В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку кредитних послуг в Україні за І квартал 2024 року. Розглянуто наступне: частка кредитів за програмою "Доступні кредити 5-7-9%" станом на кінець І кварталу 2024 року, частка приватних та державних банків в кредитуванні новим клієнтам поза програмою "Доступні кредити 5-7-9%", середньозважена ставка за кредитами бізнесу, цілі та засоби їх досягнення "Стратегії з розвитку кредитування".

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку платіжної інфраструктури в Україні за 1 квартал 2024 року. Розглянуто наступне: кількість та сума операцій з використанням платіжних карток в Україні та за її межами у I кварталі 2024 року, частка безготівкових операцій у І кварталі 2024 році в загальній сумі операцій із платіжними картками, розподіл безготівкових операцій за їхніми видами, середня сума однієї операції за видами операцій, кількість активних pos-терміналів у торговельній та сервісній мережах у березні порівняно з січнем, кількість пунктів продажу та надання послуг, які приймають платіжні картки, кількість банкоматів, загальна кількість емітованих платіжних карток в Україні за підсумками березня 2024 року порівняно з січнем, кількість платіжних карток, з якими щомісяця здійснювалися видаткові операції, кількість токенізованих платіжних карток.

В матеріалі міститься аналітична інформація по рикну електронних платежів в Україні за травень 2024 року. Розглянуто наступне: місячний обсяг білих операцій у торгівлі за січень-травень 2024 року, кількість виданих чеків у травні 2024 року, обсяг операцій, облікованих через РРО та кількість чеків у травні 2024, динаміка кількості розрахункових документів та сум розрахункових операцій за січень-травень 2024 року, середньоденна кількість чеків, сума виторгів за січень-травень 2024 року, кількість зареєстрованих РРО/ПРРО за січень-травень 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку небанківських фінансових послуг в Україні за травень 2024 року. Розглянуто наступне: кількість учасників небанківського фінансового ринку у травні 2024 року порівняно із квітнем 2024 року, кількість примусово виключених учасників ринку, кількість фінансових компаній, страховиків non-life, life-страховиків, страховиків зі спеціальним статусом, ломбардів, кредитних спілок, лізингових компаній, страхових брокерів та колекторських компаній станом на 30 травня 2024 року, кількість визнаних банківських та небанківських груп на ринку, кількість діючих платіжних систем, створених резидентами, ураховуючи державні та міжнародних платіжних систем, створених нерезидентами, платіжних установ та фінансових установ, комерційних агентів та технологічних операторів платіжних послуг станом на 30 квітня 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку приватних грошових переказів в Україні за квітень 2024 року. Розглянуто наступне: обсяги приватних грошових переказів у квітні 2024 року порівняно із квітнем 2023 року, потік через неформальні та офіційні канали у квітні 2024 року порівняно із минулим роком, обсяги грошових переказів за січень — квітень 2024 року, чиста оплата праці та приватні трансферти за січень — квітень 2024 року, обсяг перерахованих коштів до України зі світу за 2023 рік.

В матеріалі міститься маркетингова інформація по ринку криптовалюти в Україні за 2024 рік. Розглянуто наступне: якими активами володіють українці, причини чому українці користуються криптовалютою, основна причина не користуватися криптовалютою серед українців, що українці думають про криптовалюту.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку ОВДП в Україні за травень 2024 року. Розглянуто наступне: обсяг залученого фінансування від розміщення ОВДП на аукціонах упродовж п’яти місяців 2024 року, роловер вкладень у ОВДП за січень – травень 2024 року, загальний обсяг залучених коштів від розміщення ОВДП з початку повномасштабної війни до 31 травня 2024 року, причини активізації внутрішнього боргового ринку, максимальна дохідність ОВДП, що розміщувались на аукціонах у травня 2024 року, портфель військових облігацій у власності громадян та бізнесу України станом на 1 червня 2024 року, загальний портфель військових облігацій у власності фізичних та юридичних осіб на 3 червня 2024 року порівняно із 1 червнем 2023 року, обсяг військових облігацій внутрішньої державної позики у власності нерезидентів станом на 3 червня 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку стейблкоїнів за 2024 рік. Розглянуто наступне: як з’явився ринок золотих стейблкоїнів, чи всі золоті стейблкоїни забезпечені фізичним золотом, від яких факторів залежить курс золотих токенів, які потенційні ризики існують для золотих монет, як змінювався курс золотих стейблкоїнів у 2023-2024 роках, як можна придбати золоті стейблкоїни, чи можна обміняти стейблкоїни на реальне золото, як правильно купувати золоті монети для власного інвестпортфелю.

