В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку вищої освіти в Україні за 2024 рік. Розглянуто наступне: середня вартість року навчання на спеціальності «Право», «Комп’ютерні науки», «Психологія», «Філологія», «Менеджмент», «Інженерія програмного забезпечення», «Маркетинг», «Середня освіта», «Кібербезпека та захист інформації» та «Економіка» в найбажаніших ЗВО для вступників 2024 року, середня вартість здобуття освіти бакалавра за найбільш популярними спеціальностями в університетах у 2024 році.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку вищої освіти в Україні за 2024 рік. Розглянуто наступне: динаміка вартості вищої освіти за 2019-2023 рр., вартість навчання за контрактом за спеціальністю «Інженерія програмного забезпечення» та «Право» для здобувачів диплому бакалавра станом на 2024 рік в деяких ЗВО України, як змінилися умови надання відстрочки від мобілізації для студентів у 2024 році, послідовність рівнів освіти відповідно до закону Про освіту.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку EdTech в Україні за 2024 рік. Розглянуто наступне: у чому особливості українського ринку EdTech, яка роль держави в розвитку EdTech в Україні, чому EdTech-бізнес має перспективи в Україні, які тренди розвитку EdTech-галузі.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку освітніх послуг в Україні за 2022 рік. Розглянуто наступне: Динаміка обсягу реалізованих послуг населенню у 4 кварталі 2020-2021 рр., темпи зростання (зниження) реалізованих освітніх послуг населенню у у 4 кварталі 2020-2022 рр., частка видів освітніх послуг, наданих населенню, в загальному обсязі реалізованих послуг підприємствами сфери послуг у 4 кварталі 2020-2022 рр.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку вищої освіти в Україні за 2024 рік. Розглянуто наступне: динаміка кількості випускників в українських школах за 2000-2038 рр., кількість функціонуючих державних ЗВО станом на квітень 2024 року, середня кількість студентів в одному університеті, критерії, від яких буде залежати рішення щодо зміни кількості ЗВО, в яких містах є ризик скорочення університетів, середні розміри суми грантів.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку допоміжної діяльності у сфері освіти в Україні за 1 квартал 2024 року. Розглянуто наступне: топ-25 закладів, які пропонують допоміжну діяльність у сфері освіти в Україні за доходами за перший квартал 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку закладів освіти в Україні за 1 квартал 2024 року. Розглянуто наступне: топ-25 закладів, які пропонують курси з корекції, надають курси з підвищення професійної кваліфікації, спеціалізуються на навчанні мовам і навичкам спілкування, комп'ютерній грамоті чи релігійному навчанні в Україні за доходами за перший квартал 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку шкіл підготовки водіїв транспортних засобів в Україні за 1 квартал 2024 року. Розглянуто наступне: топ-25 закладів підготовки водіїв транспортних засобів в Україні за доходами за перший квартал 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку освіти у сфері культури в Україні за 1 квартал 2024 року. Розглянуто наступне: топ-25 закладів освіти у сфері культури в Україні за доходами за перший квартал 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку освіти у сфері спорту та відпочинку в Україні за 1 квартал 2024 року. Розглянуто наступне: топ-25 закладів освіти у сфері спорту та відпочинку в Україні за доходами за перший квартал 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку вищої освіти в Україні за 1 квартал 2024 року. Розглянуто наступне: топ-25 закладів вищої освіти в Україні за доходами за перший квартал 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку фахової передвищої освіти в Україні за 1 квартал 2024 року. Розглянуто наступне: топ-25 закладів фахової передвищої освіти в Україні за доходами за перший квартал 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку професійно-технічної освіти в Україні за 1 квартал 2024 року. Розглянуто наступне: топ-25 закладів професійно-технічної освіти в Україні за доходами за перший квартал 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку загальної середньої освіти в Україні за 1 квартал 2024 року. Розглянуто наступне: топ-25 закладів загальної середньої освіти в Україні за доходами за перший квартал 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку початкової освіти в Україні за 1 квартал 2024 року. Розглянуто наступне: топ-25 закладів початкової освіти в Україні за доходами за перший квартал 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку дошкільної освіти в Україні за 1 квартал 2024 року. Розглянуто наступне: топ-25 закладів дошкільної освіти в Україні за доходами за перший квартал 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку позашкільної освіти в Україні за 2023 рік. Розглянуто наступне: частка підлідків, яка має хобі, якій подобається відвідувати додаткові позашкільні заняття, які пов’язують свої хобі та уподобання з самореалізацією, які вважають, що самореалізація це – перетворити улюблену справу, хобі на професію та заробляти цим або вважають, що це розвиток своїх здібностей та можливостей, де можна здобувати позашкільну освіту в Україні, процес утворення та фінансування закладів позашкільної освіти в Україні, кількість закладів позашкільної освіти у сфері освіти за 2019/2020 - 2022/2023 н.р., кількість вихованців та охоплення дітей шкільного віку за 2019/2020 - 2022/2023 н.р., кількість гуртків та педагогічних працівників за 2019/2020 - 2022/2023 н.р., проблеми позашкільної освіти в Україні, динаміка кількості гуртків у 2019-2023 рр., кількість вихованців у закладах позашкільної освіти у 2019-2023 рр., пропозиції змін у сфері позашкільної освіти.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку освітніх послуг в Україні. Розглянуто наступне: розподіл респондентів за віком та родом занять, розподіл респондентів за намірами покинути школу та планами на майбутнє, спеціальності на які планують вступати респонденти в розрізі вікових груп, спеціальності, на які хочуть вступати або вже навчаються респонденти в розрізі статі, найбільш важливі фактори при виборі місця навчання.

В матеріалі міститься аналітична інформація по освітньому ринку в Україні. Розглянуто наступне: розподіл респондентів за статусом та планами на здобуття вищої освіти, розподіл респондентів за потенційними спеціальностями, кількість осіб, прийнятих на навчання на здобуття ступеня бакалавра за спеціальністю «Культура і мистецтво» за 2022 рік, розподіл респондентів-студентів за спеціальностями, розподіл респондентів-учнів/учениць за факторами, якими вони керуються при виборі місця навчання, розподіл респондентів за планами щодо виїзду за кордон (не враховуючи туристичних поїздок), розподіл респондентів за бажаними регіонами виїзду та володінням мовами.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку навчальних послуг в Україні. Розглянуто наступне: кількість айтівців в Україні в 2023-му, середній вік української школи, кількість студентів технічних та нетехнічних професій в IT випущених за останні 20 років, кількість претендентів на ІТ-вакансії в Україні на січень 2024 року, перелік платних та безоплатних ІТ-шкіл, кількість працевлаштованих студентів з різних шкіл, середній показник NPS різних шкіл, кількість курсів в різних школах, вартість курсів в школах, зарплати технічних та нетехнічних спеціальностей в ІТ-галузі, найпопулярніші спеціальності в ІТ за кількістю найму в 2023 році.

Зв'язатися з нами