У цьому матеріалі представлено аналітичну інформацію щодо розвитку українського IT-аутсорсингу у 2023 році. Розглянуто: реакцію на ситуацію в Україні, включно з воєнними діями, і заходи, яких вживає компанія для забезпечення безперебійної роботи, успішність українських IT-компаній та їхню здатність розробляти продукти світового рівня незалежно від складних обставин, підхід до роботи з клієнтами, пошук надійних партнерів та плани на розширення компанії, навчання працівників і підвищення їхньої кваліфікації, оптимізацію методів взаємодії з клієнтами та плани з продажу, плани в бізнесі на 2023 рік.

Огляд аналізує вплив війни та рецесії на український ринок IT-аутсорсингу та надає інформацію про різні етапи розвитку галузі від початку воєнних подій до теперішнього часу. Розглянуто: вплив повномасштабної війни на український ринок IT-аутсорсингу та які етапи переживала галузь із 24 лютого 2022 року до початку квітня 2023 року; труднощі із залученням нових клієнтів на українському ринку IT-аутсорсингу, особливо в умовах глобальної рецесії та збільшеної конкуренції; стан української IT-індустрії в контексті заробітку порівняно з іншими галузями в умовах війни та рецесії; можливі сценарії для компаній у галузі, включно з продажем команд та фірм, залишенням ринку або зусиллями із втримання клієнтів в умовах війни та рецесії; можливих сценаріїв для компаній в галузі, включаючи продаж команд та фірм, покидання ринку чи зусилля щодо втримання клієнтів в умовах війни.

Огляд аналізує, як війна і криза в Україні впливають на бізнес-процеси і які стратегії та рішення обирають компанії, включно зі співпрацею із зовнішніми консультантами у сфері бухгалтерії та аутсорсингу. Розглянуто: зниження чисельності персоналу в компаніях, спричинене війною та кризою, і як це впливає на бізнес, зростання активності компаній у співпраці із зовнішніми провайдерами та фокусування на основних функціях бізнесу, ефективність аутсорсингу в умовах війни та економічної нестабільності, результати і висновки дослідження щодо бухгалтерського аутсорсингу в Україні, включно із культурними змінами, підвищенням технологічної грамотності та розширенням дистанційної роботи, роль малого і середнього бізнесу в використанні бухгалтерського аутсорсингу, роль бухгалтерського аутсорсингу у сфері бухгалтерії, роль бухгалтерів у використанні бухгалтерських послуг.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку аутсорсингу в Україні за підсумками 1 півріччя 2023 року. Розглянуто наступне: 20 найбільших аутсорс-компаній України, зміну кількості співробітників, коментарі учасників ринку, порівняння з показником 2022 року, короткі висновки.

Даний матеріал представляє характеристику 20 найбільших сервісних компаній в Україні та висвітлює результати їхньої діяльності за 2022 рік. Розглянуто наступне: різні аспекти роботи цих компаній, включаючи їх фінансовий стан, бізнес-моделі, ключові досягнення та виклики, з якими вони зіткнулися протягом року, огляд рейтингу цих сервісних компаній на основі різних критеріїв, таких як виручка, прибутковість, інноваційні підходи та внутрішні структури, ключові події та угоди, що вплинули на позиції компаній у рейтингу.

В огляді представлено аналітичну інформацію з аутсорс індустрії України за підсумками 2022 року. Розглянуто: стан та тенденції аутсорс ринку України у поточному році, порівняння динаміки розвитку ринку з 2021-го, рейтинг аутсорсингових та сервісних ІТ-компаній за кількістю співробітників у грудні 2022/грудні 2021 рр., коментарі експертів ринку, кількість фахівців у топ-3 ІТ-компаній, кількість фахівців & кількість вакансій індустрії.

У цій статті проаналізовано ринок IT-аутсорсингу в Україні. Розглянуто: найпоширеніші види аутсорсингу, виокремлено його переваги та недоліки як моделі бізнесу в сучасних умовах, аналіз динаміки розвитку ІТ-аутсорсингу в Україні, включно з його внеском у ВВП країни з 2011 до 2020 року, роль України на світовому ринку ІТ-послуг, ключові тенденції та напрямки розвитку аутсорсингу, представлено найбільших роботодавців у цій сфері в Україні, висновки щодо можливостей, викликів і перспектив використання аутсорсингу українськими компаніями.

