В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку небанківських фінансових послуг в Україні за травень 2024 року. Розглянуто наступне: кількість учасників небанківського фінансового ринку у травні 2024 року порівняно із квітнем 2024 року, кількість примусово виключених учасників ринку, кількість фінансових компаній, страховиків non-life, life-страховиків, страховиків зі спеціальним статусом, ломбардів, кредитних спілок, лізингових компаній, страхових брокерів та колекторських компаній станом на 30 травня 2024 року, кількість визнаних банківських та небанківських груп на ринку, кількість діючих платіжних систем, створених резидентами, ураховуючи державні та міжнародних платіжних систем, створених нерезидентами, платіжних установ та фінансових установ, комерційних агентів та технологічних операторів платіжних послуг станом на 30 квітня 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку небанківських фінансових послуг в Україні за квітень 2024 року. Розглянуто наступне: кількість учасників небанківського фінансового ринку у квітні 2024 року порівняно із березнем 2024 року, кількість примусово виключених учасників ринку, кількість фінансових компаній, страховиків non-life, life-страховиків, страховиків зі спеціальним статусом, ломбардів, кредитних спілок, лізингових компаній, страхових брокерів та колекторських компаній станом на 30 квітня 2024 року, кількість визнаних банківських та небанківських груп на ринку, кількість діючих платіжних систем, створених резидентами, ураховуючи державні та міжнародних платіжних систем, створених нерезидентами, платіжних установ та фінансових установ, комерційних агентів та технологічних операторів платіжних послуг станом на 30 квітня 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку небанківських фінансових послуг в Україні за березень 2024 року. Розглянуто наступне: кількість учасників небанківського фінансового ринку та банків в березні 2024 року порівняно із лютим 2024 року, кількість примусово виключених учасників ринку, кількість фінансових компаній, страховиків non-life, life-страховиків, страховиків зі спеціальним статусом, ломбардів, кредитних спілок, лізингових компаній, страхових брокерів та колекторських компаній станом на 31 березня 2024 року, кількість визнаних банківських та небанківських груп на ринку, кількість діючих платіжних систем, створених резидентами, ураховуючи державні та міжнародних платіжних систем, створених нерезидентами, платіжних установ та фінансових установ, комерційних агентів та технологічних операторів платіжних послуг станом на 31 березня 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку фінансових компаній в Україні за 2023 рік. Розглянуто наступне: топ-10 фінансових компаній за доходами в Україні за 2023 рік, загальна кількість компаній у сфері "фінансової та страхової діяльності", частка топ-10 від загального прибутку компаній в сфері у 2023 році.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку небанківських фінансових послуг в Україні за лютий 2024 року. Розглянуто наступне: кількість учасників небанківського фінансового ринку та банків в лютому 2024 року порівняно із січнем 2023 року, кількість примусово виключених учасників ринку, кількість фінансових компаній, страховиків non-life, life-страховиків, страховиків зі спеціальним статусом, ломбардів, кредитних спілок, лізингових компаній, страхових брокерів та колекторських компаній станом на 29 лютого 2024 року, кількість визнаних банківських та небанківських груп на ринку, кількість діючих платіжних систем, створених резидентами, ураховуючи державні та міжнародних платіжних систем, створених нерезидентами, платіжних установ та фінансових установ, комерційних агентів та технологічних операторів платіжних послуг станом на 29 лютого 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку небанківських фінансових установ в Україні. Розглянуто наступне: кількість учасників небанківського фінансового ринку в січні 2024 року, кількість банків в січні 2024 року, кількість та структура примусово виключених та включених учасників ринку небанківських фінансових послуг в січні 2024 року, кількість фінансових компаній, страховиків non-life, life-страховиків, страховиків зі спеціальним статусом, ломбардів, кредитних спілок, лізингових компаній, страхових брокерів та колекторських компаній на небанківському ринку станом на 31 січня 2024 року у порівнянні із груднем 2023 року, кількість визнаних банківських та небанківських груп, платіжних систем, створених резидентами, ураховуючи державні, міжнародних платіжних систем, створених нерезидентами, платіжних установ, фінансових установ, що мають право на надання платіжних послуг, комерційних агентів, технологічних операторів платіжних послуг у 2024 році, кількість запитів щодо фінансових компаній, ломбардів і лізингодавців, банків, кредитних спілок та колекторів, страховиків.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку небанківського сектору в Україні за 4 квартал 2023 року. Розглянуто наступне: структура та проникнення сектору, загальні обсяги активів надавачів небанківських фінансових послуг у ІV кварталі 2023 року, частка НБФУ в активах фінансового сектору, нагляд за якими здійснює НБУ протягом ІV кварталу 2023 року, обсяг активів ризикових страховиків та страховиків життя протягом ІV кварталу 2023 року, валові премії з ризикового страхування, страхування життя, автострахування та страхування майна та вогневих ризиків протягом ІV кварталу 2023 року порівняно із ІІІ кварталом, резерви збитків за добровільними видами страхування, коефіцієнти збитковості обов’язкового та добровільного страхування, прибуток страховиків, фінансових компаній, кредитних спілок, за 2023 рік, рентабельність капіталу страховиків, обсяг активів кредитних спілок у ІV кварталі 2023 року, обсяг нових кредитів, обсяг активів фінансових компаній та ломбардів, обсяг наданих кредитів фінансовими компаніями та ломбардами, чистий фінансовий результат надавачів небанківських фінансових послуг, частка активів десяти найбільших установ у сегментах, структура прийнятних активів на покриття резервів страховиків, страхові премії та виплати за найпоширенішими видами страхування за 2023 рік, структура страхових премій за основними видами страхування, структура основної суми заборгованості за кредитами членів кредитних спілок, середні процентні ставки за непогашеними кредитами та депозитами членів КС, операційна ефективність діяльності кредитних спілок, структура активів фінансових компаній, обсяг наданих фінансових послуг фінансовими компаніями за видами послуг, структура активів та пасивів ломбардів, структура обсягу наданих кредитів ломбардами за видами застави.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку небанківських фінансових установ в Україні. Розглянуто наступне: кількість учасників небанківського фінансового ринку України, кількість банків в Україні, фінансові установи виключені НБУ з реєстру у грудні 2023-го, фінустанови ліцензії яких були анульовані у грудні 2023-го, скільки фінустанов працювали на ринку станом на 31 грудня 2023-го, кількість запитів до НБУ на реєстрацію фінустанов у грудні 2023-го.

