В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку праці в юриспруденції в Україні за 2024 рік. Розглянуто наступне: динаміка вакансій на ринку юриспруденції та в цілому по ринку з січня 2022 року до квітня 2024 року, причини збільшення вакансій на ринку праці в юриспруденції, географічний розподіл вакансій на ринку юриспруденції, розподіл вакансій в юриспруденції за галузями бізнесу у лютому 2022 та квітні 2024, ринок праці юриспруденції у розрізі окремих посад, які навички найчастіше вказують у вакансіях для юристів, тренд ринку праці, динаміка конкуренції шукачів - середня кількість відгуків на вакансію в категорії на місяць, найконкурентніші посади у квітні 2024 року, висновки про конкуренцію за юридичні вакансії, розподіл вакансій у категорії за зарплатою у квітні 2024, найвищі та найнижчі доходи у розрізі окремих посад, розподіл кандидатів за віком і статтю, за досвідом.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку юридичних послуг в Україні за 2023 рік. Розглянуто наступне: кількість справ, що розглядалися в українських судах за 2023 рік у порівнянні із 2022 роком, загальна кількість відкритих судових справ у 2023 році порівняно із 2022 роком, топ категорій судових справ в 2023 році, топ-10 цивільних справ у судах в 2023 році, топ-10 адміністративних справ у судах в 2023 році, топ-10 господарських справ у судах в 2023 році, Топ-10 кримінальних справ у судах в 2023 році.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку юридичних послуг в Україні. Розглянуто наступне: нотаріально зареєстрована кількість свідоцтв про право на спадщину, актів відчуження земельної ділянки, актів відчужень нерухомості, окрім землі, заповітів, шлюбних договорів, загальна кількість використаних нотаріальних бланків, за 2023 рік.

Огляд містить аналітичні відомості щодо ринку цифрової юриспруденції України. Розглянуто: стан та тенденції розвитку цифрової юриспруденції в країні, основні новації, ландшафт legal tech, національні особливості legal tech, короткі висновки.

У цьому огляді міститься інформація щодо ринку адвокатських послуг України. Розглянуто: стан та основні тенденції ринку, темпи підвищення цін на послуги, причини, розцінки на послуги адвокатів у країні, структура адвокатських послуг за видами запитів, згідно з оцінкою компанії, топ-10 найбільш затребуваних послуг в Україні, інші тенденції.

У матеріалі міститься інформація про 50 провідних юридичних фірм України за 2017 рік. Розглянуто: місце у загальному рейтингу компанії, назва та керівник компанії, рік заснування, кількість юристів, основна спеціалізація, основні клієнти та контакти юридичної фірми.

У цьому огляді наведено аналітичні відомості щодо виплат заробітної плати в юридичному секторі України за підсумками 2017 року. Розглянуто: особливості працевлаштування у секторі, динаміка вакансій із січня 2016 року, ситуація в регіонах, вакансії лідери/аутсайдери за кількістю пропозицій, рівень заробітної плати у галузі за спеціальностями.

В даному матеріалі представлені відомості щодо ринку юридичних послуг України. Розглянуто таке: найбільш популярні юридичні послуги серед населення України, ключові засади роботи однієї з юридичних компаній.

У даному матеріалі представлено інформацію щодо ринку юридичних послуг при ліквідації підприємства в Україні. Розглядається таке: державне регулювання питання ліквідації підприємства, кількість пропозицій на ринку щодо ліквідації підприємства, реорганізації підприємства, банкрутства суб'єктів господарювання, реогранізація АТ та ТОВ, розцінки на дані види послуг.

Стаття містить інформацію щодо юридичної підтримки бізнесу у питаннях оподаткування в Україні. Представлено таке: технологічні нововведення в галузі, перелік послуг у даній галузі (консультація з питань оподаткування, вирішення податкових спорів, оформлення свідоцтва платника ПДВ, проведення податкового аудиту підприємства, міжнародне та українське податкове планування, юридичний висновок з питань оподаткування).

У цій публікації представлені відомості щодо ринку юридичної підтримки бізнесу в договірних відносинах в Україні. Розглянуто таке: перелік юридичних послуг за юридичної підтримки бізнесу в договірних відносинах, кількість пропозицій щодо кожної їх послуг, середні ціни на них.

