В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку інвестицій в Україні та світі за 2024 рік. Розглянуто наступне: скільки можна заробити на інвестиціях в ОВДП, землю та нерухомість в Україні, дохідність активів на світових ринках, який вигляд має ринок нерухомості на третій рік великої війни і скільки на ньому можна заробити, середні ціни на вторинному ринку нерухомості в різних містах України за однокімнатну квартиру, обсяги інвестицій в ОВДП за 2021-2023 рр., середньозважена ціна на сільгоспземлю у 2023‐му, кількість угод купівлі-продажу земельних ділянок за ІІІ квартал 2021 - І квартал 2024 рр., які переваги землі як інвестиції.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку інвестицій в нерухомість в Україні за 2024 рік. Розглянуто наступне: традиційні форми інвестицій в нерухомість та середня дохідність інвестицій до війни, вихідні дані для інвесторів в нерухомість в умовах повномасштабного вторгнення, фактори дохідності, на які варто звернути увагу інвестору, фактори ризиків.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку інвестицій в нерухомість в Україні за 2024 рік. Розглянуто наступне: частка інвестиційних угод на ринку житлової нерухомості Києва до 2022 року, кількість малих інвесторів в Україні у 2024 році, першопрохідці в залученні коштів дрібних інвесторів у нерухомість, середній стабільний показник операційної діяльності готелів в Україні, середня сума інвестиції, як зміниться інвестиційний ландшафт.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку інвестицій в Україні за 2024 рік. Розглянуто наступне: курс гривні до долара станом на травень 2024 року, роль НБУ на ринку валюти за жовтень 2023 - квітень 2024 рр., ретроспективна дохідність заощаджень за 1-12 місяців.

