В матеріалі міститься аналітична інформація по FinTech ринку України за 2023 рік. Розглянуто наступне: частка безготівкових операцій із використанням платіжних карток за сумою та за кількістю операцій у загальній сумі операцій із платіжними картками в Україні у травні – грудні 2022 року у порівнянні із аналогічним періодом 2021 року, частка дорослого населення, що мають банківські рахунки в Україні за останнє десятиліття, Україна в цифрах, український фінтех в цифрах, розвиток фінтеху в Україні, сфери діяльності фінтехів, сфери діяльності засновників фінтех-компаній, частка фінтех-компаній, які не потребують ліцензії на здійснення своєї діяльності, стадії розвитку фінтех-компаній за 2021 та 2023 роки, частка фінтех-компаній, які пройшли точку беззбитковості, розподіл фінтех-компаній за кількістю працівників, плани залучення інвестиції фінтех-компаніями, джерела фінансування фінтех-компаній, модель доходів фінтех-компаній, плани фінтех-компаній щодо виходу на міжнародну арену, розташування фінтех-компаній в Україні, головні технології серед українських фінтех-компаній, фінтех під час війни, ринок праці, кредитування, платіжний ринок та фінансування в секторі фінтех-компаній, основні драйвери та перспективи глобальних тенденцій у сфері фінансових технологій, досягнення Українського фонду стартапів, роль хмарних технологій у фінансовому секторі, динаміка фінтех-компанії за роком заснування за 1991-2022 рр., карта української фінтех-екосистеми 2023.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо FinTech ринку України у 2023 році. Розглянуто: релокація українського FinTech за кордон, особливості ведення FinTech бізнесу на ринках Європи, Африки, Азії чи Америки, кількість фінтех компаній в Україні, кількість українських фінтехкомпаній за кордоном, проблеми ринку, перспективи на ринках Європи.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо FinTech ринку України. Розглянуто: стан та тенденції українського fintech, коментар учасника ринку, проекти фонду-одного з учасників ринку, зміна планів гравця ринку, заплановані цілі компанії, інші проекти фонду, перспективи розвитку бізнесу під час війни, на думку учасника ринку.

В огляді представлена аналітична інформація щодо FinTech ринку України на 2022 рік. Розглянуто: коментар експерта з трендів розвитку необанкінгу, криптовалюти, штучного інтелекту та машинного навчання, фінансові екосистеми, Open Banking.

В огляді представлена аналітична інформація щодо FinTech ринку України за підсумками 2021 року. Розглянуто: каталізатор фінтех-індустрії України та всього світу, переваги необанків, кількість необанків в Україні, короткі висновки та прогнози.

В огляді представлена аналітична інформація щодо FinTech ринку України за підсумками літнього періоду 2021 року. Розглянуто: досягнення української fintech- та tech-індустрії влітку 2021, чотири найбільш яскраві події fintech- та tech-індустрії, державне регулювання ринку.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо FinTech ринку в Україні. Розглянуто: коментар експерта ринку, цілі та завдання Національного банку, державне регулювання галузі.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо FinTech ринку України за підсумками 201 року. Розглянуто: коментарі експертів учасників ринку з основних трендів та історії розвитку FinTech в Україні.

У матеріалі представлений огляд FinTech ринку України за підсумками 2020 року. Розглянуто: стан та тенденції розвитку фінтехіндустрії в Україні, статистика ринку, українські необанки, ключові тренди FinTech з точки зору Visa, рух регулятора до цифрового розвитку фінансового сектора, фінтех-компанії за роком заснування, картка української фінтех-екосистеми 2020.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо FinTech ринку України у 2020 році. Розглянуто: світові тенденції FinTech індустрії, великі сегменти FinTech компаній, пріоритети та розвиток цього ринку та різних його учасників, короткі висновки.

В огляді представлено опитування українських банків та фінтехкомпаній України за 2019 рік. Розглянуто: глобальні тренди FinTech ринку, структура компаній за часом на ринку, структура компаній у розрізі корпоративного/роздрібного сегменту, джерела фінансування фінтехкомпаній, образ компанії-респондента, топ-5 послуг/рішень, що надаються фінтехреспондентом за моделлю B2B, топ-5 рішень, що надаються фінтехреспондентом за моделлю B2C, топ-3 послуг, які надають фінтехреспонденти банкам, шляхи монетизації послуг, результати опитування банків.

У публікації представлені аналітичні відомості щодо FinTech ринку України. Розглянуто: стан та динаміка розвитку фінансових інновацій в Україні, кількість торгових PoS-терміналів в Україні з 01.01.2014 - 01.04.2019 рр., коментарі експертів з ринку, кількість активних платіжних карток у населення України з 2014 року, топ-10 банків з кількості активних карток.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо розвитку FinTech ринку України. Розглянуто: стан та тенденції розвитку FinTech індустрії у світі, десятка кращих FinTech компаній, які отримали визнання в галузі, залучили значне фінансування (не менше 7 мільйонів доларів США), працевлаштували понад 50 осіб та встановили партнерські відносини з українськими постачальниками ІТ-аутсорсингу.

Огляд містить аналітичні відомості щодо ринку FinTech в Україні. Розглянуто: статистика українських фінтех компаній, історія розвитку FinTech з 1991 р., галузі розвитку українського фінтеху, рівень його розвитку, кількість зайнятих, географія послуг, розподіл споживачів послуг, бізнес-моделі та географія офісів.

В огляді представлений коментар експерта з ринків FinTech, SupTech, RegTech, їх характеристика, співвідношення цих технологій, їх принципи роботи.

Звіт містить дані щодо ринку FinTech в Україні. Розглянуто: стан та тренди розвитку фінтех індустрії країни, статистика українського фінтеху, огляд українських банків та фінтеху, оцінка експертів подальшого розвитку FinTech в Україні, зміни законодавчого поля, карта фінтех-екосистема України, перелік компаній.

В огляді представлена аналітична інформація щодо FinTech ринку України на 2018 рік. Розглянуто: огляд ФінТех ринку у світі, фактори розвитку ринку, інвестиції у FinTech, тренди фінтех індустрії, екосистема ФінТех (передумови та фактори розвитку), стан і тенденції розвитку FinTech ринку в Україні, аналіз факторів розвитку ФінТех в Україні, результ , ФінТех екосистема України, каталог компаній.

У статті представлена статистична інформація щодо ринку fin-tech України у 2017-2018 році. Розглянуто: обсяг світового ринку фін тих індустрії, хронологія розвитку даного ринку в Україні, розподіл ринку, структура бізнес моделей стартапів, партнери, джерела фінансування, а також перелік фін тих проектів у сферах ринку.

У цій публікації представлена інформація про FinTech. А саме: історія розвитку та характеристика сегменту FinTech, драйвери ринку, джерела FinTech стратапів та їх фінансування, вплив фінтеху на інші ринки, перспективність індустрії.

Зв'язатися з нами