Даний матеріал містить інформацію щодо основних юридичних послуг, що надаються під час реєстрації підприємства в Україні. Розглянуто: перелік наданих юридичних послуг, кількість пропозицій за видами запропонованих послуг під час реєстрації підприємства, середні ціни за ними.

У цьому огляді представлена ​​інформація про основні юридичні послуги, що надаються для вирішення трудових спорів в Україні, середня кількість пропозицій на ринку та середні ціни на види послуг (юридична консультація у сфері трудового права, отримання дозволу на працевлаштування іноземця, допомога в отриманні дозволів на роботу громадян України, підготовка письмового юридичного висновку, стягнення заборгованості із виплати заробітної плати через суд, ведення кадрового діловодства з нуля, відшкодування збитків, завданих здоров'ю працівника, відновлення на роботі в судовому порядку при незаконному звільненні працівника.

Публікація містить аналітичну інформацію щодо ринку юридичної допомоги при кримінальних правопорушеннях в Україні. Розглянуто: види юридичних послуг у даній сфері, кількість пропозицій від юридичних компаній та середні ціни за видами послуг.

У цій статті подано інформацію щодо юридичного захисту прав споживачів в Україні. Розглядається: проблеми карткових розрахунків в Україні, кількість пропозицій на ринку з юридичної правової допомоги у цивільних справах, письмовий юридичний висновок щодо захисту прав споживача, відшкодування збитків, складання претензій, скарг на страхові компанії, порушення прав споживачів, захист прав вкладників, боржників , позичальників та інших клієнтів банків, відшкодування матеріальних та моральних збитків клієнтів, консультація з прав споживача, середні розцінки на надані послуги.

У даному матеріалі подано інформацію щодо надання юридичної допомоги у питаннях пенсій в Україні. Розглянуто таке: пенсійний стаж після проведення реформи 2017 року, кількість пропозицій щодо письмового юридичного висновку щодо соціального забезпечення, консультації щодо пенсійного законодавства, середні ціни на ці послуги.

У цьому огляді наведено відомості щодо юридичної консультації з сімейних питань в Україні. Розглянуто таке: державне регулювання галузі, суми соціальних виплат на 2018 рік, перелік юридичних послуг у сфері сімейних питань (юрист із шлюборозлучних процесів, укладання та укладення шлюбного договору, представництво інтересів у сімейних справах, адвокатський запит для чатсових осіб, поділ майна подружжя у судовому порядку, стягнення аліментів на дитину в судовому порядку, поділ майна шляхом укладання договору, шлюборозлучний процес без поділу майна, адвокатське зберігання документів, шлюборозлучний процес з розділом майна, консультація з сімейного права), кількість пропозицій щодо них та середні ціни.

Матеріал містить аналітичну інформацію щодо ринку юридичних послуг при купівлі/продажу нерухомості та землі в Україні. Розглянуто: особливості реєстрації права власності на кооперативну квартиру, перелік послуг, що надаються (супровід угод з купівлі-продажу, дарування, завдатку, визнання прав власності через суд для приватних осіб, юридична консультація з питань земельного права, вирішення земельних спорів для приватних осіб, узаконення самовільного будівництва, вирішення житлових спорів, визнання прав власності та інше), кількість пропозицій щодо них та середня вартість.

У цьому огляді наведено відомості щодо ринку надання юридичної консультації та допомоги власникам автомобілів в Україні. Розглядається: державне регулювання галузі, перелік юридичних послуг для автомобілістів, кількість послуг за видами (стягнення матеріальних збитків після ДТП з винуватця через суд, справи про позбавлення права керування транспортним засобом, оскарження штрафів поліції, вирішення судових спорів зі страховими компаніями, юридична допомога та консультація адвоката, юриста під час ДТП).

У цій статті подано відомості щодо ринку юридичних послуг у галузі фінансових парових відносин в Україні. Розглядається: кількість пропозицій та середня ціна на послуги даного напрямку включаючи юридичну консультацію з питань кредитування, юридичний супровід відкриття банківських рахунків, альтернативного вирішення спорів та правової медіації конфліктів, антиколекторські послуги для приватних осіб, захист боржників банків списання боргів з іпотеки, юридична консультація страхування, судові суперечки з банками, консультація з фінансових питань, розкриття квартальної інформації емітента ЦП, розкриття річної інформації емітента ЦП, випуск ЦП, розкриття суттєвої інформації емітента цінних паперів.

Зв'язатися з нами