У цьому матеріалі подано аналітичну інформацію щодо ринку небанківських фінансових послуг в Україні за підсумками 3 кварталу 2023 року. Розглянуто наступне: стан небанківського фінансового сектору, доходи небанківських фінансових установ у третьому кварталі 2023 року, динаміка розвитку активів цього сектору порівняно з попереднім роком, тенденції в ризикових та страхових компаніях у третьому кварталі, зміни в обсягах наданих позик та кредитного портфеля кредитних спілок, як операційна ефективність впливає на прибутки цього сектору, обсяги активів в секторі фінансових компаній та ломбардів, динаміка розвитку кредитування населення, зокрема в економіці.

Матеріал містить аналітичну інформацію щодо ринку небанківських фінансових послуг в Україні у вересні 2023 року. Розглянуто: зміни у структурі ринку небанківських фінансових послуг та діяльності регулюючих органів у сфері фінансових послуг в Україні на основі статистичних даних та інформації про ліцензування, зміни у кількості учасників ринку у вересні, включно з появою двох нових учасників та вибуттям 20 установ, категорії учасників ринку, включно зі страховиками non-life та life, ломбардами, кредитними спілками, лізинговими компаніями, фінансовими компаніями, страховими брокерами, колекторськими компаніями та іншими, зміни у кількості банків та банківських груп, зміни в кількості банків, зміни в кількості банків, зміни в кількості банків, зміни в кількості банків, зміни в кількості банків, зміни в кількості банків, зміни в кількості

