В матеріалі міститься аналітична інформація по рикну електронних платежів в Україні за травень 2024 року. Розглянуто наступне: місячний обсяг білих операцій у торгівлі за січень-травень 2024 року, кількість виданих чеків у травні 2024 року, обсяг операцій, облікованих через РРО та кількість чеків у травні 2024, динаміка кількості розрахункових документів та сум розрахункових операцій за січень-травень 2024 року, середньоденна кількість чеків, сума виторгів за січень-травень 2024 року, кількість зареєстрованих РРО/ПРРО за січень-травень 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку безготівкових транзакцій в Азійсько-Тихоокеанському регіоні за 2023 рік. Розглянуто наступне: загальний обсяг безпаперових платіжних транзакцій в Азійсько-Тихоокеанському регіоні за 2023 рік, частка Азійсько-Тихоокеанського регіону в безпаперових платіжних транзакціях від загальносвітового показника, середньорічні темпи зростання мобільних безготівкових платежів у Сінгапурі і Гонконгі протягом 2018-2023 років, найпопулярніший тип платежів для особистих платежів у Китаї, відсоток зниження паперових транзакцій у Південній Кореї протягом 2018-2023 років.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку П/РРО в Україні за перший квартал 2024 року. Розглянуто наступне: кількість зареєстрованих кас П\РРО в Україні станом на 2 травня 2024 року, частка ПРРО від загальної кількості приладів фінансового обліку, динаміка кількості П/РРО за січень 2021 - березень 2024 рр., середня сума за чеками ПРРО, загальна сума на місяць за чеками П\РРО у 2024.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку платіжних систем в Україні за 2023 рік. Розгялянуто наступне: обсяг перерахованих коштів до України з усього світу за 2023 рік, частка топ-5 платіжних систем від загального ринку.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку інфраструктур фінансового ринку за 2023 рік в Україні. Розглянуто наступне: платіжний ландшафт України станом на 01 січня 2024 року, важливі об’єкти оверсайту платіжної інфраструктури в Україні та вимоги до них, частка обсягів операцій платіжної системи від загальної суми платіжних операцій, виконаних на території України та від загальної суми платіжних операцій, виконаних у межах України, в Україну та за її межі у 2023 році, частка обсягів платіжних операцій від загальної кількості та суми платіжних операцій, виконаних учасником у межах платіжної системи у 2023 році, частка обсягів операцій, оброблених ТОПП від загальної кількості та суми операцій, оброблених ТОПП, сума та кількість платежів і переказів у межах України за травень-грудень 2021-2023 рр., загальний обсяг платежів, оброблених у СЕП у 2019–2023 роках, динаміка зміни коефіцієнта обігу коштів у СЕП у 2023 році, завантаженість СЕП у визначені часові інтервали у 2023 році, динаміка зміни завантаженості СЕП у визначені часові інтервали у 2023 році, кількість та сума оброблених платежів у СЕП у “пікові дні”, погодинний аналіз “пікових днів”, частка за типом платежів, оброблених у СЕП, у 2023 році, динаміка зміни обсягу типів платежів, оброблених у СЕП, у 2023 році, розподіл операцій між п’ятірками найбільших учасників СЕП у 2023 році, розподіл операцій між учасниками СЕП, які є системно важливими банками, у 2023 році, кількість платіжних карток, емітованих українськими емітентами за січень 2022-2024 рр., кількість платіжних карток, із використанням яких протягом відповідного місяця здійснені видаткові операції, розподіл емітованих платіжних карток за «картковими» платіжними системами, платіжні пристрої, розподіл операцій, здійснених із використанням платіжних карток, у розрізі «карткових» платіжних систем у 2023 році, розподіл операцій в розрізі «карткових» платіжних систем у 2022−2023 рр., розподіл операцій з отримання готівки з використанням платіжних карток за типами платіжних пристроїв, кількість та сума операцій з отримання готівки та безготівкових операцій, середня сума безготівкових операцій, структура безготівкових операцій, операції, здійснені з платіжними картками українських емітентів за кордоном, обсяг міжбанківських операцій, кількість та сума кредитових та дебетових переказів, обсяг кредитових переказів у межах України в розрізі відправників та отримувачів за IV квартал 2023 року, обсяг дебетових переказів у розрізі ініціювання переказу за IV квартал 2023 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по обсягам легальної торгівлі в Україна за січень-лютий 2024 року. обсяги торгівлі у січні-лютому 2024 року по відношенню до січня-лютого 2023 року, кого податківці перевіряють в першу чергу щодо застосування РРО (реєстратор розрахункових операцій), кількість зареєстрованих бізнесом касових апаратів у жовтні 2023 року у порівнянні із січні 2024 року, загальна сума виторгу, проведеного через РРО у січні, вересні та грудні 2023 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку безготівкових платежів в Україні станом на 1 січня 2024 року. Розглянуто наступне: кількість користувачів у банках та небанківських установах станом на початок 2024 року у порівнянні із початком 2023 року, загальна кількість рахунків, відкритих користувачами платіжних послуг станом на 01.01.2024 порівняно із 01.01.2023, частка користувачів, які обслуговують свої рахунки дистанційно.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку електронних платежів та платіжних систем в Україні. Розглянуто наступне: перелік важливих об’єктів платіжної інфраструктури в Україні, обсяг переказів з-за кордону до України у 2023 році, країни з яких найчастіше приходили гроші в Україну, найпопулярніші платіжні системи в 2023 році.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку платіжних систем в світі. Розглянуто наступне: споживчі витрати в Інтернеті порівняно з минулим роком у період з 1 листопада 2023 року по 31 грудня 2023 року, технології біометричного захисту, очікувана сума транзакцій, яку дозволить автентифікувати біометрія у 2025 році порівняно із 2020 роком, очікуваний обсяг глобальних біометричних платежів та користувачів до 2026 року, очікуваний дохіж на глобальному ринку біометричних карток у 2024 та 2029 роках, лідери біометричних технологій.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку e-commerce та глобальних трендах в онлайн-платежах. Розглянуто наступне: очікуваний дохід ринку e-commerce у 2023 році в Україні, структура способів оплати замовлень, доля електронних гаманців в оплатах, розрахунки платіжними картками в розрізі банків, глобальні тренди в онлайн-платежах.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку систем електронних платежів в Україні. Розглянуто наступне: учасники системи станом на 01.01.2024, кількість та сума операцій у 2023 році, середній обсяг операцій за один календарний день у 2023 році, середньоденний залишок коштів на рахунках учасників СЕП, структура платежів за кількістю та за сумою.

