В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку онлайн-платежів в Україні за 9 місяців 2024 року. Розглянуто наступне: кількість транзакцій через онлайн-каси (ПРРО) за 9 місяців 2024 року порівняно з відповідним періодом торік, скільки разів українці платили через ПРРО станом на 1 жовтня 2024 року, скільки українці витрачали грошей через ПРРО станом на 1 жовтня 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку електронних платежів в Україні за третій квартал 2024 року. Розглянуто наступне: загальна кількість та вартість платіжних операцій, ініційованих із застосуванням кредитового трансферу та прямого дебету упродовж дев’яти місяців 2024 року, кількість та вартість платіжних операцій у межах України та з України упродовж дев’яти місяців 2024 року.

У матеріалі представлена ​​аналітична інформація щодо ринку використання програми "Національний кешбек" в Україні. Розглядаються: причини низької активності користувачів на початковому етапі, основні напрямки використання коштів та динаміка накопичення кешбеку, наводяться дані про кількість активованих карт та перспективи розвитку програми в найближчі місяці.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку платіжних систем в Європі за 2024 рік. Розглянуто наступне: частка банків у Європі, що перебувають у процесі модернізації станом на 2024 рік, частка банків, яка була готова модернізувати карткові системи станом на 2022 рік, частка банків, що планують використовувати внутрішні ресурси або працюють із зовнішніми партнерами, основні причини масового переходу на сучасні платіжні системи.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку POS-терміналів в Україні за 2024 рік. Розглянуто наступне: як працюватимуть та скільки коштуватимуть платіжні термінали банку, кілкість терміналів в Україні станом на 1 серпня 2024 року, кількість торговельних та сервісних терміналів, кількість та обсяг операцій в торговельних та сервісних мережах України за перше півріччя 2024 року, середня сума чеку, ТОП-5 банків за кількістю торговельних POS-терміналів станом на 1 серпня 2024-го, чого від ринку платіжних терміналів очікують українські ритейлери.

У матеріалі представлена ​​аналітична інформація щодо еволюції платіжних рішень та впливу еквайрингу на зміну готівкових звичок українців.Розглянуто таке: зростання популярності безготівкових платежів в Україні та роль еквайрингу в цьому процесі, тенденції розвитку ринку еквайрингу як на глобальному рівні, так і в Україні, поширення та збільшення кількості активних POS-терміналів та пунктів продажу, які приймають платіжні картки, інноваційні рішення, вплив еквайрингу на підвищення продажів, спрощення обслуговування та безпеку угод, гнучкість і доступність сучасних рішень еквайрингу для підприємців, включаючи "смартфонізацію" процесу прийому платежів, інтеграцію з програмами лояльності та управління всіма сервісами за одним інтерфейсом, зміна готівкових звичок українців убік еквайрінг для розвитку сучасного бізнесу.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку безготівкових платежів в Україні за 2024 рік. Розглянуто наступне: загальна вартість світового ринку еквайрингових компаній у 2023 році та очікувана вартість до 2032 року, частка карткових платежів від загальної кількості транзакцій в Європі за перше півріччя 2023 року, частка безготівкових транзакцій в Україні від загальної кількості операцій з картками, кількість активних pos-терміналів у торговельній та сервісній мережі станом на червень 2024 року, кількість пунктів продажу та надання послуг, які приймають платіжні картки в Україні станом на червень 2024 року, які еквайринг-сервіси допомагають бізнесу та людям, в чому перевага екосистеми еквайрингу, які інновації змінили ринок еквайрингу.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку безготівкових платежів в Україні за перше півріччя 2024 року. Розглянуто наступне: загальна кількість та вартість покупок оплачених через мережу торгових терміналів за перше півріччя 2024 року порівняно із аналогічним періодом 2023 року, частка оплат в продуктових магазинах та супермаркетах в загальному обсязі безготівкових оплат українців за перше півріччя 2024 року порівняно із аналогічним періодом 2023 року, частка ліків та товарів для здоров’я у споживчому кошику, частка закладів громадського харчування, витрат на одяг та взуття та витрат на паливо в загальному обсязі безготівкових оплат українці.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку безготівкових оплат в Україні за 2024 рік. Розглянуто наступне: кількість оплат, здійснених девайсами від загальної кількості розрахунків карткою у 2024 році порівняно із 2022 року, кількість операцій зі зняття готівки у банкоматі у 2024 році порівняно із 2022 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по рикну електронних платежів в Україні за травень 2024 року. Розглянуто наступне: місячний обсяг білих операцій у торгівлі за січень-травень 2024 року, кількість виданих чеків у травні 2024 року, обсяг операцій, облікованих через РРО та кількість чеків у травні 2024, динаміка кількості розрахункових документів та сум розрахункових операцій за січень-травень 2024 року, середньоденна кількість чеків, сума виторгів за січень-травень 2024 року, кількість зареєстрованих РРО/ПРРО за січень-травень 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку П/РРО в Україні за перший квартал 2024 року. Розглянуто наступне: кількість зареєстрованих кас П\РРО в Україні станом на 2 травня 2024 року, частка ПРРО від загальної кількості приладів фінансового обліку, динаміка кількості П/РРО за січень 2021 - березень 2024 рр., середня сума за чеками ПРРО, загальна сума на місяць за чеками П\РРО у 2024.

