В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку депозитів в Україні за січень 2024 року. Розглянуто наступне: приріст накопиченнь коштів фізичними особами за 2023 рік, обсяг коштів фізичних осіб у банках станом на поаток 2024 року, частка накопичення в національній валюті та інвалюті, частка строкових гривневих вкладів на початок 2024 року проти аналогічного періоду попереднього року, топ-10 банків за приростом коштів фізосіб у 2023 рік, ризики 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку депозитів в Україні за 2024 рік. Розглянуто наступне: облікова ставка НБУ станом на березень 2024 року, ставки за гривневими вкладами для фізосіб станом на березень 2024 року, прогнозована НБУ інфляція за 2024 рік, середня ставка за гривневими депозитами фізосіб до кінця березня 2024 року, динаміка дохідності гривневих депозитів терміном на 3, 6, 9 та 12 місяців в Україні з 1 січня по 27 березня 2024 року, дохідність гривневих депозитів для фізосіб у деяких банках, чи будуть процентні ставки знову зростати чи падати.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку депозитів в Україні станом на лютий 2024 року. Розглянуто наступне: загальний депозитний портфель по банківській системі, обсяг депозитного портфелю у національній валюті та доходність гривневих депозитів у лютому 2024 року у порівнянні із груднем 2023 та січнем 2023 року, обсяг валютного депозитного портфелю, середня депозитна ставка для долара у порівнянні із груднем 2023 та січнем 2023 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку депозитів в Україні станом на 1 лютого 2024 року. Розглянуто наступне: обсяг коштів фізичних осіб, що знаходились на зберіганні в банках України станом на 1 лютого 2024 року, обсяг термінових депозитів станом на 1 лютого 2024 року, ТОП-10 банків, де українці зберігають заощадження.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку депозитних послуг в Україні. Розглянуто наступне: умови (відсоткові ставки по депозитах, мінімальна сума для відкриття депозиту, термін депозиту) банківських депозитів у гривні та валюті на короткий (3 місяці) та довгий (12 місяців) строки у різних гравців ринку за лютий 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку депозитів в Україні. Розглянуто наступне: проценти по депозитам в середньому, індекс за депозитами фізосіб, облікова ставка, три традиційних групи поділу банків за рівнем депозитних ставок, річні ставки депозитів у різних банках, що буде із депозитами до кінця 2023 року, вільна ліквідність банків, поточні цілі НБУ.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо ринку депозитів в Україні за підсумками листопада 2023 року. Розглянуто таке: загальний обсяг вкладів населення в банках, динаміка вкладів населення протягом поточного року, структура вкладів населення, депозити юридичних осіб, процентні ставки за депозитами: інформація про зростання банківських вкладів до кінця року, огляд даних про зростання обсягу вкладів населення в українських банки, а також про зміни у процентних ставках за депозитами для фізичних та юридичних осіб.

У цьому матеріалі подано аналітичну інформацію щодо ринку депозитів в Україні на грудень 2023 року. Розглянуто таке: зміни депозитних ставок у банках України, труднощі пошуку вигідних умов за депозитами, банки з найбільшим відтоком вкладників, ставки за депозитами в різних банках, відтік клієнтів у банках у жовтні 2023 року, прибуткові банки з гривневими депозитами.

Матеріал містить аналітичну інформацію щодо ринку депозитів населення та корпоративного сектору в Україні у жовтні 2023 року. Розглянуто таке: загальний приріст валютних вкладів населення за жовтень, порівняння темпів зростання валютних та гривневих депозитів у жовтні, тенденції зростання гривневих депозитів у жовтні, динаміка вкладів корпоративного сектору у гривні та валюті, зниження валютних очікувань та скорочення ставок, середні ставки за новими вкладами у гривні у жовтні, стійкий приріст депозитів фізичних та юридичних осіб з початку війни, порівняння приросту депозитів у гривні та валюті з початку конфлікту, структура та динаміка вкладень, деталізація структури ввезених товарів за різними категоріями, визначення процентного співвідношення надходжень від митних платежів за різними категоріями товарів.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку депозитів в Україні. Розглянуто таке: можливість листування відсотків за депозитами у листопаді, очікувана середня дохідність вкладів у гривні на різні терміни вкладення у листопаді, основні характеристики сегменту гривневих депозитів у листопаді, фактори, що можуть призвести до зростання попиту на вклади на 3-6 місяців, банки, які планують переглядати ставки у листопаді, і чому вони не встигли це зробити у жовтні.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку депозитів в Україні за підсумками серпня 2023 року. Розглянуто: загальний обсяг депозитів, розміщених фізичними особами у банках у гривні та іноземній валюті у серпні, динаміка зростання депозитів населення з початку поточного року, зростання гривневих депозитів населення та обсяг валютних депозитів у гривневому еквіваленті у серпні, скорочення депозитів юридичних осіб у серпні, середні процентні ставки за депозитами у гривні та валюті для юридичних та фізичних осіб у серпні, динаміка зростання депозитів населення за попередні роки (2022, 2021, 2020).