В матеріаліалі міститься аналітична інформація по ринку систем електронних платежів (СЕП) в Україні. Розглянуто наступне: загальна кількість та сума здійснених платежів через СЕП у 2023 році у порівнянні із 2022 роком, кількість платежів що банки здійснили за дорученням їх клієнтів від загальної кількості платежів через СЕП у 2023 році, середньодобова кількість оброблених платежів у СЕП упродовж 2023 року, частка платежів, які надіслали до системи банки України та їхні філії від загальної кількості платежів у 2023 році, структура платежів у системі, у 2023 році.

В матеріалі міститься інформація по ринку електронних платежів в Україні. Розглянуто наступне: впровадження інноваційної технології "Tap to Phone", кількість користувачів послугами, кількість транзакцій за 2023 рік, переваги безконтактних оплат, що необхідно для того, щоб користуватися технологією, попит українських споживачів на безконтактні оплати, як змінилися показники Tap to Phone з грудня 2021 по вересень 2023-го.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо ринку безготівкових оплат та операцій з картками в Україні у 3 кварталі 2023 року. Розглянуто таке: кількість та обсяг безготівкових операцій, скільки було безготівкових операцій у III кварталі 2023 року, загальний обсяг цих операцій у гривнях, частка безготівкових операцій, частка безготівкових операцій від загальної суми операцій з платіжними картками, розподіл безготівкових операцій за видами, структура безготівкових операцій за видами, середні суми угод, платіжна інфраструктура, активність платіжних карток, безконтактні та токенізовані картки, безконтактні операції, тренди та аналіз, операції з фізичним зчитуванням та безконтактні операції.

Матеріал містить аналітичну інформацію про декілька ключових платіжних систем в Україні, їх функціональні можливості та переваги для суб'єктів електронної комерції. Розглянуто наступне: перелік ключових питань, пов'язаних з вибором платіжної системи для електронної комерції в Україні в 2023 році, варіанти платіжних систем, вісім найпопулярніших платіжних систем, представлених в Україні, їх характеристики та особливості.

У цьому матеріалі подано аналітичну інформацію щодо ринку безготівкових розрахунків в Україні. Розглянуто таке: стійкість українських підприємців під час війни, актуальні потреби та тенденції в малому та середньому бізнесі, використання безготівкових технологій та цифрових платежів, плани на майбутнє та експорт, участь у відновленні та соціальна відповідальність, підтримка та розвиток фінтех-стартапів в Україні.

У цьому матеріалі представлено аналітичну інформацію щодо ринку безготівкових розрахунків в Україні за підсумками 3 кварталу 2023 року. Розглянуто наступне: тренди безготівкових розрахунків в Україні, статистичні дані щодо безготівкових розрахунків у ІІІ кварталі 2023 року, популярність безготівкових операцій серед українців, тренди у використанні платіжних карток, кількість та сума операцій з використанням платіжних карток, кількість безготівкових операцій у різних категоріях, середній чек і суми переказів, середня сума операції в торговельній мережі, переказу з картки на картку й оплати товарів в інтернеті, динаміка середнього чеку порівняно з попереднім періодом, динаміка емітованих платіжних карток та оплати товарів в інтернеті, динаміка середнього чека порівняно з попереднім періодом.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку зняття готівки за кордоном. Розглянуто таке: динаміка зняття готівки за кордоном з початку поточного року, динаміка зменшення, повернення мігрантів, кількість мігрантів за межами України, прогнози на кінець року, очікування зростання кількості мігрантів до кінця року через підвищені ризики атак на енергоінфраструктуру та опалювальний сезон за кордоном.

У даному матеріалі подано аналітичну інформацію щодо ринку витрат українців за кордоном. Розглянуто: вивчення географічної та цільової структури видатків українців за кордоном, зміни в обсягах зняття готівки, зменшення обсягів зняття готівки, включаючи пригальмовування "карткового туризму" з березня 2023 року, зміни в географічній структурі витрат, зниження обсягів готівкових витрат у Польщі, Словаччині, Румунії і зростання в Німеччині та Іспанії, динаміка витрат у літні місяці, зростання витрат у літні місяці пов'язане з пожвавленням сезонного відпочинку, особливо в країнах "морського туризму".

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку платіжних систем в Україні. Розглянуто таке: робота платіжних систем в Україні, платіжні системи, які користуються популярністю в країні, типи платіжних систем за класифікацією.

Зв'язатися з нами