У цьому матеріалі представлено аналітичну інформацію за підсумками роботи небанківського фінансового сектору України у 2 кварталі 2023 року. Розглянуто таке: зростання активів ломбардів у 2 кварталі 2023 р., кількість фінансових компаній на ринку, відновлення обсягів наданих фінансових послуг, загальна частка небанківського фінансового сектора за підсумками другого кварталу в активах усього фінсектора України, кількість виданих мікрокредитів та мікропозик у 2 кв. 2023 р.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо небанківського фінансового сектору в Україні на кінець квітня 2023 року. Розглянуто: кількість учасників небанківського фінансового ринку у квітні, кількість банків у квітні, кількість учасників ринку небанківських фінансових послуг, кількість виданих ліцензій з фінансових установок, кількість страховиків non-life, кількість платіжних систем, створених резидентами (державні та міжнародні), інші дані.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо небанківського сектору України за підсумками 1 кварталу 2023 року. Розглянуто: стан та тенденції українського небанківського сектору в 1 кварталі 2023 року, структура та проникнення сектора, основні показники страхового сектору, статистика кредитних співтовариств, підсумки фінансових компаній та ломбардів, перспективи та ризики ринку.

В огляді представлена аналітична інформація щодо фінансових ринків на 15 серпня 2022 року. Розглянуто: тренди світового фінансового ринку, курси валют, індекси фондових ринків, ключові ставки, товарні ринки, споживчі ціни на ринку, ринок облігацій та державні фінанси, засоби підтримки армії, валютний ринок України, міжнародне співробітництво, котирування на світових ринках, макроекономічні показники України .

Матеріал містить аналітичну інформацію щодо фінансових ринків на 8 травня 2023 року. Розглянуто: тренди світового фінансового ринку, курси валют, індекси фондових ринків, ключові ставки, товарні ринки, обсяги фондування банків, динаміка міжнародних резервів, ринок облігацій та державні фінанси, структура власників ОВДП, індикатори ринку, операції НБУ, тренди міжбанківського кредитного ринку, валют ринку, котирування на світових ринках, макроекономічні показники України.

Публікація містить аналітичну інформацію щодо фінансових ринків на 1 травня 2023 року. Розглянуто: тренди світового фінансового ринку, курси валют, індекси фондових ринків, ключові ставки, товарні ринки, платіжний баланс, динаміка міжнародних резервів, ринок облігацій та державні фінанси, структура власників ОВДП, індикатори ринку, операції НБУ, тренди міжбанківського кредитного ринку, валютного ринку , котирування на світових ринках, макроекономічні показники України.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо фінансових ринків на 24 квітня 2023 року. Розглянуто: тренди світового фінансового ринку, курси валют, індекси фондових ринків, ключові ставки, товарні ринки, ринок облігацій та державні фінанси, структура власників ОВДП, індикатори ринку, операції НБУ, тренди міжбанківського кредитного ринку, валютного ринку, котирування на світових ринках, макроекономічні показники України.

У публікації представлена аналітична інформація щодо фінансових ринків на 17 квітня 2023 року. Розглянуто: тренди світового фінансового ринку, курси валют, індекси фондових ринків, ключові ставки, товарні ринки, зміна реального ВВП у 2022 р., ринок облігацій та державні фінанси, структура власників ОВДП, індикатори ринку, операції НБУ, тренди міжбанківського кредитного ринку, валютного ринку, котирування на світових ринках, макроекономічні показники України.

У звіті подано аналітичну інформацію щодо фінансових ринків на 10 квітня 2023 року. Розглянуто: тренди світового фінансового ринку, курси валют, індекси фондових ринків, ключові ставки, товарні ринки, споживчі ціни на ринку, індикатори економічних настроїв, ринок облігацій та державні фінанси, структура власників ОВДП, індикатори ринку, тренди міжбанк котирування на світових ринках; макроекономічні показники України.

У публікації представлена аналітична інформація щодо фінансових ринків на 3 квітня 2023 року. Розглянуто: тренди світового фінансового ринку, курси валют, індекси фондових ринків, ключові ставки, товарні ринки, ринок облігацій та державні фінанси, структура власників ОВДП, індикатори ринку, операції НБУ, тренди міжбанківського кредитного ринку, валютного ринку, котирування на світових ринках, макроекономічні показники України.

Зв'язатися з нами