на кінець півріччя 2023 р., середній картковий платіж.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку платіжних карток України у 3 кварталі 2022 року. Розглянуто: сума здійснених безготівкових операцій на 3 кв. 2022 р., порівняння суми та кількості безготівкових операцій у 3 кв. 2022 до АППГ, обсяги оплати товарів українськими картками за кордоном, сума покупок у торговельних мережах у III кварталі 2022 р., сума та частка переказів з картки на картку у 3 кв. 2022 р.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку платіжних карток України у 2022 році. Розглянуто: кількість розрахунків за допомогою віртуальних карток у 2022 році, популярність гаджетів з NFC, категорії з найбільшою кількістю безготівкових оплат, частка безготівкової оплати при розрахунках у фізичних торгових точках.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку платіжних карток в Україні за підсумками 5 місяців 2022 року. Розглянуто: загальна кількість трансакцій за картками за 5 місяців поточного року, зміна показника порівняно з АППГ, тренди оплати карткою в POS-терміналах, кількість операцій зняття готівки в банкоматі, динаміка середньої суми чека, кількість оплати в інтернеті та середній чек, структура оплати в інтернеті, статистика перекладів із картки на карту.

У статті подано аналітичну інформацію щодо ринку платіжних карток в Україні за підсумками 4 місяців 2022 року. Розглянуто: загальна кількість трансакцій за картками за 4 місяці поточного року, зміна показника порівняно з АППГ, тренди оплати карткою в POS-терміналах, кількість операцій зняття готівки в банкоматі, динаміка середньої суми чека, кількість оплати в інтернеті та середній чек, категорії, в яких оплачували найчастіше категорії з найбільшими витратами, структура оплати в інтернеті, статистика переказів з картки на картку.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку платіжних карток в Україні за підсумками 3 місяців 2022 року. Розглянуто: загальна кількість трансакцій за картками за 3 місяці поточного року, зміна показника порівняно з АППГ, тренди оплати карткою в POS-терміналах, кількість операцій зняття готівки в банкоматі, динаміка середньої суми чека, кількість оплати в інтернеті та середній чек, структура оплати в інтернеті, статистика перекладів із картки на карту.

У публікації представлена аналітична інформація щодо ринку платіжних карток в Україні за підсумками 9 місяців 2022 року. Розглянуто: загальна кількість трансакцій за картками за дев'ять місяців поточного року, зміна показника порівняно з АППГ, тренди оплати карткою в POS-терміналах, кількість операцій зняття готівки в банкоматі, динаміка середньої суми чека, кількість оплати в інтернеті та середній чек, структура оплати в інтернеті, динаміка кількості переказів із картки на карту.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку безготівкових розрахунків в Україні. Розглянуто: стан та тренди Cashless-розрахунків в Україні, обсяги операцій (безготівкових та переведення в готівку) з використанням платіжних карток у 2021 році, кількість операцій з використанням платіжних карток, емітованих банками України за підсумками 2021 року, частота безготівкових розрахунків в Україні, сashless в Україні у 2022 році.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо ринку платіжних карток в Україні в березні 2022 року. Розглянуто: обсяги видачі готівки з кас торгових підприємств за березень цього року, кількістьоперацій з платіжними картками за березень 2022 року, середній чек операцій, вплив війни на ринок платіжних карток.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку платежів та платіжних карток України у квітні 2022 року. Розглянуто: кількість та сума виконаних операцій з використанням платіжних карток в Україні та за її межами у квітні, сума виконаних операцій в Україні, коментар експерта ринку, частка безготівкових операцій з використанням платіжних карток в межах України у квітні 2022 року, частка операцій за кількістю, сума виконаних операцій із використанням платіжних карток за кордоном в Україні.

Зв'язатися з нами