В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку недержавних пенсійних фондів в Україні за 2023 рік. Розглянуто наступне: кількість українців, що накопичують пенсії у недержавних пенсійних фондах, скільки в Україні недержавних пенсійних фондів, ріст активів пенсійних фондів впродовж 2023 року, як працюють недержавні пенсійні фонди, частка пенсійних накопичень від ВВП України, хто може бути учасником недержавного пенсійного фонду, загальна кількість учасників українських НПФ на кінець 3 кварталу 2023 року, частка ОВДП та депозитів в активах українських НПФ у 2023 році, ріст вартості золота та акцій провідних іноземних компаній в активах НПФ за 2023 рік, чи вигідно й безпечно користуватися НПФ.

В матеріалі міститься аналітична інформація по фондовому ринку в Україні. Розглянуто наступне: оцінки поточних результатів та перспектив діяльності підприємств торгівлі, промисловості, сфери послуг, будівництва, індекс очікувань ділової активності (ІОДА), секторальні індекси.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку фондів в Україні. Розглянуто: коментар експерта з ринку, обмеження на операції на ринку капіталів та їх вплив на ринок, заборонені операції на ринку, валютні обмеження Нацбанку на купівлю акцій іноземних компаній, що торгуються на українських біржах, вплив фондового ринку на відновлення економіки, розміщення нових корпоративних чи муніципальних облігацій, вплив відкриття ринку капіталу для економіки України, короткі висновки.

У матеріалі представлено аналітичну інформацію щодо ринку фондування в Україні. Розглянуто: фондування в Україні, обсяги депозитів в Україні у 2 кварталі 2022 року, оцінка банків динаміки фондування у квітні-червні 2022 р., зростання середньої вартості зобов'язань у 2 кварталі.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо фондового ринку України. Розглянуто: новини фондового ринку України, вплив війни на ринок, обмеження у криптовалютах, боротьба з виведенням капіталу, коментар експерта з ринку.

Звіт містить аналітичну інформацію щодо ринку фондування в Україні на 2 квартал 2022 року. Розглянуто: про погіршення очікувань банків щодо фондування та показників капіталу за результатами 1 кварталу 2022 року, очікування за зобов'язаннями, капіталом, зміна обсягів фондування банків, зміна вартості фондування банків, вплив факторів на зміну обсягів залучених коштів, вплив факторів на зміну у майбутньому, зміна терміновості фондування, залученого банками, зміна частки фондування в іноземній валюті, зміна загального обсягу капіталу банків, зміна вартості капіталу банків, вплив факторів на зміну обсягу капіталу банків наступні 12 місяців.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо ринку фондування в Україні на квітень 2022 року. Розглянуто: обсяги залучених коштів у 1 кварталі, незважаючи на початок повномасштабної війни, причини зростання обсягів залучених коштів, за оцінками банків, частка зобов'язань в іноземній валюті, загальна терміновість депозитів, оцінили банками динаміки фондування у січні-березні 2022 року,  ІІ кварталі 2022 року, середня вартість зобов'язань у I кварталі, тренд дедоларизації залучень.

В огляді представлено аналітичну інформацію щодо ринку фондування в Україні на 1 квартал 2022 року. Розглянуто: стан та тренди ринку фондування, очікування за зобов'язаннями, капіталу на 1 квартал 2022 року, зміна обсягів фондування банків, зміна вартості фондування банків, вплив факторів на зміну обсягів залучених коштів, вплив факторів на зміну обсягу залучення оптового фондування в майбутньому, зміна термінів фондування, залученого банками, зміна частки фондування в іноземній валюті, зміна загального обсягу капіталу банків, зміна вартості капіталу банків, вплив факторів на зміну обсягу капіталу банків наступні 12 місяців.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку фондування в Україні на початок 2022 року. Розглянуто: оцінка банків обсягів залучених коштів та їх вартості, їх терміновість, оцінка динаміки фондування у жовтні – грудні 2021 року, оцінки приросту залучень у I кварталі 2022 року, середня вартість зобов'язань у IV кварталі, тренд дедоларизації залучень, основний обсягу капіталу.

В огляді представлена інформація щодо фондового ринку України. Розглянуто: позначення та структура фондового ринку, інструменти фондового ринку, інвестиційні ідеї, державні облігації України, інвестиції у цінні папери, механізм інвестування у ЦП.

Огляд містить відомості щодо діяльності іноземних недержавних фондів в Україні. А саме: огляд діяльності американських благодійних фондів в Україні, німецьких, підтримка інших європейських фондів.

У матеріалі міститься статистична інформація про фондовий ринок України за 2017 рік на "Українській біржі". Розглянуто: структуру торгів на «українській біржі», обсяг торгів, динаміка індексу «української біржі», лідери обороту за 2017 рік, провідних операторів ринку, а також провідних операторів термінового ринку.

У даному матеріалі подано аналітичні відомості щодо фондового ринку України. Розглянуто наступне: капіталізація лістингових компаній у 2016 році, динаміка капіталізації лістингових компаній з 2012-2016 рр., причини різкого скорочення присутності емітентів на вітчизняних фондових біржах, динаміка кількості цінних паперів у лістингу, індексний кошик "української біржі", цінні папери , динаміка індексу українських акцій з 2014-2017 рр., інше.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо фондового ринку України, розглянуто: стан та тренди ринку, державне регулювання галузі, ключові драйвери ринку, інші особливості розвитку та минулі події.

У статті наведено аналітичні відомості щодо фондового ринку України за підсумками жовтня 2016 року, розглядається: загальний обсяг торгів на українських фондових біржах за січень-жовтень, порівняння з показником в аналогічному періоді 2015 року, обсяги торгів державними облігаціями, обсяг зареєстрованих цінних паперів у звітному періоді .

У даному матеріалі представлені аналітичні відомості щодо фондового ринку України, розглянуто: результати біржових торгів 18 листопада, індикатор УБ та обсяг торгів, темпи зростання цінних паперів із індексного списку.

У матеріалі представлена звітна інформація щодо ринку торгів цінними паперами за підсумками лютого 2016 року, розглянуто: сума капіталізації лістингових компаній України за підсумками перших двох місяців, обсяг біржових контрактів із ЦП у січні-лютому, зміна кількості у річному порівнянні, тенденції ринку торгівлі цінними паперами , кількість випущених облігацій та інвестиційних сертифікатів у січні-лютому 2016 р.

Звіт містить інформацію щодо фондового ринку України за результатами квітня 2016 року, розглядається: загальний обсяг торгів на українських біржах у квітні, темп його зростання, темп скорочення кількості угод, обсяг торгів на терміновому ринку, кількість контрактів у розрізі валют у звітному місяці, обсяг торгів цінними паперами та темп зміни кількості торгів.

Стаття містить аналітичні відомості щодо ринку цінних паперів України за підсумками квітня 2016 року, розглядається таке: обсяг біржових угод із ЦП за підсумками перших 4 міс. поточного року порівняння з аналогічним періодом 2015 року біржі, на яких спостерігалася консолідація торгів ЦП, структура торгів за видами облігацій, капіталізація компаній на кінець квітня.

У даному аналітичному огляді наведено відомості щодо фондового ринку України на початок квітня 2016 року, розглядається таке: індикатори та індекси українського ринку акцій, сума торгів на УБ, сума торговельного обороту, акції торгів деяких підприємств, зміна індексів торгів деяких підприємств.

Зв'язатися з нами