У цьому огляді подано коментар учасника щодо ринку депозитів України до кінця 2023 року. Розглянуто таке: очікування та прогнози існують для депозитного ринку України до кінця 2023 року, ставки, які діятимуть на гривневі депозити з різними термінами розміщення, фактори, що впливають на привабливість гривневих депозитів для громадян, привабливість валютних депозитів і які зміни відбувалися на цьому ринку останні місяці, максимальні доходності депозитів у валюті, перспективи зміни ставок на депозити в майбутньому, і які фактори можуть вплинути на ці зміни.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку депозитів в Україні на серпень 2023 року. Розглянуто таке: фактори впливають на зниження ставок за депозитами в українських банках, зміни, що відбулися серед депозитних ставок у першому півріччі 2023 року, та які тенденції намічаються, можливі наслідки від зниження депозитних ставок для вкладників, вплив інфляції на привабливість гривневих депозитів в умовах зниження ставок, думки серед економістів щодо дій Національного банку України та прибутковості банківського сектора, заходи для стимулювання кредитування реальної економіки в умовах зміни ставок та військового конфлікту.

Цей матеріал представляє огляд прогнозу депозитного ринку в Україні до кінця 2023 року. У матеріалі розглядаються такі ключові моменти: найбільш популярні депозити, середні ставки на депозити строком від 3 до 6 місяців, ставки на депозити строком від 9 місяців до 1 року, поточна економічна ситуація в Україні, пік популярності валютних депозитів, прибутковість валютних депозитів, максимальна доходність на доларових депозитах, прогнози щодо підвищення ставок на майбутнє.

У даному матеріалі основні питання, подані для розгляду, включають: наскільки зросли вклади українців у банках у серпні, загальна сума вкладів фізичних осіб на 1 вересня, структура вкладів у національній та іноземній валюті, частка Фізичних осіб-підприємців (ФОП) у структурі вкладників, і яка сума їх вкладів, гарантії надає Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) для вкладів ФОП, гарантії поширюються на вклади фізичних осіб в умовах військового стану, обмеження, що застосовуються до гарантованого відшкодування вкладів після закінчення тримісячного строку від скасування або припинення дії військового стану .

Цей матеріал обговорює очікуване зниження ставок за депозитами в Україні та його наслідки для вкладників. Розглянуто: прогнози експерта з розвитку ринку, індекс середніх депозитних ставок UIRD у першому півріччі 2023 року, індекс на кінець серпня, стимулювання пільгового кредитування для стратегічних чи соціальних проектів.

Цей матеріал розглядає очікувані зміни у ставках за кредитами та депозитами у другому півріччі 2023 року в Україні. Розглянуто: важливість сильної банківської системи для економічної та політичної стабільності країни, особливо в умовах воєнних дій, три основні напрямки, в яких банки можуть розвивати свої продукти, гривневі депозитні програми з різними термінами розміщення, участь у державних програмах кредитування, таких як "5- 7-9" та іпотечні програми, кредитування, ключовий фактор для розвитку економіки України.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку депозитів в Україні. Розглянуто таке: поточний стан ринку банківських депозитів в Україні, види поданих депозитів, строки та ставки, вплив інфляції на прибутковість банківських депозитів, як оновлений прогноз інфляції впливає на рішення вкладників, які кроки робить НБУ, щоб регулювати ринок депозитів, прогнози щодо ставок депозитів, довгострокові та короткострокові депозити, зміна структури вкладів населення, стратегії банків, вплив довгострокових депозитних сертифікатів НБУ на ринок депозитів, очікування вкладників та їх реакція на оновлені прогнози НБУ.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку депозитів в Україні. Розглянуто таке: фактори, що впливають на ринок депозитів в Україні, вплив інфляції на ринок депозитів, конкуренція на ринку, ризики банківської системи, доходність банківських депозитів в Україні.

У цій статті описані умови депозитів для військовослужбовців у деяких українських банках та різницю між ними: характеристика програм у розрізі банків, річна ставка, мінімальна сума вкладу, порівняння програм (ставка річних, термін, мінімальна сума).

Зв'язатися з нами