У тексті розглянуті такі питання: огляд ринку аутсорсингових послуг та аналіз темпів його розвитку у світі та в Україні, аналіз зростання ринку аутсорсингу в різних секторах економіки, зокрема в ІТ, охороні здоров'я та HR, а також розгляд ринку фасиліті-менеджменту, представлення експертної думки щодо нерівномірного розвитку аутсорсингу та факторів, які на нього впливають, прогноз розвитку ринку аутсорсингу на 2019 рік, з урахуванням чинників, таких як розвиток хмарних технологій, штучного інтелекту, роботизації та кібербезпеки, оцінка ролі України у розвитку хмарних технологій та кібернетичних технологій в Україні, оцінка ролі України в світі.

В огляді подано аналітичну інформацію щодо роботи аутсорсингових підприємств в Україні. Розглянуто наступне: аналіз аутсорсингових компаній, що перебувають на спрощеній або загальній системі оподаткування, дослідження причин скасування реєстрації ПДВ в аутсорсингових компаній і тривалості їхнього знаходження на спрощеній системі оподаткування на момент 2019 року, динаміка зростання кількості аутсорсингових компаній, що перебувають на спрощеній системі оподаткування, найпоширеніша організаційно-правова форма, яку часто використовують аутсорсингові компанії.

Огляд містить Топ 50 аутсорсингових компаній із розробки програмного забезпечення. Розглянуто: стан та тенденції розвитку ІТ-послуг, перелік ІТ аутсорсингових компаній в Україні, офшорна розробка програмного забезпечення в Білорусі, ІТ компанії Чехії, Угорщини, ІТ-аутсорсинг в Румунії, компанії з розробки програмного забезпечення в Сінгапурі та В'єтнамі, в Мексиці та Південному Америці, аутсорсингові компанії Великої Британії, короткі висновки.

Звіт містить огляд основних напрямів ІТ аутсорсингу України. Розглянуто: огляд напряму ІТ аутсорсингу в Україні, положення України, огляд української культури та політики, кількість ІТ-фахівців та ІТ-аутсорсингових компаній в Україні, динаміка ІТ індустрії України, огляд ІТ-аутсорсингу в Польщі.

У публікації представлена інформація щодо ІТ аутсорсингу Центральної та Східної Європи. Розглянуто: рейтинг країн Центральної та Східної Європи щодо айті-аутсорсингу фрілансерів, порівняння ІТ аутсорсингу Центральної та Східної Європи порівняно зі світовими, порівняння ринку електронної комерції України та світу.

У матеріалі представлені відомості щодо глобального ринку аутсорсингу. Розглянуто: стан та тенденції ринку, дохід глобального ринку аутсорсингових послуг з 2000-2018 рр., плани компаній з передачі функції HR-послуг на аутсорс у 2017, 2018 рр., рівень аутсорсингу та плани щодо його підвищення, типи аутсорсингу, переваги та недоліки , короткі висновки

Огляд містить аналітичні відомості щодо ринку аутсорсингу в Україні. Розглянуто: коротка характеристика аутсорсингової послуги, кількість розробників, ІТ-компаній, вартість індустрії, середня вартість та інші дані щодо ІТ-індустрії в Україні, послуги ІТ-аутсорсингу в Україні, динаміка зростання ІТ-послуг в Україні в 2011/2015/2020 рр. ., порівняння українського та польського ІТ ринку, прогнози експертів з ринку ІТ-аутсорсингу на 2019 рік.

У матеріалі представлені аналітичні відомості щодо ринку аутсорсингу. Розглянуто основні тренди на ринку аутсорсингу, переваги аутсорсингу бек-офісу, доходи світової індустрії аутсорсингу бізнес-процесів з 2010-2018 рр., фактори, що впливають на ринок, тренди користування аутсорсинговими послугами в Україні.

У публікації представлені аналітичні відомості щодо ринку юридичного аутсорсингу в Україні. Розглянуто: огляд особливостей юридичного аутсорсингу, види компаній, яким потрібна ця послуга, переваги послуги в сегменті.

У матеріалі представлені аналітичні відомості щодо ринку аутсорсингу. Розглянуто: стан та тенденції ринку, обсяг обороту світового ринку аутсорсингу, обсяг ринку BPO-послуг в Україні, згідно з оцінками, топ аутсорсингових компаній, що працюють в Україні, за кількістю клієнтів та сервісів, тривалістю роботи на ринку та їх досягненнями.

У матеріалі представлені аналітичні відомості щодо ринку аутсорсингу в Україні. Розглянуто: огляд переваг та недоліків аутсорсингу для HR, популярні напрямки аутсорсингу, причини зростання кількості компаній, які звертаються до послуг HR-аутсорсингу.

У матеріалі представлено порівняльну характеристику аутсорсингу та інхауз-послуг України. Розглянуто: основні відмінності між двома видами послуг, переваги/недоліки аутсорсу та інхауз-послуг в Україні.

Зв'язатися з нами