В матеріалі міститься аналітична інформація по валютному ринку в Україні за травень 2024 року. Розглянуто наступне: сальдо інтервенцій центробанку за підсумками травня 2024 року, обсяги інтервенцій НБУ у березні та квітні 2024 року, сальдо інтервенцій НБУ у 2022-2024 роках та ключові події для валютного ринку, офіційний курс долара за березень-травень 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку інвестицій в нерухомість в Україні за 2024 рік. Розглянуто наступне: традиційні форми інвестицій в нерухомість та середня дохідність інвестицій до війни, вихідні дані для інвесторів в нерухомість в умовах повномасштабного вторгнення, фактори дохідності, на які варто звернути увагу інвестору, фактори ризиків.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку інвестицій в нерухомість в Україні за 2024 рік. Розглянуто наступне: частка інвестиційних угод на ринку житлової нерухомості Києва до 2022 року, кількість малих інвесторів в Україні у 2024 році, першопрохідці в залученні коштів дрібних інвесторів у нерухомість, середній стабільний показник операційної діяльності готелів в Україні, середня сума інвестиції, як зміниться інвестиційний ландшафт.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку інвестицій в Україні за 2024 рік. Розглянуто наступне: курс гривні до долара станом на травень 2024 року, роль НБУ на ринку валюти за жовтень 2023 - квітень 2024 рр., ретроспективна дохідність заощаджень за 1-12 місяців.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку валюти в Україні за травень 2024 року. Розглянуто наступне: валютний курс у фінальний тиждень травня 2024 року, попит на валюту з боку населення відносно пропозиції валюти на ринку, середньоденна купівля та продаж валюти на міжбанку у травні 2024 рік, результати валютних інтервенцій НБУ за 29.04-24.05.24, джерела фінансування загального фонду державного бюджету, очікуваний обсяг відтоку валюти за 2024 рік.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку фармінгу у світі за 2024 рік. Розглянуто наступне: що таке фармінг криптовалют очима інвесторів, чи має сенс отримувати дохід за допомогою фармінгу, які ризики несе фармінг для роздрібних інвесторів, як обирати пули для інвестицій у фармінг, чому кожен фармінг може принести різний дохід інвестору, чи варто одразу продавати нові монети після фармінгу, яку інвестиційну стратегію краще обирати після фармінгу, на які нюанси варто звернути увагу, коли інвестуєш у фармінг.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку грошових переказів в Україні за 2024 рік. Розглянуто наступне: причини обмежень P2P-переказів у 2024 році, річні доходи фізосіб порівняно із обсягами P2P-переказів, на кого вплинуть нові обмеження від НБУ, обсяг сплачених податків гральним бізнесом за 2021-2023 рр.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку вкладів у банках України станом на 1 травня 2024 року. Розглянуто наступне: загальна сума вкладів фізичних осіб та фізичних осіб-підприємців в українських банках станом на 1 травня 2024 року порівняно із попереднім місяцем, обсяг депозитів у національній та іноземній валюті від загалної суми вкладів, частка вкладів фізичних осіб-підприємців від загального обсягу.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку кредитів на житло в Україні за травень 2024 року. Розглянуто наступне: кількість і сума виданих кредитів за програмою «єОселя», кількість і сума кредитів, виданих банками за програмою «єОселя», особливості програми, частка первинного ринку за весь час роботи програми.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку кредитування в Україні за 2024 рік. Розглянуто наступне: кількість та сума виданих кредитів за програмою «Доступні кредити 5-7-9%, топ-10 банків у розрізі укладених кредитних договорів, розподіл укладених кредитних договорів у розрізі цілей кредитування станом на 20 травня 2024 року, державна підтримка ММСП за 2020-2024 рр.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку ОВДП в Україні станом на 20 травня 2024 року. Розглянуто наступне: обсяг ОВДП в обігу станом на 20 травня 2024 року, розподіл інвесторів в ОВДП станом на 20 травня 2024 року, обсяг вкладень фізичних та яридичних осіб за 2016-2024 рр., ліквідність ОВДП на вторинному ринку помітно зросла.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку криптовалюти у світі за 2024 рік. Розглянуто наступне: вартість BTC за 2016-2024 рр., обсяг торгів криптовалютними ф’ючерсами на біржах за 2019-2024 рр., обсяги купівлі стейблкоїнів у фіатних валютах в різних країнах за квітень 2023 - березень 2024 рр., обсяги купівлі стейблкоїнів як частку ВВП країн, загальна заблокована вартість на децентралізованих біржах за 2021-2023 рр.,обсяг казначейських облігацій США токенізованих в публічних блокчейнах станом на 26 березня 2024 року, інституційне прийняття криптовалют, публічні компанії, що мають Bitcoin на балансі, обсяг торгів спотовими біткоїн-ETF у квітні 2024 року, інвестиції в криптостартапи 2022-2024 та середній розмір угоди.

Зв'язатися з нами