У рейтингу представлено перелік топ-200 загальноосвітніх шкіл України за результатами ЗНО 2018 року, а саме: назва навчального закладу, регіон цього закладу, місце у рейтингу, рейтинговий бал, бал ЗНО, кількість учнів/тестів, складання тесту, результати у 2017 році.

Цей огляд містить рейтинг обласних центрів за результатами ЗНО в Україні 2018 р., включаючи результати за балами ЗНО, кількістю учнів з областей, тестів та питомою вагою здачі по обласних школах за звітний період.

В даному матеріалі представлений рейтинг областей за результатами ЗНО в Україні 2018 р., включаючи результати за балами ЗНО, кількістю учнів з областей, тестів та питомою вагою здачі по обласних школах.

У звіті представлено рейтинг шкіл Києва у 2018 р. за рейтинговим балом, включаючи результати розрахунків (балам ЗНО 2018 року по столиці), учнів/тестів, складу міста поточного року.

Огляд містить рейтинг шкіл Львова у 2018 р. за рейтинговим балом, включаючи результати розрахунків (балам ЗНО 2018 року по Львову), учнів/тестів, складу міста поточного року.

В даному огляді наведено аналітичні відомості з ринку шкіл Харкова за результатами ЗНО 2018 року, включаючи рейтингові бали, бали за результатами ЗНО, учні/тести, рівень складання іспитів.

У цій публікації представлені аналітичні відомості щодо ринку шкіл Одеси за результатами ЗНО 2018 року, включаючи рейтингові бали, бали за результатами ЗНО, учні/тести, рівень складання іспитів.

Матеріал містить рейтинг шкіл Чернігова у 2018 р. за рейтинговим балом, включаючи результати розрахунків (балам ЗНО 2018 року з Чернігова), учнів/тестів, складу міста поточного року.

Огляд містить рейтинг шкіл міста Чернівці у 2018 р. за рейтинговим балом, включаючи результати розрахунків (балам ЗНО 2018 року з Чернівців), учнів/тестів, складу міста поточного року.

У матеріалі представлений рейтинг шкіл міста Черкаси у 2018 р. за рейтинговим балом, включаючи результати розрахунків (балам ЗНО 2018 року з Черкас), учнів/тестів, складу міста поточного року.

У публікації представлений рейтинг шкіл Хмельницького у 2018 р. за рейтинговим балом, включаючи результати розрахунків (балам ЗНО 2018 року з Хмельницького), учнів/тестів, складу міста поточного року.

У матеріалі представлений рейтинг шкіл Херсона у 2018 р. за рейтинговим балом, включаючи результати розрахунків (балам ЗНО 2018 року по Херсону), учнів/тестів, складу міста поточного року.

Огляд містить рейтинг шкіл Тернополя у 2018 р. за рейтинговим балом, включаючи результати розрахунків (балам ЗНО 2018 року по місту Тернопіль), учнів/тестів, складу міста поточного року.

Огляд містить рейтинг шкіл міста Суми у 2018 р. за рейтинговим балом, включаючи результати розрахунків (балам ЗНО 2018 року з Сум), учнів/тестів, складу міста поточного року.

Звіт містить рейтинг шкіл Рівного у 2018 р. за рейтинговим балом, включаючи результати розрахунків (балам ЗНО 2018 року у місті Рівному), кількість учнів/тестів, складу міста поточного року.

Матеріал містить рейтинг шкіл Полтави у 2018 р. за рейтинговим балом, включаючи результати розрахунків (балам ЗНО 2018 року по Полтаві), учнів/тестів, складу міста поточного року.

Огляд містить рейтинг шкіл Миколаєва у 2018 р. за рейтинговим балом, включаючи результати розрахунків (балам ЗНО 2018 року з Миколаєва), учнів/тестів, складу міста поточного року.

У публікації представлено рейтинг шкіл Кропивницького у 2018 р. за рейтинговим балом, включаючи результати розрахунків (балам ЗНО 2018 року з Кропивницького), учнів/тестів, складу міста поточного року.

Матеріал містить рейтинг шкіл Івано-Франківська у 2018 р. за рейтинговим балом, включаючи результати розрахунків (балам ЗНО 2018 року з Івано-Франківська), учнів/тестів, складу міста поточного року.

Огляд містить рейтинг шкіл Запоріжжя у 2018 р. за рейтинговим балом, включаючи результати розрахунків (балам ЗНО 2018 року по Запоріжжю), учнів/тестів, складу міста поточного року.

Зв'язатися з нами