В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку приватних грошових переказів в Україні за квітень 2024 року. Розглянуто наступне: обсяги приватних грошових переказів у квітні 2024 року порівняно із квітнем 2023 року, потік через неформальні та офіційні канали у квітні 2024 року порівняно із минулим роком, обсяги грошових переказів за січень — квітень 2024 року, чиста оплата праці та приватні трансферти за січень — квітень 2024 року, обсяг перерахованих коштів до України зі світу за 2023 рік.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку грошових переказів в Україні за 2024 рік. Розглянуто наступне: причини обмежень P2P-переказів у 2024 році, річні доходи фізосіб порівняно із обсягами P2P-переказів, на кого вплинуть нові обмеження від НБУ, обсяг сплачених податків гральним бізнесом за 2021-2023 рр.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку грошових переказів в Україні за перший квартал 2024 року. Розглянуто наступне: обсг приватних грошових переказів в Україну у першому кварталі 2024 року порівняно із 2023 роком, грошові перекази в Україну у березні 2024 року порівняно із 2023 роком, перекази із-за кордону у якості оплати праці у березні 2024 року порівняно із 2023 роком, обсяг переказів за каналами.

В матеріалі міститься аналітична інформація по діяльності платіжних систем "переказу коштів" в Україні за 2023 рік. Розглянуто наступне: кількість платіжних систем "переказу коштів" на території України у 2023 році, структура платіжних систем створених неризидентами України за країною-походження системи, обсяг внутрішньодержавних переказів, здійснених через платіжні системи "переказу коштів" за 2023 рік у порівнянні із 2021 роком, середня сума одного переказу в межах України, середня сума одного транскордонного переказу в Україну, загальна сума транскордонних переказів в Україну за 2023 рік порівняно із 2021 роком, структура транскордонних переказів за країною-походження, платіжні системи "переказу коштів" лідери за сумою переказів в Україну.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку грошових переказві в Україні. Розглянуто наступне: обсяг переказів з-за кордону до України у 2023 році у порівнянні із 2022 та 2021 роком, платіжні системи-лідери за сумою переказів в Україну, середня сума одного транскордонного переказу в Україну в 2023 році, країни, звідки найчастіше надходили кошти до України через платіжні системи, обмеження на переказ коштів, які діють в Україні.

У цьому огляді представлено аналітичну інформацію щодо ринку грошових переказів в Україні. Розглянуто наступне: кількість та обсяг переказів в Україну, розвиток платіжних послуг в Україні, міжнародні стандарти та їх вплив на платіжний ринок, плани розвитку СЕП, тенденції у транскордонних переказах: вплив війни на транскордонні перекази, спад у транскордонних переказах через неформальні канали.

В даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку грошових переказів в Україні. Розглянуто: обсяги приватних грошових переказів в Україну в 1 кварталі 2023 року, сума переказів у січні-квітні 2023 р., приріст до показника АППГ, тенденції валютних переказів в Україні, динаміка обсягів приватних грошових переказів в 1 кв. 2022/23 рр., використання коштів з карток українських банків (гривневих та валютних) за кордоном, обсяги приватних переказів до 2025 року, згідно з прогнозами.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку грошових переказів України. Розглянуто: огляд міжнародних банківських переказів, огляд найпопулярнішої системи переказів SWIFT, SEPA, огляд міжнародних систем грошових переказів, Western Union, MoneyGram, коментарі експертів ринку, RIA MoneyTransfer, електронні платіжні системи та сервіси, огляд PayPoo,  переказів у криптовалюті, порівняння систем щодо швидкості отримання коштів, зручності отримання, комісії з одержувача або відправника.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку системи електронних платежів в Україні. Розглянуто: тренди роботи СЕП в Україні, кількість здійснених початкових платежів у 2021 році, приріст за кількістю порівняно з 2020 роком, середня кількість оброблених платежів на день, структура платежів у системі у 2021 році.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку грошових переказів України за підсумками липня 2022 року. Розглянуто: динаміку обсягів приватних грошових переказів в Україні, динаміку приватних переказів, оплату праці, чисту оплату праці, приватні трансферти.

У публікації представлено статистику грошових переказів України за підсумками 1 кварталу 2022 року. Розглянуто: динаміка обсягів приватних грошових переказів в Україні, обсяги приватних грошових переказів в Україну за основними країнами, обсяги приватних грошових переказів в Україну офіційними каналами надходження.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку грошових переказів в Україну. Розглянуто: частка українців, працевлаштованих у Польщі, які пересилають кошти в Україну, структуру відповідей респондентів щодо розподілу зароблених коштів, кошти, переведені в Україну за 1 півріччя 2022 року, середня зарплата на робочих спеціальностях, короткі висновки.

У даному матеріалі представлено аналітичну інформацію щодо ринку переказу коштів мігрантами з Польщі в Україну за результатами 3-х кварталів 2021 року. Розглянуто: результати опитування працевлаштованих українців, частка респондентів, які надсилають кошти своїм родичам з Польщі в Україну, частка респондентів, які надсилають на батьківщину більше половини заробітку, частка респондентів, які надсилають на батьківщину менше половини заробітку, робітничих спеціальностях, які переважно займають українці.

В огляді представлено статистику грошових переказів України за підсумками 2021 року. Розглянуто: динаміка обсягів приватних грошових переказів в Україні, обсяги приватних грошових переказів в Україну за основними країнами, обсяги приватних грошових переказів в Україну офіційними каналами надходження.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку грошових переказів в Україну за підсумками 2021 року. Розглянуто: сума, перерахована в Україну трудовими мігрантами за підсумками 2021 року, топ-3 країни, з яких надходило більше переказів, обсяг переказів трудових мігрантів в Україну в 2021 році.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо ринку грошових переказів України. Розглянуто: обсяг грошових переказів в Україну на грудень 2019 – січень 2021 року, прогнози щодо обсягу переказів від трудових мігрантів до кінця 2021 року, країни, з яких надсилали гроші найчастіше у 2020 році.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо ринку грошових переказів України за підсумками 1 півріччя 2021 року. Розглянуто: стан та тенденції розвитку ринку грошових переказів України, динаміка загальних обсягів валютних переказів фізичних осіб з України та України за 2015 - 7 місяців 2021 року, обсяги переказів коштів фізичних осіб з України за кордон на підставі e-ліміту з 2019 по січень- липень 2021, короткі висновки.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку грошових переказів України за підсумками січня-лютого 2021 року. Розглянуто: обсяг приватних переказів в Україну з-за кордону за лютий 2021 року, приріст до АППГ, обсяг надходжень в Україну за 2 місяці з початку року, обсяг переказів неформальними каналами в Україну, обсяг переказів з використанням систем переказу коштів в Україні за підсумками 2020 року.

Звіт містить аналітичну інформацію щодо ринку грошових переказів з-за кордону до України за підсумками 2020 року. Розглянуто: динаміка грошових переказів з-за кордону в Україну з 2014-2020 рр., структура грошових переказів за видами у 1 півріччі 2019-2020 рр., загальна сума та динаміка грошових переказів з-за кордону в розрізі країн за 3 квартали 2020 р. .

Зв'язатися з нами