В матеріалі міститься аналітична інформація по обсягам легальної торгівлі в Україна за січень-лютий 2024 року. обсяги торгівлі у січні-лютому 2024 року по відношенню до січня-лютого 2023 року, кого податківці перевіряють в першу чергу щодо застосування РРО (реєстратор розрахункових операцій), кількість зареєстрованих бізнесом касових апаратів у жовтні 2023 року у порівнянні із січні 2024 року, загальна сума виторгу, проведеного через РРО у січні, вересні та грудні 2023 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку безготівкових платежів в Україні станом на 1 січня 2024 року. Розглянуто наступне: кількість користувачів у банках та небанківських установах станом на початок 2024 року у порівнянні із початком 2023 року, загальна кількість рахунків, відкритих користувачами платіжних послуг станом на 01.01.2024 порівняно із 01.01.2023, частка користувачів, які обслуговують свої рахунки дистанційно.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку платежів у світі за 2023 рік. Розглянуто наступне: загальна кількість та сума транзакцій за 2023 рік, сукупний дохід гравців платіжного ринку за 2023 рік, очікуваний дохід платіжного ринку до кінця 2028 року, загальна ринкова капіталізація платіжних компаній у світі за останні десять років, які тренди впливатимуть на платіжну галузь у найближчі роки.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку вбудованих фінансів в Україні та світі за 2024 рік. Розглянуто наступне: очікуваний розмір глобального ринку вбудованих фінансів до 2028 року, обсяг ринку вбудованого фінансування у Європі станом на 2023 рік, частка сектору від загальних доходів банківського сектору, драйвери зростання сегменту, частка BNPL у продажах електронної комерції на європейських ринках з 2016 по 2023 рік, обсяги кредитів, отриманих безпосередньо в торгових точках, включаючи BNPL у країнах Північної Європи з 2016 по 2022 рік.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку безготівкових транзакцій в Азійсько-Тихоокеанському регіоні за 2023 рік. Розглянуто наступне: загальний обсяг безпаперових платіжних транзакцій в Азійсько-Тихоокеанському регіоні за 2023 рік, частка Азійсько-Тихоокеанського регіону в безпаперових платіжних транзакціях від загальносвітового показника, середньорічні темпи зростання мобільних безготівкових платежів у Сінгапурі і Гонконгі протягом 2018-2023 років, найпопулярніший тип платежів для особистих платежів у Китаї, відсоток зниження паперових транзакцій у Південній Кореї протягом 2018-2023 років.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку платіжних систем в Україні за 2023 рік. Розгялянуто наступне: обсяг перерахованих коштів до України з усього світу за 2023 рік, частка топ-5 платіжних систем від загального ринку.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку інфраструктур фінансового ринку за 2023 рік в Україні. Розглянуто наступне: платіжний ландшафт України станом на 01 січня 2024 року, важливі об’єкти оверсайту платіжної інфраструктури в Україні та вимоги до них, частка обсягів операцій платіжної системи від загальної суми платіжних операцій, виконаних на території України та від загальної суми платіжних операцій, виконаних у межах України, в Україну та за її межі у 2023 році, частка обсягів платіжних операцій від загальної кількості та суми платіжних операцій, виконаних учасником у межах платіжної системи у 2023 році, частка обсягів операцій, оброблених ТОПП від загальної кількості та суми операцій, оброблених ТОПП, сума та кількість платежів і переказів у межах України за травень-грудень 2021-2023 рр., загальний обсяг платежів, оброблених у СЕП у 2019–2023 роках, динаміка зміни коефіцієнта обігу коштів у СЕП у 2023 році, завантаженість СЕП у визначені часові інтервали у 2023 році, динаміка зміни завантаженості СЕП у визначені часові інтервали у 2023 році, кількість та сума оброблених платежів у СЕП у “пікові дні”, погодинний аналіз “пікових днів”, частка за типом платежів, оброблених у СЕП, у 2023 році, динаміка зміни обсягу типів платежів, оброблених у СЕП, у 2023 році, розподіл операцій між п’ятірками найбільших учасників СЕП у 2023 році, розподіл операцій між учасниками СЕП, які є системно важливими банками, у 2023 році, кількість платіжних карток, емітованих українськими емітентами за січень 2022-2024 рр., кількість платіжних карток, із використанням яких протягом відповідного місяця здійснені видаткові операції, розподіл емітованих платіжних карток за «картковими» платіжними системами, платіжні пристрої, розподіл операцій, здійснених із використанням платіжних карток, у розрізі «карткових» платіжних систем у 2023 році, розподіл операцій в розрізі «карткових» платіжних систем у 2022−2023 рр., розподіл операцій з отримання готівки з використанням платіжних карток за типами платіжних пристроїв, кількість та сума операцій з отримання готівки та безготівкових операцій, середня сума безготівкових операцій, структура безготівкових операцій, операції, здійснені з платіжними картками українських емітентів за кордоном, обсяг міжбанківських операцій, кількість та сума кредитових та дебетових переказів, обсяг кредитових переказів у межах України в розрізі відправників та отримувачів за IV квартал 2023 року, обсяг дебетових переказів у розрізі ініціювання переказу за IV квартал 2023 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку електронних платежів та платіжних систем в Україні. Розглянуто наступне: перелік важливих об’єктів платіжної інфраструктури в Україні, обсяг переказів з-за кордону до України у 2023 році, країни з яких найчастіше приходили гроші в Україну, найпопулярніші платіжні системи в 2023 році.

Зв'язатися з нами