В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку франчайзі в Україні за 2024 рік. Розглянуто наступне: кількість компаній в Україні, що декларують себе франчайзерами, 46 франшиз у сферах вендингу, медицини, послуг, ритейлу та HoReCa за сумами інвестицій.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку франчайзингу в Україні. Розглянуто наступне: частка франчайзерів у сфері харчуванні, які закрили від 5% до 23%, від 29% до 61% партнерських закладів за весь час діяльності, кількість франчайзерів, що релокували партнерські заклади, вплив вибору локації на успіх франчайзі, зовнішні фактори впливу, які можуть вплинути на закриття закладів.

Стаття обговорює актуальні питання розвитку ресторанних бізнесів, особливо франчайзингу, в Україні за умов воєнних дій та економічних викликів. Розглянуто таке: розвиток та діяльність міжнародного ресторанного бренду в Україні, зокрема одного з представників франчайзі в Україні, кількість та розподіл ресторанів по Україні, а також про партнерів, які займаються розвитком мережі в країні, питання про те, які виклики зіткнулися перед собою франчайзі. оператори в Україні в умовах воєнних дій, і як вони прийняли рішення про відновлення роботи ресторанів після початку війни, питання логістики та організації роботи з персоналом в умовах військового конфлікту.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку франчайзингу в Україні. Розглянуто наступне: тренди ринку франчайзингу, результати діяльності компанії, трансформація українського франчайзингу, простота продажу та продукту, перспективи розвитку ринку франчайзингу.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку франчайзингу в Україні. Розглянуто таке: стан та тенденції українського ринку франчайзингу, коментар учасника ринку, кількість працюючих франшиз в Україні, короткі висновки експертів.

У даному звіті представлено аналітичну інформацію щодо ринку франчайзингу в Україні в 2021-2022 роках. Розглянуто наступне: стан та тенденції ринку франчайзингу в Україні, динаміка кількості франчайзерів в Україні 2010-2021 рр., кількість власних та франчайзингових об'єктів у фрайчазингових компаніях 2018-2021 рр., кількість об'єктів по галузях, походження франчайзингу бізнес-формати франшиз, зміна франчайзингу у воєнний час, поточний стан, основні проблеми, що виникли у воєнний час; зафіксувати тенденції трансформації українського франчайзингу.

У публікації представлена аналітична інформація щодо ринку франчайзингових послуг в Україні. Розглянуто: стан та тенденції розвитку українського франчайзингу під час війни, основні зміни в сфері франчайзингу в Україні з приходом війни та перспективи розвитку франчайзингу за кордоном.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку франшиз в Україні у 2021 році. Розглянуто: стан та тенденції українського ринку франчайзингу, особливості ринку, кон'юктура, топ франшиз за середньою вартістю (за групами цін).

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку франчайзингу в Україні в 2021 році. Розглянуто: кількість франшиз, що діють в Україні у 2021 році, переваги франчайзингу, топ-5 лідируючих напрямків за кількістю франшиз, середній розмір інвестицій за ними, терміни окупності проектів, переваги франчайзингу у 2021 році, ризики інвестицій у франчайзин.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку франчайзингу в Україні за підсумками 2021 року та на 2022 рік. Розглянуто: рейтинг - ТОП франшизи в Україні, найпопулярніші франшизи в Україні, франшизи вартістю більше $50 000, франшизи вартістю $20 0000-$50 000, франшизи вартістю до $20 0000.

В огляді представлено аналітичну інформацію щодо ринку франчайзингових послуг в Україні за підсумками 2021 року. Розглянуто: каталог та рейтинг франшиз, найпопулярніші франшизи в Україні, найкращі франшизи України в 2022 році.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку франчайзингових послуг в Україні. Розглянуто: інвестиції у франчайзинг, розмір середніх, мінімальних, максимальних початкових інвестицій у топ-5 галузях серед українських франшиз, види необхідних платежів, середній розмір паушального внеску у топ-5 галузях серед українських франшиз, індикатор ділової впевненості підприємців у роздрібній торгівлі у 2019-1 кв. 2021 р.

У звіті подано аналітичну інформацію щодо ринку франчайзингу в Україні. Розглянуто: аналіз ринку франчайзингу України, найкращі франчайзі, період падіння фейкових франшиз та перспективні напрямки розвитку в найближчі роки, динаміка кількості франчайзерів в Україні з 2009-2020 рр., кількість власних та франчайзингових об'єктів у франчайзингових компаніях-2017. особливості бізнесу в Україні; кількість власних/франчайзингових об'єктів в Україні за галузями з 2017-2020 рр.;

Огляд містить інформацію щодо ринку франчайзингу в Україні. Розглянуто: вартість франшизи, плюси та мінуси роботи франшизи, приклади співпраці з франшизи в Україні, їх вигода, питання франчайзеру.

В огляді представлені аналітичні відомості щодо ринку франчайзингу України. Розглянуто: стан та тенденції ринку франчайзингу в період пандемії, імпортозаміщення франчайзингових послуг, поради експерта щодо ведення франчайзингового бізнесу у період карантину.

У публікації представлені аналітичні відомості щодо ринку франшиз в Україні. Розглянуто: структуру франшиз в Україні за типами (товарний, сервісний, бізнес-формат, виробничий), аналіз франшиз за інвестиціями, кількість компаній, що працюють за франшизою за категоріями бізнесу.

Зв'язатися з нами