В матеріалі міститься аналітична інформація по найбільшим інвесторам в Україні за 2023 рік. Розглянуто наступне: ТОП-20 інвесторів на основі здійснених у 2021-2023, інвестиції CAPEX у 2022–2023 рр. найбільших інвесторів та співвідношення CAPEX / виторг у 2022–2023 рр.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку венчурної індустрії в Україні за березень 2024 року. Розглянуто наступне: вартість стартап-індустрії України станом на весну 2024 року, сукупна оцінка стартапів та обсяг залучених інвестицій в стартапи Центральної та Східної Європи за перший квартал 2024 року, оголошена сума залучених венчурних інвестицій в українські стартапи у січні–березні 2024-го, скільки інвестицій отримали українські стартапи за перший квартал 2024 року, хто найактивніше інвестує в українські стартапи, нові джерела капіталу для українських стартапів за перший квартал 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку інвестицій в Україні за 2024 рік. Розглянуто наступне: дохідність річних ОВДП у гривні на початку 2024 року у порівнянні із 2023 роком, ставки за доларовими ОВДП на початку 2024 року у порівнянні із 2023 роком, загальний портфель військових облігацій у власності фізичних та юридичних осіб на 1 січня 2024 року порівняно із 1 січнем 2023 року, середні ставки за гривневими вкладами строком 6 та 12 місяців на березень 2024 року, споживча інфляція в Україні в річному вимірі у лютому 2024 року, середня річна дохідність депозитів станом на березень 2024 року, депозити фізосіб в українських банках у січні 2024 року у порівнянні з січнем 2023 року, середня дохідність акцій та нерухомості, середня місячна вартість оренди однокімнатної квартири в Києві, вартість золота, курс біткоїну за березень 2024 року, купівля-продаж валюти в Україні в лютому 2024 року у порівнянні із лютим 2023 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку інвестицій в Україні. Розглянуто наступне: загальна сума грошових вливань у стартапи протягом 2023 року порівняно з 2022 роком, кількість стартапів в Україні, що перебувають на етапі фандрейзингу, середній обсяг фінансування одного стартапу в Україні в 2024 році порівняно із 2022 роком, частка стартапів в Україні, які бачать високий потенціал зростання у майбутньому, галузі, що найбільше цікавлять фінансових донорів.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку інвестицій в Карпатах. Розглянуто наступне: зростання ринку інвестиції в гірські проєкти за 2022-2023 роки, середньорічна завантаженість нових апарт-проєктів, розвиток ринку апарт-готелів в різних містечках та селещах Західної України та головні інвестори за проєктами, середня ціна готового квадратного метра в апартелі та котловані у центрі Буковеля станом на лютий 2024 року, основні стратегії при інвестуванні в нерухомість, річна дохідність вкладень в апартаменти у центрі Буковелю, середня вартість квадратного метру у діючих комплексах, ціни на апартаменти навторинному ринку, ціни на елітні комплекси у котеджних містечках у Карпатах, кількість оголошеннь про оренду житла у Яремче, Славському, Микуличині станом на грудень 2023.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку бізнес-капіталу в Україні. Розглянуто наступне: частка дефіциту капіталу та фінансування бізнесу серед проблем функціонування бізнесу, суттєві проблеми бізнесу в Україні в 2024 році, загальна оцінка фінансових збитків бізнесу в Україні за час війни, структура фінансових збитків бізнесів в Україні, частка підприємців, що не мають фінансових резервів або ї кількість вистачить лише до 3 місяців діяльності, середньозважений показник потреб бізнесу у додатковому фінансуванні, обсяги потреб бізнесу у додатковому фінансуванні в секторальному розрізі, частка бізнесу, що не планує освоювати інвестиції або інвестувати в нові для себе сфери діяльності, найважливіша задача економічного блоку влади в контексті стимулювання інвестицій.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку прямих іноземних інвестицій в економіку України у 2023 році. Розглянуто наступне: накопичені обсяги ПІІ станом на кінець 2023 року, динаміка прямих інвестицій в Україну за 2015-2023 рр., динаміка обсягів інструментів участі в капіталі та боргових інструментів за 2015-2023 рр., динаміка вимог до прямих іноземних інвесторів за 2015-2023 рр., обсяг дебітоторської та кредиторської заборгованості за 2015-2023 рр., динамміка зобов'язань перед прямими іноземними інвесторами та сестринськими підприємствамиза 2015-2023 рр., кількість кінцевих контролюючих материнських компаній-нерезидентів.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку інвестицій в Україні за 2023 рік. Розглянуто наступне: міжнародні інвестиції в Україну за 2023 рік порівняно із 2022 роком, кількість глобальних компаній, які інвестували в Україну протягом повномасштабного вторгнення, сектори з найбільшими міжнародними інвестиціями, обсяг інвестицій окремих міжнародних компаній в Україну.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку державно-приватних партнерств. Розглянуто наступне: чим державно-приватне партнерство (ДПП) може зацікавити приватного партнера, вартість залучених коштів проєктами ДПП в ЄС за 2022 рік, які сфери економіки є перспективними для державно-приватного партнерства в Україні, приблизна вартість відновлення та реконструкції України.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку стартапів в Україні. Розглянуто наступне: ділова активність до початку повномасштабної війни, стадія розвитку стартапів, частка стартапів, що перемістили свою діяльність частково або повністю за кордон, частка стартапів, яка зазначила, що у релокації наразі немає потреби, причини для переміщення бізнесів, ключові ринки для стартапів, топ-10 найбільших ризиків для українських стартапів під час війни, з якими труднощами та обмеженнями найчастіше стикаються українські стартапи, стратегія, запланована на 2024 рік: стартапи vs бізнес.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку інвестицій в Україні. Розглянуто наступне: темп інфляції в Україні за 2023 рік, ставки за річними вкладами у гривні на початку 2023-ого в середньому та після сплати податків, середня дохідність гривневих депозитів станом на 1 січня 2024 року, вплив циклу зниження облікової ставки на вкладення, дохідність держоблігацій в 2023 році, дохідність річних ОВДП у гривні на початку 2024 року, прогноз на 2024 по дохідності гривневих та валютних ОВДП, інвестицій в нерухомість, землю та золото, ефективність інвестицій в доларові депозити, ефективність інвестицій у валютних ОВДП, кількість угод на ринку нерухомості в 2023 році, темпи продажів у найбільш успішних житлових комплексах столиці, динаміка цін на ринку землі в 2023 році у порівнянні із 2022 роком, вартість золота у 2023 році, як у 2023 році змінювалися ключові фондові індекси США, прогноз на 2024 рік по фондовому ринку, інвестиції в криптовалюту в 2023 році та прогноз на 2024 рік.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку стартапів в Україні. Розгялнуто наступне: кількість проєктів defence-tech з квітня 2023 року, частка стартапів з виробництва дронів на ринку станом на грудень 2023 року, загальна кількість розробок, частка розробок в категорії "Безпілотні літальні апарати", "Роботизовані та дистанційно керовані системи", "Системи автоматизованого управління, зв'язку та захисту інформації", "Системи захисту та безпеки військ", проблеми держзамовлень та роль держави в розвитку оборонних стартапів, кількість стартапів в галузі "Системи РЕБ, протидії технічному та інформаційному впливу", "Технічні засоби розвідки", "Системи та засоби ураження" та інші, як держава фінансує Defence-розробки.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку інвестицій в Україні. Розглянуто наступне: основні закордонні інвестори, фінансова підтримка України з боку міжнародних партнерів, очікування фінансової допомоги від партнерів в 2024 році, реінвестиції попри війну, основні закордонні інвестори в корпоративному сегменті, корпорації, що оголосили про наміри реінвестувати кошти в Україну, інтерес до інвестування в Україну міжнародних партнерів,інвестиції українського бізнесу в Україні.

В матеріалі міститься інформація по ринку стартапів та інвестицій в Україні. Розглянуто наступне: рівень успіху стартапів, цінність стартап-екосистем та їхнє майбутнє в Україні, основні принципи роботи Українського фонду стартапів, стан технологічної екосистеми.

В материале освещены различные аспекты финансового состояния и инвестиционного климата в Украине в 2023 году. Рассмотрено следующее: инвестиции, принесшие прибыль в 2023 году, инфляция в Украине, средняя годовая инфляция в Украине, криптовалюты в Украине Инвестиционный инструмент.

У матеріалі подано аналітичну інформацію щодо ринку пайових інвестицій у нерухомість в Україні, впровадження моделі REIT та її відмінності від західних практик. Розглянуто: як REIT працюють у розвинених західних країнах, особливо у США та країнах Західної Європи, пайові інвестиції в нерухомість в Україні, попит на пасивний дохід в Україні попри воєнні події, проблема доступності традиційних методів отримання пасивного доходу через нерухомість через обмеженість інвестиційних інструментів, популярність пайових інвестицій у комерційну нерухомість в Україні, робота інвестиційних фондів REIT в Україні, які компанії в Україні пропонують інвестування у нерухомість за схемою REIT, особливості впровадження моделі REIT в Україні.

Зв'язатися з нами